Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

IZM uzsāks sarunas ar pašvaldībām par skolu tīkla attīstību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Šī parazītu vadība to Latvijas skolu tīklu iznīcinās pavisam. Pareizi jau vien ir, jo saistībā ar attīstības plānu latvieši varēs tikai spēlēt azartspēles, ņemt sms kredītus un mazgāt tualetes, tam jau izglītību nevajag:)
>:-)
&
Kam vispār, tā, izglītība vajadzīga? Pilnīgi pietiek, ja lumpenizētais margināls pratīs saskaitīt centus, dienišķajam "alum" un parakstīties , kārtējo neatdodamo kredītu paņemot. Nav no svara, kurā augsti intelektuālā džentelmeņu klubā , viņš tusēs, pilsētas autoostas , vai ciema autobusu pieturā, pie veikala .
Andris
A
Traģikomiski, ja visliktāko variantu (likvidāciju) nosauc par vislabāko - par optimālo!
kāpēcītis
k
1.Cik vēl gadus paredzēts likvidēt un likvidēt skolas it kā kvalitatīvās izglītības vārdā? 2. Vai mācoties pilsētas klasēs ar 25 - 30 un > skolēniem tiek nodrošināta tā sauktā kvalitatīvā izglītība? Argumentus,lūdzu! 3.Ja nepārtraukti un neatlaidīgi tiek realizēta skolu optimizācijas tīkla sakārtošana, tad, kur ir stabili solītais ieguvums - algu pieaugums skolotājiem, kur ir stabili solītā pedagogu konkurence, kas nodrošināšot to kvalitatīvo izglītību? Realitātē - streiku cīņas un hroniskais vispārējais pedagogu trūkums valstī... 4.Kur ir valsts amatpersonu atbildība ar pieņemto procesu rezultātiem un sekām?
Arturs Nagliņš
A
Principā tas ir pareizi! Iedzīvotāju skaita samazināšanās ir reāls fakts. Demogrāfiskā pāreja turpināsies līdz gadsimta vidum. Latvija kļūs vēl tukšāka. Noteikti nav viegli izvēlēties perspektīvu modeli, ņemot vērā demogrāfiski nelabo tendenci. Tautas elite nav spējīga kaut ko izmainīt dzimstības stabilizēšanā. Iespējams, neizdotos stabilizēt arī tad, ja būtu īsta valdība, īsti politiķi. Demogrāfiskās pārejas "kurators" nav uz Zemes, bet ir ārpus Zemes. Tāds ir "baltās" rases liktenis. Kā redzams, provinces vadoņi pretojas reformām. Iespējams, netiek pareizi viss izskaidrots. Netiek akcentēta tautas likteņa nenovēršamība, kaut gan pretošanās ārpus Zemes "kuratoram" ir iespējama, ja ir elite ar gudru galvu uz pleciem.
Pravietisnejaukais>Arturs N
P
Tu pieļauj iespēju pretoties Dievam? Interesanti. Bet man šķiet, ka tas ir lieki, pretoties, jo Dievs taču ir novēlējis "augļoties, vairoties, piepildīt Zemi!". Ja cilvēki vairošanās nolūkiem paredzēto ekipējumu lieto perversām izklaidēm, vai arī nelieto nemaz... vai tā būtu Dieva vaina? PS. Elitei var būt nez cik "gudra galva uz pleciem" taču sekulārā valstī tā nespēs operēt ar teoloģiskiem argumentiem. Pamēģini publiski ierosināt, lai Saeima sāk sēdes ar "Mūsu Tēvs" lūgšanu! Pamēģini, Tu uzzināsi daudz jauna par sevi!
  • 1
  • 0
kas dārzā
k
Pirms kāda laika biju bijušajā smukā skolā pie Daugavas. Atvēršanā pats Ulmanis 30 gados piedalījies. Skaista vieta, apkārtne kā pasakā, bet kā zīmogs, ka kaut kas nav kārtībā stav nātrēs ieaudzis basketbola grozs un aizaudzis stadiona celiņš. Bijušajā skolā tagad ierīkots pansionāts. Varbūt labi ka tā, bet tas nozīmē ka šī valsts lēnām kļust par pansionātu. Bet vai pansionātā vajag tik daudz ministru un ierēdņu? Vai valsts apzinātu, pakāpenisku iznīcināšanu drikst ciniski saukt par attīstību? Tātad valdība ir paredzējusi valsts galu? Mēs kaut ko nezinam?
Bet
B
IZMiršanas ministrija uzsāks sarunas ar pašvaldībām par kapsētu tīkla attīstību... .
.
.
Latvijā par "attīstību", "optimizāciju" un "reorganizāciju" sauc skolu likvidāciju. Pirmās brīvvalsts laikā Latvijā tika atvērtas 310 skolas. Tagad skolas ir slēgtas ievērojami lielākā skaitā.
clas
c
Kārtējās bezjēdzīgās sarunas ar mērķi kaut kā nodarbināt ministrijas klerkus, lai var atskaitīties par algu saņemšanu

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas