Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Jaunā izglītības pieeja pieprasa lielāku brīvību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Debilisms uzņem apgriezienus:)
Agnija Fillipova
Montesori metode ir paredzēta garīgi atpalikusiem bērniem. Vai tagad tā tiks ieviesta visās skolās? Arī normālajiem bērniem?
kas dārzā
k
Kā tā var būt, ka par komunistisku lozungu izstrādi mācību reformā iztērē gandrīz 20 miljonus, kas patiesībā varētu būt plaģiāts, jo ir ļoti tuva tulkojuma kopija Lielbritānijas izglītības standartam, kamēr reālai mācību programmai, mācību lidzekļiem un pašu skolotāju apmācībai praktiski nekas, ko arī atzīmē skolotāji, kas apmeklēja augustā šos "viedo" seminārus? Cik ilgi vara mums čakarēs prātu un bojās mūsu bērnu nākotni?
kas dārzā Agnijai
k
Padomju izglītības sistēmas trumpis bija ģimeniskums (atmetot komunistisko politmaucību), skola bija ģimenes turpinājums, skolotājai bija jābūt kā cāļu mammai, bet viņa varēja arī pateikt stingru vārdu vai uzšaut pa pirkstiem. Šodien skolotāja ir ono - nekas, servisa pakalpojuma sniedzējs. Ķeksītis tabulā. Kamēr nebūs ģimeniskās vērtības skolā un klasē, tikmēr arī cīnīsimies ar vējdzirnavām! Ptivātskolās un dažas valsts skolās, kur skolotāji saprot ģimenisko vērtību sistēmu viss notiek! Tur kur dominē plebeju bedzimtas nākotnes standarts - ir un būs slikti!
  • 11
  • 0
Agnija Fillipova
Lielbritānijā tieši sobrīd elitārās skolās ievieš PADOMJU laiku sistēmu, bet plebeju bērniem paredzēta dauņu programma.
  • 12
  • 1
hm
h
Interesanta tēze -... kurā sektorā vēl liek strādāt par to nesamaksājot.... Tieši tādu attieksmi izplata mēdiji un tā spriež arī daudzi jaunie "speciālisti". Piemirstot, ka visos sektoros samaksā, taču atbilstoša maksa katram nāk ar laiku. Dažiem nekavējoties, dažiem - pēc mēneša, citam pēc gada, vēl citiem pēc 10 gadiem. Labi darbi reti paliek nenovērtēti, tikai dažreiz vajag vairāk pacietības.
khe-khe
k
Par labo darbu vērtēšanu - "Malači, jūs tur turaties!" Par pacietību - "Pacietieties, viņā saulē labāk būs!" )))
  • 2
  • 1
Krējums Saldais
K
Kas var - tas dara. Kas nevar darīt - tas māca. Kas nevar mācīt - tad vada. Kompetenču modelis neapšaubāmi ir pēdējo devums, kas radis iedvesmu no bērnībā skatītien teletūbiju seriāliem..
Diemžēl
D
Nav nekā labāka par klasisko apmācības sistēmu. Tagad ražosim atpalikušu masu
  • 14
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas