Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Latvijas ekonomika un iedzīvotāju pirktspēja turpinās kāpumu

Jaunas labklājības virsotne

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Puķe
P
Šis stāsts ir kā anekdote par tām divām govīm, kuras stāv mēslos līdz lūpai, un tā viena govs saka: nāk jauna vara, varbūt iztīrīs,o tra govs saka: tikai n...s! Valstī minimālais pabalsts 63 eiro, pensijas arī no 90 līdz 250, kādam vairāk, algas uz papīra virs 500 eiro nav daudziem, daudz mikrouznēmumu, kuriem maz ienākumu. Un sola, ka pārtikai pieaugs cenas., vispār visam pieaug cenas, tātad viss ir tukša muldēšana.
Saeimas Iršubūda
S
Kamēr Saeimas iršu pūznis ir Latvijas lielākais, PPLV Latvija sastāv no vierākiem iršu pūžņiem vairākās vietās. Rīga ir otrs svarīgakais Dižpūznis, Ventspils, otrais. Domāju lasītājs var iedomaties arī citus.
>Trollis JT
&
a pie jums tauta laukos bēgt no Krievijas kā no Dieva soda...bet Kremļa mazais tik grāb sev miljonus...
 • 0
 • 1
TrollisJT
T
A pie mums viņus par bambarbakiem sauc.
 • 4
 • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET LIELVEIKALU VADĪBAI IR PĒDĒJAIS LAIKS KĻŪT LĪDZĪGIEM AR ĀRZEMJU VEIKALIEM ! PAGAIDĀM IR KĀ LĪDZ MARSAM ! ĀRZEMĒS INVALĪDS AR SAVU INVALĪDU SKŪTERI VAR BRĪVI IZBRAUKĀT JEBKURU VEIKALU BET LATVIJĀ VEIKALU EJAS IR PIEKRĀMĒTAS AR NEVIENAM NEVAJADZĪGIEM MĒSLIEM !!! PĒDĒJAIS LAIKS ARĪ LATVIJAS LIELVEIKALUS PADARĪT MODERNUS ! VAJ TAD LATVIJA SLIKTĀKA PAR VĀCIJU UN AMERIKU ?
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
UN JA NU JAUNA ZOLITŪDE ??? CIK BŪS LĪĶU ?
 • 1
 • 3
TrollisJT
T
Tas, ko Tu vēlies taps iespējams tikai pēc kārtējās "Zolitūdes" , tikai šoreiz - ugunsgrēka formā. Būs grūstīšanās, klupšana šaurajās ejās, būs pārdesmit līķu - būs risinājums. Mums nevar... bez līķiem... .
 • 5
 • 5
Es
E
lasīju lekcijas LU 2005. un 2017. gadā. 2005. gadā mana darba stundas likme bija 7 lati. 2017. gadā - 5 eiro. Kur ir izaugsme? Makroekonomiskajos datos? Varbūt. Bet ne manā makā. Vēl viens piemērs - 2003. gadā kādā Latvijas mazpilsētā komerctelpu (veikala) nomas maksas līmenis bija 4 - 5 lati. Šodien tajā pašā pilsētā nevar dabūt pat 5 eiro par m2. Kur ir izaugsme, Rīgā? Varbūt.
Margarēta
M
Izaugsme šobrīd ir tajās nozarēs, kur aktīvi tiek apgūta ES fondu nauda. Šobrīd ir šī ES daudzgadu budžeta līdzekļu apguves zenītfāze. Pēc pāris gadiem, kad ES finansējuma apguve būs nākamā daudzgadu budžeta sākumposmā, būs depresija, recesija un lejupslīde. Tik mazu ekonomiku ar tik mazu budžetu kā Latvijai šādi cikliski naudas ieplūdumi var diezgan uzkarsēt.
 • 10
 • 1
vox populi
v
piedodiet, bet vai var saprast, kāpēc pēc 12 gadiem Jūs piekritāt lasīt lekcijas par gandrīz 3x mazāku atlīdzību? pieņemu, ka šis taču nebija sabiedriskais darbs ar ko tikāt sodīts par sīko huligānismu un tāpēc bija jāpilda spaidu kārtā? tas, ka statistiski ir vērojama labklājības izaugsme, nenozīmē to, ka labāk klājas pilnīgi visiem..., bet, ja vien (kā te jau tika pieminēts) deguns nav ieregulēts "uz sūdu", to, ka vairumam labklājība kaut nedaudz ir pieaugusi, ir grūti nepamanīt. un ne tikai Rīgā.
 • 10
 • 6
Irlielāmērāticams
I
ka tie, kuru redze un oža ir iestatīta uz sūdu... uzlabojumus tā arī nekad nepamanīs.
Irlielāmērāticams
I
ka latvietis parastais ļoti nemīl skatīties spogulī... gludajā. Greizajā var.
 • 1
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 128

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pierīga nav mierīga(6)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) modelējums, samazinot valstī pašvaldību skaitu no 119 līdz 35, Pierīgā no 2021. gada paredz Ādažu administratīvajai teritorijai piev...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas