Laika ziņas
Šodien
Apmācies

KNAB budžets nākamgad teju dubultosies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pilsonis Janis
P
Ja ja tik jasak ir ar tiem kurus sauc par 100 zagliem un ap 200000 pietuvinato gimenu cilveciniem kuri barojas no nodokla maksataja iemaksam tikai tad var un drikst kerties klat godigas konkurences veicinasanai un lielam saraksta beigu beigas tiem kuri nemaksaa nodoklus pachekojot ka tie kas maksa turpina maksat neuzbazigi. Diemzel viss notiek no otras puses - valsts turpina lauzt ne-konkureti spejigos uznemumus ne ar pievieno vertibas apveltito uznemeju kuri megina izdzivot. Tatad KNAB beidzot kersies klat pie tiem augstak minetiem ar valsts fininsejuma iesaistitiem piesucekniem, ieskaitot policijas darbiniekus vinu gimenju loceklu shetinot valja ienakuma avotus vai ari Jus tupinasies brukt virsu tiem kuri jau maksa nodoklus un prasit lai maksat vairak? KNAB nav javadzigs nekads papildus finansejums tur ir jabut ricibspejigam vadonim kurs ir aizsargats no valsts puses kura/s pienakums ir lai valsti maksatu nodoklus un maksatu visi domajot par nodokla sloga samazinasanu.
Tenis
T
Si idiotu, korumpantu, santazistu, intrigantu kantoris KNAB ir nekavejoties jalikvide, jo tas tika izveidots pec ASV un ES paveles un veca, zagliga kuce Vikene ka iztapiga kuce to paveleja izveidot, lai caur so kantori varetu piesegt prezidentu, ministru, deputatu, diplomatu, ierednu noziegumus, kas ari veiksmigi tiek darits. Ir jaatjauno pe DP departaments Ekanomisko noziegumu apkarosanai un tikai tad bus logiska darbiba cina pret visa veida noziegumiem Latvja. KNAB ir ka pustoss smirdigs augonis uz vesalas miesas. Tikai visi izliekas ka neredz so pustoso augoni un nejut pretigo smaku pa visu Latviju....
Irlielāmērāticams
I
ka "tēla" uzlabošanai visnoderīgākās ir sekmīgi pabeigtas krimināllietas... rāda darba kvalitāti, tautai arī patīk...!
Aģenta čeka
A
Nu bet Knābam tak šogad grandiozi rezultāti! 7 reizi aizturēja Eigimu vienā un tajā pašā lietā, pret Martinsonu ierosināja 54 lietas
Urists
U
Vai to nevar traktēt kā - Sorosa kukulis Jēkabam Straumem?
Stučkas banka
S
A čiriz kakoij bank ļimoni pajdut?
oma
o
Kā varam saprast - prognoze par partiju godīgumu ir baisa: jo vairāk partijām būs valsts naudas, jo vairāk sagaidāms, ka tās centīsies apgūt arī citu naudiņu? Vai to KNAB meklēs atklāt par dubultoto atalgojumu?
ciānas gudrā skaidrīte
c
Tas gan nav pareizi ka visu tagad izlems KNAB, vajadzētu šīs funkcijas par naudas sadali sadalīt
prokurors Vioriks
p
Tāpat sūkās un klanīsies man hi hi hi
antiņš
a
Varbūt viss valsts budžets jādod sastādīt knābam, nevis finansu ministrijai
Rems
R
Tas labi ka dubultosies: Tagad atliek gaidīt ka dubultosies KNAB iesēdinātie blatmaņi. Bet, ja tā nebūs-tad ko darīt ar Knab?
Dzidra
D
Knab ir bezjēdzīga iestāde, tad kāpēc tam tērēt finanses?
Rimpušēvics&KNAB
R
+ otkati no aizturēšanām.
Rimpušēvics&KNAB
R
Bieži vien tām 2/3 tās normas gan otkatos gan citos šugļi mugļi ir vēl lopiskākas un smirdīgākas.
  • 3
  • 0
Ass
A
Vissnormali-ka tad bez otkatiem? LV 1/3 iedzivotaju-CCCP imigranti kam otkati ir normāla lieta..A tu gribēji lai viņi ar savam domam pazud? Neka nebija: Ir un bus te.
  • 2
  • 0
Seska Smaka
S
Labais!Tad jau divreiz vairāk varēs nokratīt!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas