Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Koncertzāles projekts bijušās kompartijas ēkas vietā saskaņots steigā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Var
V
izsludināt konkursu par nejēdzīgāko kultūras ministru. Domāju, ka ountulītis būtu pilnīgi ārpus konkurences.
Latvju puikam
L
Pa priekšu bīdīsi savu 93 gadīgo,klibo vecmāmiņu?
Bravo,bis,Viendienīt!
B
Un mūsdienīgajā koncertzālē dziedās mūsdienās populārākais tenors Puntulis!
To neiet gan
T
Patvertnes vajadzīgas,kur patverties taviem ģimenes locekļiem-taviem vecvecākiem,vecākiem,sievai,bērniemun mazbērniem! Ne lau Akustisko koncertzāli tu aizstāvēsi līdz pēdējam elpas vilcienam! Vai varbūt tomēr?!
Vajadzēja
V
novākt sark,. streļķu muzeju, tas bojā Vecrīgu
rekur
r
Ja par komunistu varas simboliem... Kura ēka Rīgā tad bija vispazīstamākā Partijas ēka? Valdemāra iela 3, šodienas Ārlietu ministrijas ēka. No 1944.- 1974. gadam LKP CK. No 1974.-1990. LKP rīgas pilsētas komiteja. Veselus 46 gadus... Kas tik tur nesēdēja- Pelše, Voss, Klaucēns un visas komunistiskās slavenības. Un nauda kap.remontam atradās. Un neviens neskaitija cik miljoni un vai vispār rentējās. Valsts noslēpums...
:)
:
Pasaulē ir sācies pieminekļu pārvērtēšanas laiks. Laiks pārvērtēt arī pieminekli uzvaras parkā un atgriezties pie tā kam tas bija domāts - sportam un atpūtai. Īstā vieta koncertzālei jo kādreiz bija iecerēta vieta estrādei.
Kaut kā neiet kopā
K
Aizsardzības ministrija ir izstrādājusi jau koncepciju partizānu karam,bet valdība tajā pat laikā par patvertnēm civiliedzīvotājiem pat nedomā! Akceptē tā vietā akustiskas konertzāles celtniecību,pat neesot naudai!
Latvju puika
L
Katrs latvietis būs karotājs, kādi tad vēl civiliedzīvotāji !?
 • 3
 • 5
neiet gan
n
letiņi ar kauluzāģiem ies mežā, urlas slēpsies patvertnēs ?
 • 1
 • 3
Irlielāmērāticams
I
ka var taču izmantot boļševiku būvētās patvertnes, ar tām pilna Rīga un ne tikai.
 • 7
 • 1
Kad klapes uz acīm
K
Vajadzētu iecelt ministrus ne vien ar dziedošām rīklēm, bet arī sajēgu ekonomikā. Padomjlaika ierēdņi nespēj saprast, ka zogot no valsts, apzog paši sevi. Vecā domāšana kā krievu anekdotē, kad tēvs saka dēlam, lai tas nezog, jo viņš taču varot visu vajadzīgo atnest no darba... Vai arī kā padomju cilvēki ar importa tehniku- sākumā ieslēdz, bet pēc tam sāk domāt, kāpēc tā sadega...un sāk lasīt instrukciju.
Pati steidzamākā-koncertzāle!
P
Vai vispirms nevajadzētu pabeigt ieilgušos celtniecības darbus Stradiņa slimnīcas A korpusa otrajai kārtai? Vai tad Ziemeļu maģistrāles izbūve un Latvijas dzelzceļa elektrificēšana nav daudz būtiskāka par koncertzāli un modernās mākslas muzeju ar veikaliem un restorāniem?! Kur tiks izmitināti iedzīvotāji no savu laiku nokalpojušām Rīgas guļamrajonu daudzdzīvokļu paneļmājām? Kad saksim beidzot būvēt iztrūkstošos bērnudārzus un gājēju tuneļus? Vai par to arī ir padomājusi,par akustiskās koncertzāles akceptēšanu tik ļoti uzjautrinātā Melbārde?!
Steidzas uz Eiroparlmentu?
S
Steidzīgajam ministram jāatkāpjas!
Pareizi
P
Steidzamas mahinācijas Covid-19 aizsegā!
Pareizi !
P
Es to sauktu par latviešu pašapziņas un goda atjaunošanos ! Sāc ar tu katram krievam acīs norādīt, ka šī ir latviešu valsts.
 • 4
 • 7
Latvju puika
L
kropļi un krievi nu ir metušies aizstāvēt sava midzeņa nojaukšanu. Letiņi iznīcinās šo komuņagu templi !
Viendienītis
V
Vietā tiks uzslieta mūsdienīga koncertzāle !
 • 3
 • 5
Viendienīša domāšana
V
Iznīcināt nav māksla.
 • 11
 • 3
?
?
Mēs vainīgi, ka tavs krievu priekšnieks liek Jāņos strādāt un tev nav dūšas iebilst? Maini darbu, sētniek.
 • 3
 • 8
Nav saprotams
N
Kā šajā ēkā var atrasties visādi ofisi, ja ēka ir sliktā stāvoklī? Tik sliktā, ka remontam nepieciešami 30 miljoni? Vai ofisu darbinieki nestreiko?
Tālis
T
1. Nojaukt nauda pietiks, bet uzcelt vēl nav atrasta! 2. Vēl nav noteikts ko būvēs - ciks zāles, kādas piebūves utt. 3. Min, ka remontam nepieciešami 30 miljoni - kur var iepazīties ar aprēķinu (manuprāts tā ir izdomāta versija. 4. Nevar vienu būvēt, nojaucot citu vēl normālā stāvoklī esošu ēku. Visbeidzor, kam radās ši stulbā ideja?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas