Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kritiskākie virzieni saistībā ar dzimumu līdztiesību Latvijā patlaban ir izglītība, darba un ģimenes līdzsvars

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
DavidCLucier
D
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> ­­­w­­­w­­­w­­­.­­­h­­­e­­­l­­­p­­­5­­­4­­­.­­­C­­­o­­­m­­­
Atšujies
A
Lucifer,aizveries un aizrijies ar saviem USD,mums tu neesi vajadzigs,saprati!!!
 • 5
 • 0
Šarls la Godiārs
Š
Labāk iedzersim par to spēku, kas vīrietim ir, bet sievietei nav, un kas vienlaicīgi kalpo kā pakaramais, neļaujot nokrist cepurei uz zemes svarīgā brīdī.
Pravietisnejaukais
P
Ļuļai taisnība - feministes necīnās par dzimumu līdztiesību, feministes cīnās par sieviešu pārākumu. Lielākā daļa no viņām pašas to saprot. Jo cilvēkā ir ielikta Tā Kunga bauslības izpratne un tas nozīmē, ka CILVĒKS SPĒJ SAPRAST, ka ir greizs.
ļuļa
ļ
starp citu vēl - es nemaz negribu spēt visu, ko vīrietis. paldies dievam, ka uz pasaules ir vīrieši, kuri var izdarīt to, ko es kā sieviete nevaru. un vispār ir ļoti daudzas sievietes, kas nezin ko atdotu, lai varētu sēdēt mājās ar bērniem un neiet darbā. bet visa šitā modernā liberālisma sistēma ir tā saveidojusi sabiedrību, ka vīrietis viens pats vairs ģimeni nodrošināt nevar, un sievietei ir jāiet strādāt arī tad, ja viņa to negrib. ja jau jūs te, diženie cīnītāji par tiesībām, cīnaties par sievietēm, kas grib, lai viņām pieaug pauti, tad esiet tik laipni, un pacīnaties arī par sievietēm, kas grib izdzīvot tradicionālo sieviešu lomu sabiedrībā. jo arī tā ir dažādība, ko jūs tik dikti slavējiet. tikai to jūs ne mūžam nedarīsiet, jo ne jau par dažādību un tiesībām izvēlēties jūs cīnaties, bet par tradicionālās sabiedrības sagraušanu.
Es
E
Piedod ,Ļuļa,bet es gan negribētu tupēt tikai mājās,pilnu istabu ar bērniem,visu dienu pie kastroļiem un veļas baļlas.Būt atkarīgai no vīra naudas un viņa garastāvokļa.Būt patstāvīgai,tas ir ieguvums. Esmu priecīga,ka varu būt cilvēkos,ka ir patīkams darbs.
 • 4
 • 5
Sapieris Vodīčka
S
Par dzimumu līdztiesību labāka ir dzimumu vientiesība.
Laika vecis
L
Dzimumu līdztiesība ir vienādas tiesības dzīvot abiem dzimumiem mierā un saticībā uz planētas Zemes. Bet dabas māte tā ir iekārtojusi, ka abi dzimumi ir atšķirīgi, un cenšas likvidēt šīs sekas, tad ir homoseksuālisms un citas līdzīgas sekas, un daudzi veselā cilvēka saprāta duļķotāji.
Pravietisnejaukais
P
Laika veci, pastāsti, lūdzu - kas ir "dabas māte"? Padomā un pastāsti, vismaz... pats sev!
 • 7
 • 10
ta nu gan
t
Dzimumu līdztiesība mums pilnīgi ir aktualitāte nr 1 šobrīd. Mums ir veselības ministre sieviete. Pilnīgi nenopriecāties par tādu izvēli (ja, starp citu, kas viņu izvēlēja? cik atceros, viņu izsvītroja) Mums bija iepriekšējā veselības ministre sieviete. 8.martā viņa kopā ar EP deputāti gāja mītiņā par sieviešu vienlīdzību...
reptilis
r
Bailes no Krievijas pārgājušas....ievērojāt ,cik ātri varēja apklusināt biedru Melbiksi,kad Krievija zīmēja kartes ar Latgales Tautas un Narvas Tautas republikām??? Bet ,ja nopietni ,tad Tautas ...nācijas veidojas ar vienotu izpratni par dzīvi ..ar vienotu valodu...,nevis dažādību! Dažādība noved pie mūžīgas cīņas par ""pareizajām""vērtībām:)))!
Pravietisnejaukais
P
"Kritiskais virziens" visās labi paēdušajās valstīs ir viens - tautas izmiršana. Vai tam ir vai nav sakars ar feminisma ideju... spriediet paši... .
viesis
v
Uzskatāmas šādas domāšanas sekas ir policijā. Ja agrāk pastāvēja "stereotips", ka policija ir vīriešu lauciņš, tad šobrīd jau kādi 50% vismaz ir sieviešu, un, kā rezultāts, arī policijas efektivitāte ir mazinājusies apmēram par kādiem 50%. Situācija aizgājusi jau tik tālu, ka jau tīri oficiāli tiek sludināts, ka noziegumu atklāšana policijas darbā nav galvenais.....
Vecsčekists>viesis
V
Pareizi, galvenais ir radīt darba vietas riska grupai, kura ir avantūristiska savā dabā, un no darba baidās kā velns no sargeņģeļa. Ja tos nenodarbinās policijā, kur šie sakompleksotie indivīdi var izpausties, legāli praktizējot varmācību, tad viņi ar lielu varbūtību nonāks noziedznieku rindās.
 • 10
 • 3
K
K
"Dažādība ir vērtība" - Ejat ellē! Nosprāgstiet!
Pareizaisjautājums
P
Kāpēc nekur nav atrodami notāri - vīrieši?
DDDD
D
Tāpēc, ka sievietes ir uzmanīgākas un atbildīgākas, notāru saraksts pieejams - https://www.latvijasnotars.lv/ - tur var meklēt pazudušos notārus vīriešus...:)
 • 0
 • 0
Tā saucās
T
,,L ī d z t i e s ī b a"
 • 0
 • 2
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
"Dažādība ir vērtība", teica sadists un iespieda mazohista sēkliniekus skrūvspīlēs.
Virziens
V
Balsojiet par Vienotību un JKP, un drīz jau vispār nebūs nekādu dzimumu: visi jaunieši būs emigrējuši. Ar JV un JKP, pie stūres valsts iet pilnīgā grīztē
?
?
Cenzor, ja bloķē politiku, varbūt sarkano lukturu reklāmu pabloķēsi, LOL.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas