Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lai gribētos atgriezties un palikt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
papildinājums
p
Krievnacisti var mierīgi atgriezties savās sādžās Krievijā.
g
g
Tukšajās pašvaldības telpās piedāvājat dzīvojamo platību pat komunālo maksu un daļa būs klāt , jo kliedz ka ārzemju siltumnīcās ,, jācepas ,,
g
g
Kaut kā sanāk tā palīdzība turīgajiem , kam ir lieka nauda visur , pajolīgam jaunietim no Latvijas , kas nav īsti tur iekātojies kaut vai uz laiku varētu piedāvāt sociālajās kopmītnēs istabiņu , zinu ka ir iestāstīts ka tādas pasaulē ir tikai bomžiem , bet tā nav taisnība .
P
P
Daiļā ierēdnīt,diagrammas te nelīdzēs.
Enģeļa viesis
E
Kamēr komuņagas, bezgoži un deģenrāti būs pie varas - tikmēr neviens atpakaļ nebrauks!
esunes
e
Kāpēc no manas nodokļu naudas tiek maksāts par valsts nodevēju atsaukšanu atpakaļ uz manu Latviju? Es negribu ne centa atdot nodevējiem. Es neticu nekādai reemigrācijai.Netērējiet manu nodokļu naudu visādām stulbībām.
Nekapeikupisējs
N
Tu tak esi kretīns! Tas ir kaut kāds solis, jo mums trūkst ekspertu kas pamet Latviju. Un vispār sarūk iedzīvotāju skaits. Un savus nodokļus vari iebāst sev dirsā.
 • 2
 • 4
aizbraukušais
a
kādi nodevēji? nodevējs esi tu, kurš nevar Pieprasīt Likvidēt Rīgā, tur Pārdaugavā to krievu armijas uzvaras parku! Tu un jūs visi pārējie, kuri ir ielīduši krieviem D, baidaties no viņiem, sadevuši saviem bērniem, pēdejos 25 gados krievu vārdus! Un Nenomainījuši savus krievu uzvārdus! Jūs gļēvuļi, Nevariet pieprasīt ar Demonstrācijām! Atlaist, Padzīt no Rīgas domes Saskaņu, tur to gkr, vai, kā viņu tur! Rīgas domē un tur blakus, krievi lemj par Mums, Jums! Pieprasiet, ar kulaku galdā sitot! Momentāli apcietināt, Noskaidrot un Nežēlīgi sodīt Visus Rīgas satiksmes Korumpantus! Visus, kuri ir iesaistīti! To pašu Ušakovu! Olaines cietumā viņam vieta, nevis Briselē! Visu viņu brigādi, uz 20 gadiem cietumos! Bet par nodevējiem! Es sūtu uz Latviju, katru mēnesi vairāk naudas, nekā tu Puņķainais vairi Nopelnīt algā, Latvijā! Noteikti Nodokļus arī visus nemaksā! Bet man šeit, te netālu, ne uk, Nodokļos atvelk 100% tīgus! 1500-1600 euro! Ar Patsāvīgu Kompānijas darba līgumu!
 • 10
 • 8
balss no diasporas
b
Skarbi, bet taisnība jau ir. Kāpēc cilvēkiem, kas maksā nodokļus Latvijā, būtu jāmaksā miljoni tā saucamajiem diasporas projektiem. Naudas tagad diasporai ir vairāk, nekā tā spēj jēgpilni apgūt. es vēl saprotu šādu nometņu jēgu, kur bērniem ir iespēja uzlabot valodu (UZLABOT, nevis sākt mācīties, kā tas nereti diemžēl ir), iepazīties ar vienaudžiem Latvijā, ar Latviju, varbūt tas tiešām rosina kādu interesi par šo valsti un dzīvi tajā, kad izaugs. BET kāda jēga no pasākumiem, kurus arī no diasporas naudas sponsorē un kas vērsti uz kaut kādiem pensionāru koru saietiem austrālijās un štatos? Kas viņiem liedza atgriezties? Kas liedz tagad zelta rudeni baudīt un dāsno pensiju tērēt viņiem tik dārgajā Latvijā? Kāda ir atdeve no šādu pasākumu finansēšanas par naudu, ko nodokļos nomaksā Latvijas cilvēki no savām mazajām algām?
 • 19
 • 10
bomzim
b
Ja tava nodokļu nauda veidos 100% no valsts nodokļu ieņēmumiem, tad arī vari kaut ko smirdēt. Bet tā kā pagaidām esi troļļojošs bomzis, kurš tiek uzturēts par nodokļu naudu, stāvi ciet un nesmirdi!
 • 6
 • 13
pelikāns Jusis
p
Pat pašas intervējamās personas teiktais lielā mērā apliecina, ka viņa lieliski saprot savas nodarbes bezjēdzīgumu. Bet nauda ir iedalīta, kaut kā ir jāatskaitās. Iemesli, kādēļ aizbrauca un turpina aizbraukt, nav novērsti, nav pat mēģināts to darīt un vai maz iespējams te vēl kaut ko darīt. Latvija ir bezcerīgi atpalikusi no Eiropas un nu jau pat no kaimiņiem Igaunijas un Lietuvas. Robežas ir vaļā. Viss! Vai ir jēga miljardo reizi pieminēt bezjēdzīgo, viscaur korumpēto varu? Jā, viņa tāda ir, bet vai ir kādas sabiedrības aktivitātes lai to izbeigtu? Nav! Balsojam kājām! Lai jau fondiņš darbojas, pašiem neliels labums un tā jau nav, ka viņi galīgi neko neizdara.
Vilis
V
Slima suņa murgi! Neviens no man zināmajiem, aizbraukušajiem pat bezsamaņā negrib neko dzirdēt par šo privāto un valsts zagļu leiputriju. VID uz priekšu! Laupiet baznīcas! Pēc tam bērnu dārza bērnus....
gaidiet ar maisu
g
Kamēr nebūs adekvātu algu, aģitācija par atgriešanos ir tukša ļurkšķēšana.
guna
g
Jaunieši pa divi un vairāki dzīvo vienā istabiņā , jā , labiekārtotā , un naudu noaliņo , pie mums daudz kas ir lētāks , klubi , bet te pašiem jāmeklē kur dzīvot , un to var izmantot ja ne uzņēmēji tad pašvaldība .
guna
g
Blondā apalītes ir shēmotājas , runātājas , vēl viena Čākš ..... , turīgas kundzes kam vajag daudz naudas un draiski turīgi vīri , ir viens veids kā dabūt pajoliņus atpakaļ , pašvaldības tukšās telpas kaut uz gadu izīrēt par komunālo maksu , kundzei reklāmas kompānija ,, apzeltija rociņu .. laikam .
Op-ca-cā
O
Labi ka aiztinos ar visu ģimeni (ieskaitot suni) no komūnistu un naclopu pārvaldītās valsts jo sapratu, ka palikušajiem aborigēniem būs jātmaksā postpadomju nomenklatūras izrītie miljardi (parex, banka baltija, u.t.t.) Tagad uzmestais bauru un homo sovetikusu bars to pirzdams dirzdams arī dara maksājot vislielākos sociālos un citus nodokļus ES . Piedevām par visu šo razpizdzjaistvu piedirsto paurru masas katreiz apdirzdamās turpina balsot un pasūtījuma idioti smird par atgriezšanos.
rusnaclopu atejai
r
tu rusnaclop esi valsts nodevēja madžiņeļa drauģelis ar tiesībām nesodīti kurināt naidu rusnacistiskajā madžiņeļdienelē? P.S. Par valsts nodevēju sauc personu, kas darbojas pret savu valsti pretinieka- esoša vai potenciāla - interesēs.
 • 1
 • 12
Ass
A
Kurs ir gatavs sūtīt bērnus vai braukt pats uz valsti kur tulīt tulīt bus krievu armija iekša un to stāsta katru dienu!
Ass
A
Bērni no ASV un Austrālijas(diaspora 3-4paaudze!) gatavi apgūt latviesu valodu 7! Dienās! Vunderkindi)!Vecaki jau tik tālu no reālas Latvijas dzīves ka nevar paskaidrot Latvijas prezidenta vēlēšanu ieparikti?Lv vajag vairāk v.v.freibergu! Pašiem skolas jau nav!Cik irgatavi pārcelties (ar bērniem,bez garantijas ka bus skola)no pārtikušas valsts uz banan republiku?Labs veids ka "diasporai" atmaksāt kredītus!
Dens
D
Ar propagandu un tukšiem saukļiem nevienu atpakaļ nesagaidīsi. Ja Latvijā darba samaksa tuvosies Eiropas līmenim, būs sakārtota darba vide un sociālie jautājumi, daļa no aizbraucējiem iespējams atgriezīsies, bet tā būs mazākā daļa
bet>Savādi....
b
Kad brauks-lai tak ņem līdz savus internacionalistus: Tiem patīk klejot pa pasauli. Lai brauc paliga arabu braliem stroitj kolhozi i zavodi, un osvoboditj tos no USA imperialisma.
 • 4
 • 23
Savādi Den:
S
Vai tad latviijci reiz prom nebrauks stoitj kolhozi un zavodi?
 • 8
 • 15

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas