Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lai veicinātu izpratni, vajag apstāties un ieklausīties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
niknis
n
Tiksim skaidrībā par terminiem. ''Tolerance'' nenozīmē, ka man ir pienākums uzņemt savā valstī neierobežotu migrantu skaitu un vēl barot viņus no savas naudas, kuras man ir tik, cik ir un var pašam trūkt, bet uz to velkamistu rasistiem nospļauties, vai ne? Iznāk ''tolreance'' un ''integrācija'' padomju variantā - viņi laužas manā zemē, bet mans pienākums ir sajūsmā spiegt? Nekā nebija, lobistu kungi!
No
N
sirds novēlu šai "būtnei" sastapt tos 4 jaukos migrantus, kas nesen Rimini pludmalē pastrādāja noziegumu pret poļu jaunlaulātajiem...saka jau, ka nauda nesmird, bet domāju šīs būtnes "nopelnītie" sudrabeiro ļoti smako!
liekulības šovs Orvela stilā
l
Apstājos un paklausījos islamofašisti fāātimāā. Islamofašiste paziņoja, ka Rietumu sabiedrība esot ļaunums. Kādu sapratni vēl jūs gaidāt, islamokupantu lobisti?
negribu palīdzēt bēgļiem
n
vismaz ne tādā veidā, ka mums tagad būs jāuzņem arvien pieaugoši ''bēgļu'' bari un jāatņem nauda savām ģimenēm, lai barotu vēl vienu pabalstnieku grupu - ''bēgļus''. Vienīgā iespēja palīdzēt ''bēgļiem'' ir tāda, ka viņu zemēs jāpārtrauc kari un jādod viņiem iespēja atgriezties no kurines nākuši, paņemot līdzi nikabizēto fāātimāā.
vaidelotis
v
Kāpēc viņai neredz matus? Vai viņa sāk noraidīt Rietumu vērtības un pakļauties islama dogmām? Islamā sievietes mati ir 'haram'. Vai ar savu rīcību viņa modelē savu izpratni par integrāciju - atsakoties no savām vērtībām un nekritiski pieņemot svešinieku dogmas?
Priecīgs Paskaidrojums
P
Izpratne par realitāti var rasties tikai tiem, kuri izvācās no pilsētām. Kamēr šī meitene dzīvo virtuālā realitā'te, viņai ne izpratne ne prāts.
reptilis
r
Kāds jauks reklāmas smaids - šariats vēl nav ieviests jau lakatā....vai sieviešu tiesību aktīvistes negrib šai sievietei apstāstīt,kā dzīvo sievietes Afganistānā...Pakistānā..Sauda Arābijā...kāpēc par to nav reklāmrakst?????
veselības problēmas
v
Tādā gadījumā neveiksmīga ''fotosejas'' izvēle - matus apsedzošs lakats viennozīmīgi asociējas ar islamofašismu un nikabiem.
 • 2
 • 0
Dubaija-Roma
D
Skaisti dzīvot zemē manā, Kas vēl otru tādu dos? Smaidot Laura pretī panāk Islamistu paltrakos.
 • 7
 • 1
Dubaija-Roma
D
Uz Dubaiju kad dodies, Vairs Romā neatrodies. To sapratīsi pats - Tur valda šariats! Bet, atgriežoties Romā, Vairs nav, kā tu vēl domā. Ja nesaprati pats - Te arī šariats! Ļurļur! Ļurļur! Un aiziet ļurļurļur!
 • 4
 • 1
trešā fāātimāā?
t
Līdz šim ir zināmas divas latviešu tautas nodevējas nikabu nēsātājas fāātimāā, abas bijušās līgas. Tagad parādījusies trešā paltraku nēsājošā islamofašisma ietekmes aģente, bijusī laura!
 • 6
 • 2
reptilis-g
r
...,tad vēl jo vairāk..,viņai ir jāapstāsta - cik"" jauka"" medicīniskā aprūpe un zinātniskās domas uzplaukums valda islāma valstīs,un kāda ""jauka"" attieksme pret sievietēm..,un cik"" jauki ""šie islāma ideoloģijas cilvēki paliek,kad viņi kļūst par vairākumu.
 • 14
 • 8
g
g
Cik zinu, meitenei lakats ir apsiets ne skata pēc, bet veselības problēmu dēļ.
 • 7
 • 5
Mīnusošanas
M
matemātika vienkārša - Sabiedrības integrācijas fondā algu saņem 26 personas, tad vēl ir tādas pašas pārvaldes, tad vēl vesela kaudze ar nelegālo migrāciju veicinošām NVO...
reptilis
r
Tieši tā - ietekmes grupas,kuras tiek labi apmaksātas! Faktiski svešas ietekmes aģenti...tādi paši ,kā ""zaļie cilvēciņi"" . Ja,ņem nopietni,tad DP un SAB jau sen būtu jānodarbojas ar šiem ""jaukajiem cilvēkiem""...,un jāsauc pie atbildības par Latvijas Valsts ideoloģisko graušanu!
 • 13
 • 8
ļuļa
ļ
kārtējais pretīgais propagandas rakstelis. bēglis, ja nu kas, nekur nav jāintegrē. bēglis ir uz laiku, un kā karš beidzas, tā aidā uz mājām.
Paskat
P
vēl viena Kangariene mūsu nodokļu naudas "apguvēja" izlīda! Ja jau tik ļoti gribi - lūdzu nointervē īstos nelegālos migrantus "jaukos" Somālijas pirātus, Eritrejiešus, "apburošo" Marokāni slepkavu ar nazi Turku...un vispār...lūdzu dodies pie saviem tik mīļajiem uz Āfrikas kontinentu un darbojies tur!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai mūsdienās bez pieejas internetam ir iespējams pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā?

Kopā nobalsojuši: 876

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Cenšas pieradināt pie citas Saskaņas(25)

Sociāldemokrātiskā partija Saskaņa Vidzemes vēlēšanu apgabalā kā saraksta līderi piedāvās bijušo Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapu Pēteri Sproģi, kurš būs arī Valsts prezidenta amata kand...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas