Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Laikraksts: Likmes cīņā pret naudas atmazgāšanu Latvijai ir augstas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
.
.
Jeņķi ir sapratuši, ka šitie viegli drāžami, bez jebkādas pretestības, un pārņem tirgu.
Lieliski!
L
Tad jau tikai jāsaglabā ārzonas bankas pašās ES valstīs!
čekist-bāba Vaira
č
PSKP boļševiku bratanu plāns Latvija ir realizēts pasakaini veiksmīgi. 1. Piedirsa nacionālo mērkaķu un homo sovetikusu paurus ar pareizajām kakām (katriem savas, skaldi/valdi). 2. Pilsoņi ar piedirsatajiem pauriem katreiz savēl varas varzu, kura zogot un melojot sagrauj ekonomiku ar industriju Latvijā (attīstībai domātie G24 kredīti izzagti, palīdzēja čekistam Savickim&CO nokost Zviedru-Soumu celulozi u.t.t.). 3. Gan varas pārstāvju treknēšana gan nabadzīgās valsts budžets nu ir atkarīgs no austrumu netīra piķa. 4. Rezultātā varai gan vietējiem mērkaķiem pauros gan pasaulei ir jādirš vienu, bet jādara pavisam citu, jo praktiski vairs nav citas izvēlnes (nodevības īstā seja).
Jens Z
J
Kas slēpjas aiz šās kampaņas? Sliecos piekrist tiem komentētājiem, kas uzskata, ka runa nav tikai par ietekmes sfairu pārdali banku nozarē, bet arī par to, ka 4.maija režīma noziedzīgā darbība kļūst par aizvien lielāku apgrūtinājumu šās valsts stratēgīskajiem partneriem. LV valdības kalpošanu krievu mafijas ekonomiskajām interesēm vairs nav iespējams piesegt ar vīģes lapu - liekulīgo saukli 'krievi nāk'. ASV finanšu aprindas, kam pret 4,maija režīmu nav lielu iebildumu, nepiešķir nekādu nozīmi viltus problēmai 'krievi nāk', ar ko šis režīms cenšas pamatot savu pastāvēšanu. Savukārt ASV militārās aprindas ir sākušas saskatīt faktu, ka Latvijas 4.maija rezīms ir visvājākais un visvieglāk nopērkamais posms Eiropā, kur korupcija (es teiktu arī - tumsonība un maitība izglītības un kompetences vietā) paver neierobežotas iespējas krievu ietekmei. Šo problēmu var atrisināt tikai LV, nevis kāds no ārzemēm, bet tad ir vajadzīgas tādas reformas, kas atņem varu valdošajiem 4-5 mafijas klaniem.
Volstrītas žīds
V
Vai tad nav skaidrs, ka naudas atmazgāšanas monopolam jābūt mūsu rokās !
Rižskijs jevrejs
R
Mes nav nekade žīde, mēs ir īstene latveše !
 • 1
 • 0
Sirakūzietis
S
Kāpēc jums liekas, ka ir normāli rakstīt tādu rakstu bez saites uz oriģinālu?
Garāmejot subjektīvās pārdomās
G
Raksts ir par Latvijas finanšu sistēmu , kura ar visiem , nu jau klusi , bet ilgi prom ejošiem finanšu un banku uzraugiem , pastarpināti pelnījusi naudu ar nerezidentu līdzekļu pārsūtīšanu caur Latvijas bankām . Latvijas sapnis par Latvijas Šveici šķiet ir izsapņots . Tā ir teicis , kāds augsts ierēdnis un tātad secinājums ir tāds , ka visas lietas un darbības ir bijušas zināmas ? Tas tā , kā točķā tirgotu krutku , visi zina , bet neka nedara , jo ? Jo nāk nauda ? Vai tas ir tikai Latvijā ? Nē , tas ir daudzās valstīs , bet šoreiz te raksta par mums . Faktiski pie šādiem apstākļiem vajadzētu atkāpties uzrādītā perioda ekonomiskās sistēmas vadītājiem un attiecīgi notikt izmeklēšanai , kā tas viss varēja notikt , līdzīgi , kā to tagad prasa darīt par Rīgas Domes problēmām . Nekas tāds nenotiek un neskatoties uz uzrādītām Latvijas finanšu problēmām , mūsu pārstāvji Briselē tiek virzīti , kā piemērs visai Eiropas Savienībai par uzskates līdzekli , kā vajag veidot ekonomiku ! Šo visu par ne
ilgi jau vairs nav
i
peec lopiskaas krievijas naaves,ari LV atbrivoshana ir neizbegama...krievu teroristu un latvieshu komunistu/chekistu bandu,kas organizeja 4. maija pseidoLatviju, shaus nost pec Tribunalu lemumiem MASVEIDAA...?tadiem aktieriem kaa zhdanokai un godmanim nebus kur beegt?
 • 4
 • 2
Garāmejot turpinot
G
Šo visu par nekorektās varas ilgo periodu , Atjaunotās neatkarības Latvijā , ir pareģojis Finks . Latvija atgūs brīvību , bet pie varas būs negodīgi cilvēki . Tad par Prezidenti tiks izvirzīta sieviete , bet tas neko nemainīs . Sāksies skandāli , viens pēc otra un pienāks brīdis , kad Latviju vadīs goda ļaudis . Žuļiki bēgs no Latvijas projām, bet tiks atgriezti atpakaļ un sodīti . Latvijai sāksies ilgs , laimīgas un pārticīgas dzīves laiks . Apmēram tā es šo saīsināto stāstu dzirdēju viena klienta dzīvoklī 1974 . gadā . Šo visu Latvijā varētu arī iestudēt pēc Finksa pareģojuma , bet , kā tad ar tājā pašā periodā dzirdēto Padomju Savienības sabrukuma leģendu , ka tad , kad pie varas Maskavā nāks cilvēks ar Zīmi , tad sāksies PSRS sabrukums ? Tā arī notika . Tātad viss notiek , kā iestudējums , kurā ir cilvēki , kuri nevar nemaz rīkoties savādāk , kā Scenārijā ir paredzēts , bet mēs parastie cilvēki esam dalībnieki , kuri varbūt iziet savas dzīves Skolu un pārbaudes eksāmenu .
 • 4
 • 1
Gregs Millers
G
Izskatās, ka ASV un Moneyval presē Latvijas bankas, lai novāktu konkurentus . Piemeram, Delavaras štatā nauda tiek atmazgāta uz nebēdu, kā esmu lasījis. Tāpat daudzas Eiropas bankas, piemēram Deutsche Bank. Nedomāju, ka Latvijas izceļas uz vispārējā fona. Banku nozare jau praktiski noīsināta par 80%, bet vēl nav gana...
Scorseze
S
Vislielākais drauds Latvijas valsts pastāvēšanai ir valsts vadība, kuri lien uz vēdera jeņķu priekšā un izpilda jebkuru ASV iegribu pirms vēl tie ir sākuši ko gribēt! Tāda valsts nav spējīga pastāvēt un tādu valsti neviens nekad necienīs. ASV ir izvēlējušies perfektu shēmu, kuras pamatā ir jeņķu iegribu totāla izpilde, bet mūsu kangariem pat nevajag par to maksāt, pietiek ar to, ka atļauj tiem netraucēti apzagt savu tautu, kas būs ar šo valsti viņiem ir pilnīgi vienalga:)! PSRS laikā pat nebija tik traki, jo šis reģions bija stratēģiski svarīgs un tika spēcīgi attīstīts, taču šobrīd viss kas Latvijā bija ieguldīts cariskās Krievijas, pirmās Latvijas brīvvalsts un PSRS laikā nu ir izsaimniekots, sagrauts un izputināts:) Visās lielākajās ražotnēs (VEF, RRR, Porcelāna rūpnīcā, ALFA...) lielveikali:) super, ko tālāk?:) Latvija SMS kredītu un tirdzniecības centru lielvalsts:):):):) Galvenais bļaut "krievi nāk"!
Enģeļa viesis
E
Piekrītu!
 • 0
 • 0
turīgais letiņš
t
krievu smerdeļiem te dzīves nebūs, tas tiesa .
 • 9
 • 5
Ass
A
Izskatās ka Lv dārgākais sabiedrotais ir atteicies (neredz interesi) no patronazas .Iespejams ka Tramps (ka labs biznesmens) n eredz jēgu uzturēt vietējos zaglēnus kuri ir izcili tikai rusofobija.
Dostojevskis>Scorseze
D
Ja ASV (un UK) šeit "nevajadzētu pilnīgi neko"... tad mēs ar Tevi uzrunātu viens otru tēvavārdā un saldējumu pirktu par rubļiem. ASV vajag, lai Baltija netiktu krieviem, ar to pilnīgi pietiek.
 • 11
 • 4
Scorseze>Ass
S
Trampam šeit neko nevajag, pilnīgi neko, vienīgais lai šeit būtu vieta, kur vajadzības gadījumā varētu uzplēsties ar krieviju līdzīgi kā tas notiek Donbasā, Luganskā, Sīrijā, lai radītu maksimāli daudz sīku problēmu, kuras krieviem risināt, lai tie savukārt netraucētu ASV pasaules diktatūrai:)
 • 5
 • 8
GoodMaan&ParexK&K
G
Būtībā pohuij visas likmes. Galvenais lai PSKP krievbandītu bratani Latvijā mazgā netīru piķi un politiskie naclopi atalgojumā par to varētu pierīties kā cūkas. A tā smirdēšana par likmēm gan priekš vietējiem mērkaķiem gan priekš miglas pūsšanas pasaulei.
Enģeļa viesis
E
ASV paši ir lielākie naudas atmazgātāji un zagļi pasaulē. Anglo sakši kā parazīti paši iznīcina ekonomikas un rada korupciju. Tagad viņi pret kaut ko cīnīsies :)) Tad kad šie cīnās rodas bads, noziedzība vai karš. Un tas nav pārspīlēti, bet fakts! Zinu ka būs brīdis kad ASV ekonomika sabruks...un tas nav ilgi jāgaida. Pasaule mainīsies un dominēs Āzija! Viss ir līdzsvarā ...un visam ir sākums un gals... šiem meliem pienāks beigas !
Endzelīnsdivreizkapāapgriezies
E
Donbas, iemācies jēdziena "jebšu" nozīmi. Tas nav pagarinājums no "jeb" un tas nav arī saīsinājums no "jebal".
 • 10
 • 4
donbass
d
krasiva smirdi kremļa trolli. Pēc faktiem anglo-sakšu parazīti nesagrauj ekonomikas (pat izglābj kā piem. Čīlē) un melo daudz daudz mazāk nekā kremļa vai aziātu parazīti, jebšu " Ti meņja ņe najebjoš-huij na landiš ņepahož".
 • 6
 • 7
???
?
Tiesas procesi neefektīvi un sodi mazi. Kalnmeeiers, Bičkovičs mums viss kārtība.
v
v
Kura partija visvairāk atmazgās caur kukuļiem iegūto naudu,ko.
SS
S
saSSkaņa (interfronte) savus krievu rubuļus caur krievu bankām !
 • 9
 • 6
melnais humors
m
NYT melo, bet Latvijas valdība ļauj, ka amerikāņi to vālē visās atverēs un aizrautigi sten mazohistiskā baudā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas