Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Laikus nesaņemot solīto algas pielikumu, pedagogi pieļauj iespēju iziet ielās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
skolotāja no Pārdaugavas
s
Mums nevajag atalgojuma pieaugumu - mums vajag, lai 100% samaksā par padarīto darbu!!! Šobrīd vismaz mūsu skolā (nezinu, kā ir citās, tāpēc, lūdzu, rakstiet komentāros) par gatavošanos stundām, burtnīcu labošanu, mācību materiālu adaptēšanu integrētajiem bērniem ar speciālām vajadzībām, konsultācijām atpalicējiem un kavētājiem, gatavošanos olimpiādēm, sēdēšanu sapulcēs un tikšanos ar skolēnu vecākiem, dalību skolas projektos, gatavošanos pasākumiem u.c. mācību procesa plānošanai un pedagogu sadarbībai veicamos darbus apmaksā kā 1,5 stundas nedēļā, ja tev ir slodze - viss pārējais ir brīvprātīgo darbs, par kuru nemaksā. Cik ilgi tā turpināsies? LIZDA izliekas neredzam, ka skaļi reklamētais 21+9 modelis ir tikai skaistos vārdos no tribīnēm, reāli daudziem skolotājiem nav slodzes, tāpēc ir 20+0,5 vai 24+1,5 (20 un 24 - tās ir kontakta stundas klasē)
jusis
j
Iziet ielās vajadzētu ,lai atgādinātu par sevi. Taustāmu rezultātu iziešanai diez vai būs. Rezultāts varētu būt beztermiņa streikam. Taču lai rīkotu tādu streiku arodbiedrībai vajadzētu būt streiku fondam ar lielu uzkrājumu. No šī fonda streika laikā vajadzētu maksāt kādus pabalstus. Taču šaubos vai vispār tāds fonds ir. Tālāk daudzi skolotāji savulaik izstājās no arodbiedrības un jaunie skolotāji vispār nestājās arodbiedrībā. Tātad ticamāk naudas nav un vēl tad būtu divas frontes biedri un nebiedri un savstarpējie kašķi un čiks vien sanāktu. Kamēr strādājošie ,ne tikai skolotāji, neveidos spēcīgas arodbiedrības pēc Zviedrijas parauga neka nebūs. Un tā Latvijā vēl ilgi nebūs.
solon
s
100% atbalstu pedagogu prasības! Tikai ielās iet nav nedz jēgas nedz vajadzības - līdzšinējā prakse ir pierādījusi, ka pie varas esošiem ielās iziešana ne tikai netraucē omulīgi turpināt parazitēt, bet pat patīk - tas, viņuprāt, liecinot par sava veida sabiedrības komunikāciju ar valsts varu. Savu prasību izpildei ir nepieciešams vispārējs streiks. Kā mēs zinām, pie varas esošie nekautrējas sev regulāri palielināt atalgojumu, lai tad nu kaut no pirksta izzīž solīto algas pieaugumu pedagogiem! Streikojiet mīļie, mēs - vecāki jūs saprotam un atbalstam!
Roku okeāns
R
Kamēr solītais nav izpildīts, bērniem jāsarīko ārkārtējs skolas brīvlaiks. Bērniem - prieks, iemesls pārdomām - vecākiem, valdībai.
kāju okeāns
k
mēs prom uz Rossiju..........
 • 3
 • 2
Aldis
A
Pareizā rīcība ir nevis iziet ielās,bet gan neatnākt uz centralizēto eksāmenu.
>Aldis
&
pareiza rīcība ir ne netā tukši pirst bet pašiem iet un sākt darīt........
 • 5
 • 0
kas dārzā
k
Kā bijušais K.Šadurska ministra padomnieks, saukts arī par "pelēko kardinālu", A.Geidžāns pēkšņi kļuvis par Studiju un zinātnes administrācijas vadītāju... Vai tas nav kārtējais korupcijas gadījums priekš KNAB, jo konkurss par šo vietu kaut kā nebija manīts. Vai visi partiju ielikteņi tiek pie siltām, bezrūpīgām, labi apmaksātām darba vietām valsts pārvaldē? Vai jaunajai ministrei nav par to ko teikt? Vai nav laiks optimizēt n-tās IZM aģentūras un resorus?
atkal
a
pilns nets ar pirdeejiem, bet kad pašiem jāstājas arodbiedrībās un kas jādara, tad dukas vairs nav.........
VB>vēl jau
V
tas viss tikai tāpēc ka arodbiedrībās neesi tu un citi kas neļautu tukši muldēt...Tāpēc jau tur jāstājas lai ņemtu lietas savās rokās.
 • 5
 • 0
vēljau
v
arodbiedrība patiesībā tikai nevainīgi burbuļo, nolaiž tvaiku netā, ja neesi pamanījis!
 • 4
 • 0
Fakts
F
Pieļaus iespēju? deputātosi atkal pasolīs! Atkal piemānīs. Atkal pasolīs utt izskatās, kā vāvere ritenī, kura skrien, skrien un atkal skrien...... Kauns par šādiem skolotājiem , jo manuprāt vajag streiku kā citur, tad sāktu domāt.
bet>Fakts
b
manuprāt streikus vajag ļoti daudzās vietās-ne tikai izglītības jomā, jo viss kas Eiropā panākts dzīves līmeņa jomā-panākts pateicoties sociālo partneru prasībām un rīcībai...
 • 9
 • 1
Ansītis
A
Kur tad dzīvē IR TĀ SKOLU OPTIMIZĀCIJAS REZULTĀTĀ IETAUPĪTĀ NAUDA? Muļķīšiem solīja,solīja,gudri muldēja,muļķīši ticēja....Kā var nesolīt....,īpaši pirms vēlēšanām!
Ivanuška>Ansitis
I
Toties esi tu mums: Kas mus pamaca un dod neta gudri padomi....
 • 3
 • 5
oskars
o
pietiek spelet karinu un naudas pietiks visiem , gan policistiem , gan pensionariem , gan skolotajiem ...
he-heee>Oskaram
h
Ja te nebūs korupcijas-ko tad te darīs latviiijci un krievu mafia?????
 • 6
 • 1
uldis>oskars
u
esmu pret kariem: Lai savac Kremlis savus kara tīkotājus atpakaļ un aizvāc savu karaspēku no Baltijas robežām..........
 • 5
 • 2
Oskaram
O
Pietiks spēlēt nevis kariņu, bet korupciju un valsts nozagšanu, tad gan visiem pietiks.
 • 15
 • 1
Čekikstbāba Vaira
Č
Kāpēc no korupcijas un zaglības sabrukumam nolemtās valsts tautai un nenovēršami iznīkstošai latvju nācijai vajadzīga izglītība ? Velēšanu biļetenos pat bez lasītprsasmēm praktiski jebkurā vietā var ievilkt ķesīti lai trāpītu uz cūkiniem vai svoločiem. Lai muļķi skrietu par viņiem balsot tiks piedirsts gan caur radio gan TV un viss atkal būs čiki-briki.
čekist Putin
č
tapec ka ta gribu es!
 • 2
 • 4
Vārna
V
Ko var kladzināt par tiem skolotājiem !!!Kas, pārējie nav pelnījuši kaut nedaudz lieākas algas ,viņiem jau tā pamata likme ir pāri par 700 ,un parādiet man kaut vienu ,kurš strādā to vienu likmi!Mans bērns piestrādā paralēli studijām vienu ar pus dienu nedēļā par skolotāju un uz rokas saņem 300 ,pati stradāju par šefpaāru dārziņā ar 100 bērniem un par 5 darba dienām nedēļā saņemu 390,,,tā kā kauns būtu vēl ko pieprasīt!!!
Vārna
V
Nē ,strādāju zem izglītības pārvaldes un tā ir valsts iestāde!
 • 0
 • 0
vista>Vārna
v
Bet ja jūs strādājat par pavāri-tad jūs strādājat privātā firmā, ne valsts iestādē kā skolotāji, un tad jums alga jāprasa no savas firmas....ne no valsts...
 • 6
 • 2
opapā
o
Žēl tikai ka šī arodbiedrība ir IZM partneris ES naudiņu apguvē dažādos projektos. Pariet jau paries, bet saimniekam rokā taču nekodīs? Naudiņa taču nesmird? Farss ne arodbiedrība!
Irlielāmērāticams
I
ka skolotājiem ir vērts iziet ielās , lai daudzu mazpilsētu un ciematu iedzīvotāji var iepazīt vaigā savus bagātākos ļaudis.
opā
o
Jautājums ministrei - vai viņa apzināti piesedz iepriekšējā ministra un viņa veiklo padomnieku savārītās šmuces? Vai nav tā, ka pārskatot budžetu, kas ir apmēram miljards, varētu atrast līdzekļus pedagogu algu trīskrāšošanai, ne tikai divkāršošanai! Vai ir veikts iekšejais audits par resursu lietderīgu lietošanu. Kā sokas krimināllietās ar lidzekļu atgūšanu? Vai tur nebija miljoni?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1190

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas