Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijā ar Covid-19 inficējušies vēl 930 cilvēki; 11 sasirgušie miruši

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Daila
D
Tu vari pelnīt nedarot neko, kopē automātiski to, ko dara GURU profesionāļi un saņem tik pat lielu peļņu. Paralēli vari strādāt savu darbu vai jebko, ko dari ikdienā. :) Vairāk info GURUTRADE.LV
ņam
ņ
Ko tik maz uzzīmeja?A davaj visus 10 000 inficētos diennaktī!Panorāma skaisti uzzīmētas tabuliņas tikai tas segums patukš,cik tad bomžus un nabagos piepirkuši kovid statistikai?
Oma
O
Rietumu valstīs brīdina iedzīvotājus par dezinformācijas kampāņu kas izriet no Krievijas un Ķīnas. Kampāņa izplata dezinformāciju par masku valkāšanu un sociālo attālinošanos, lēšot ka tie pamātlīdzekļi nepasargājot cilvēkus no inficēšanos. Viss pāriešot tā pat, laika gaitā. Mūsu OKUPANTU TROĻĻI šajās slejās izplata tos pasūs melus!
Bomars
B
Joprojaam dzer Izciliibas Centra pazhobelee kaut kur Aagenskalnaa, vai uz pagjiraam sagriezaas galva?! Gurkju sula paliidzees un uzdzer Kolu!
 • 3
 • 5
dace
d
ja taa turpinasies, tad driz vairs nebus neviena, kam iet pie Petravicas un mazo ienakumu deklaracijas rakstit. Darba apjoms tajaa rikluraveju iestadee samazinasies. Atliks vairak laika kafijai. Es vairs nespeju brinities, cik shii valdiba ir stulba un launa pret savu tautu.
Aldis G.
A
Tā ir griba vai vēzis, un no tiem nāve daudz labāka. Tā ka, nav ko satraukties!
Nākamais tu vai es?
N
TĀDS ir jautājums.
VVZ
V
Pirms kāda laika biju Preiļu baznīcā uz tuvinieka bērēm. Uz postamenta, kur bija novietots zārks, bija uzraksts- "Šodien viņš, rīt tu!".
 • 3
 • 2
nu jā
n
Pavasarī, epidēmijai sākoties, nevienam nebija pieredzes cīnīties ar koronavīrusu, neviens nebija gatavs. Rudenī visiem jau bija zināma gan sava, gan citu valstu pieredze un arī bija laiks, lai sagatavotos otrajam vilnim. Ar otro vilni varēja tikt galā krietni vieglāk, varēja laikus īstenot nepieciešamus pasākumus. Taču, ja procesu vada būtnes nez smadzenēm, tad viss tiek salaists vēl lielākā mērā nekā pirmajā vilnī.
ha, ha
h
Ģirģens vakar LR1 vāvuļoja, ka neesot pamata sodīt ārkārtas stāvokļa prasību ļaunprātīgus pārkāpējus. Vai viņš tiešām ir tāds idiots kā izskatās? Tūkstošiem iedzīvotāju apdraudēšana ar dzīvībai bīstamu vīrusu ir BIOTERORISMS! Bīstamāks par Sibīrijas mēra sporu izsūtīšanu, jo tas apdraud ierobežotāku cilvēku skaitu.
Redzi!
R
Driģens izskatījās stipri paģirains, un viss ko viņš saka ir tikai poza un fikcija. Pašam bikses no bailēm zemē krīt - stulbs, bravūrīgs un nelietīgs cilvēks, kas neko no goda prāta nezin, tik plātīties un draudēt.
 • 2
 • 3
Bomars
B
DIVAS AKSIOMAS - 1) Vai Covid-19 ir "naaveejoshaaks" par jebkuru citu infekcijas slimiibu? - 2) Ja Tu gribi kaut ko, lai kaads soda, tad pirmkaart Latvijas valstij ir jaaizdala 1 800 000 masku VISIEM IEDZIIVOTAAJIEM par briivu, jaaregjistree maska, ka taa izdaliita, un katram iedziivotaajam ir japarkstaas, ka vinsh lietos masku ar apliecinaajumu, ja ne tad visnh tiks sodiits, jo tika briidinaats.
 • 4
 • 13
VVZ
V
Kur tad ir masku efektivitāte? Kāpēc sērga iet plašumā? Vai arī izrādās, ka maskas ir tikai iegansts sodiem? A? Kāpēc inficētie netiek izolēti tukšajās viesnīcās uz valsts rēķina? Naudiņas valstij nav? AirBaltikam ir, izolācijai nav? Viesnīcas tukšas, bet viņiem tiek maksāts. Kāpēc nenotiek masveida testēšana? Atkal naudiņas nav? Tik vien ir sajēgas, kā ieviest neefektīvus pasākumus un par to neievērošanu sodīt? 19 tūkstoši inficēto un tikai 1800 izveseļojušies? Kas te notiek?
Bomars
B
Veciit nokopee sho manu komentaaru un atceries to 2021. gada martaa. AirBaltic pashlaik ir iegruuzsts 420 miljoni EUR, atkaartoju AirBaltic pashlaik ir iegruuzsts 420 miljoni EUR, liidz 2021. gada martam buus paari par pusmiljardu Latvijas nodoklu maksaataaju naudu iegruuzts. Tad rodas jautaajums, tad nahren mums vajag AirBaltic, ar kuru paarvietojas lielaakoties aarzemnieki, mums jaamaksaa vinjiem kompensaacijaas par nenotikushiem lidojumiem, bet tikmeer naudas nepietiek bakroteejushiem uznjeemumiem, pabalstiem, bezdarbniekiem deel Covid-19 kriizes, bet redz vaacietim ir jaanodroshina 70 000 EUR alga.
 • 11
 • 8
gpx8
g
un vietā kuru piedāvā, nosauc lūdzu savādāk nost, nost, sevi varbūt redzi vietā ?
Mobars
M
Okupantus valdībā ? Nekad !
 • 7
 • 0
Bomars
B
TRIIS VARIANTI - 1) KOALICIJAS PARTNERI TIEK PAPLASHINAATI AR ZZS un S, un Gobzema, Shmita un Dombrovska grupu, JO tad lielajiem kritikjiem buutu iespeeja paraadiit uz ko vinji ir speejiigi, ne tikai kritizeet (POLITISKAA ATBILDIIBA), 2) VARAVIIKSNES KOALIICIJA, jo kriizee vispaar nevar buut poziicija un opoziicija, 3) VALDIIBAS MINISTRIEM UN PREMJERIEM ir jaanaak no attieciigajaam nozareem, tiem jaabuut nozares profesionaaljiem, jo kriizee tikai ar to "KAS IEVEELEETS VEELEESHANAAS" neiztikt, jo ir aciimrezdami, ka Karinja valdiiba galaa ar kriizi.
 • 2
 • 12
Bomars
B
Kaads Latvijas valdiibu lejaa saliidzinaaja ar Lietuvas un Igaunijas valdiibaa, TAD , ne tikai Lietuvaa un Igaunijaa, bet arii citaas pasaules valstiis - 1) tiktu pieprasiits prezidenta impiichments, ja vinja reputaacija ir taada, kaada taa ir graamataa Viltvaardii, Levits pat necentaas iesuudzeet tiesaa, VALSTS PIRMAA amatpersona neiesuudzeeja tiesaa Lato, jo? Kaapeec?...Taapeec ka tur ir visa taisniiba, 2) Ja Igaunijaa parlamaenta spiikers atkaapaas, ka pateica koleegjim rupjiibu, tad Vinkele LV sabiedriibai paraadiija FUCK YOU, un veel apvainota jutaas par to ka vinjai aizraadiija, 3) Politiskaas kultuuras liimenis LV un Igaunijaa/Lietuvaa un to saliidzinaat?, 4) politisko partiju biedri skaits LV un Igaunijaa/Lietuvaa (tas kaut ko liecina, par sabiedriibas iesaisti un politisko piedaavaajumu), 5) Igaunijai/Lietuvai ir strateegija, kaa aptureet Covid-19, Latvijai taads nav 8 meeneshu laikaa, 6) no kriizes LV ekonomika izies vaajaaka, saliidzinit ar EST un LTU. Tad varam salidzinaat
gpx8
g
čalīt, a ko tu vēl te sēdi, p-i-s ka prom no lv.
 • 8
 • 5
Arik Nippel
A
Kad sauks pie atbildības Lāci Mihailovu?
Nē!
N
Pepiju Garzeķi!
 • 4
 • 1
Krējums Saldais
K
"Latvijā ar Covid-19 inficējušies vēl 930 cilvēki..." . . . . Es ļoti gribētu dzirdēt mūsu zinātniskās inteliģences skaidrojumu, ko īsti nosaka PRC testi. Ar imūnvielu testiem skaidrs, nosaka to, kas bijis. Bet cik selektīvs ir PRC tests? Vai tikai Covid-19? Pilnu vīrusa sekvenci? Vai tikai kādu fragmentu? Ja fragmentu, tad tikai un vienīgi Covid-19? Vai arī teorētiski arī kādu citu (SARs) vīrusu fragmentus? Kāda ir šī selektivitāte? Kāds jūtīgums? Kāds kļūdas iespēja, robeža? Vai Latvija sertificē šos testus? Kas viņus Latvijā pārbauda? Paldies!
jopt
j
Nopirkti visi ,nemīz :D
 • 1
 • 0
Krējums Saldais
K
Bukam - uz gripu nebija testu :)
 • 3
 • 1
buks
b
Kur ir pazudis tas, ko vēl pagājušo gadu sauca par Gripu? Gripas vairs nav, tās vietā konstatē kovidu. Jā, un tikai par nieka 50 eiro par analīzīti. X 8000 dienā- tas jau tuvoja Pusmiljonam dienā! Kurš idiots atteiksies no tādas iespējas?
 • 8
 • 3
Krējums Saldais
K
Samazgām - paldies, ka ievērojāt! Cik saprotu, par pašiem jautājumiem iebildumu nav? :)
 • 2
 • 4
Samazgu Saldais.
S
Joprojām Dienu pietaisa. Pirms no Kovida nosprāgs.
 • 3
 • 4
Kika
K
Pateicoties planprātiņiem, kas ignore noteikumus. Tagad tādi, inficejuši citus, protestē pret maskăm skolniekiem. Trūkst vărdu şai tumsonibai.
Kika
K
Piekritu Jums, tik pofigiska attieksme pret pandemiju ir pielidzinama miesas bojajumu vai naves izraisīşanai, par kuru butu jasoda. Vinkeles Girgena, Vitenberga u.c.neizlemiba ari ir nepiedodama riciba - gan pret t/s sagrauşanu, gan pret lïdzzcilveku dzivibu un veselibu. Tikai tagad atjeguşies, ka var izmantot viesnicas covidnieku izmitinăşanai...
 • 3
 • 1
kikai
k
Tas bija valdības uzdevums paredzēt, cik valstī ir neapzinīgo un vai valstij ir iespējas piespiest viņus ievērot ierobežojumus. Jebkurš saprātīgs cilvēks, kurš dzīvo Latvijā un vēro Latvijas sabiedrību ikdienā, saprot, ka neapzinīgo ir daudz un valsts iespējas ir stipri ierobežotas. Tāpēc paļauties uz sabiedrības apzinīgumu bija noziegums pret sabiedrību. Bija laikus jāslēdz robežas (vēl augustā), lai vīruss neiekļūtu valsts teritorijā vai vismaz lai situācija nekļūtu smagāka par pavasara situāciju.
 • 7
 • 2
oto
o
Kā saprotu, te drīkst rakstīt tikai kaut kur augšējos plauktos akceptētas domas. Skumji, domāju, ka dzīvoju brīvā valstī.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas