Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Latvija gatavojas biometāna ražošanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dr. Juris Apalītis
D
Ja nebūsiet pieslēgti biometāna tīklam turpmāk par katru purkšķi un dabisko vajadzību nokārtošanu būs jāmaksā nodoklis par resursa nelietderīgu izmantošanu, kas grauj klimata neitralitāti Latvija sRepublikas teritorijā.
ka tik nenokavē
k
Pieaugs pieprasījums pēc purkšķu speciālistiem un šīs šaurās specialitātes ienesīgums. Vai jaunās studiju programmas jau tiek gatavotas licrencēšanai un akreditācijai?
Jens Z
J
'Kas notiks ar ""šiem"" kūtsmēsliem?' Tā retoriski jautā zemkopības ministra padomnieks. Mana atbilde: kūtsmēsli tiks vesti virsū uz kukurūzas laukiem tāpat kā līdz šim, kur tiks audzēti 'atkritumi', proti - kukurūza, lauksaimnieciski neefektīvā, videi kaitīgā (piem., regulāri laistot sasalušu augsni ar vircu). Raksts noklusē, ka LV taisās atbalstīt biometānu no kūtsmēsliem UN bioloģiskas izcelsmes atkritumiem. Eiropas vides un klimata politikā deklarēts, ka cīņa pret klimata sasilšanu prasa cīnīties arī pret videi kaitīgām pārmaiņām zemes izmantošanā. Tātad juristam, kas orientējas vides un klimata tiesību jautājumus, būs visas iespējas apstrīdēt Latvijas mafiozu jauniecerēto shēmu ES iestādēs, līdz pat ES tiesai - kā ES tiesībām neatbilstošu valsts atbalstu.
Vera
V
Vai ta ir taisniga, godiga, demokratiska valsts parvalde, ja Latvijas valstij, tas pateretajiem uzspiez razot un izmantot biometana gazi, kura ir 5 reizes dargaka par pieejamo dabas gazi? Vai valst parvalde kalpo launajiemm, zagligajiem politikiem?
Grisa
G
Lai so bimetana gazi, kura ir par 5 reizem dargaka ( ka vispar var razot tik nekonkuret spejigu produktu) perk un izmanto Latvija politiki, ministri, deputati, ieredni..., jo vinu algas ir 5-15 reizes lielakas ka darba daritajiem. Ka vispar var uzspiest kadam iegadaties, Vai ta ir privatpersona, vai kada valsts, sabiedriska organizacija pirkt gazi, kura maksa 5 reizes dargak ka var iegadaties brivaja tirgu ieperkamu gazi? Vai Latvijas vadiba ir vieni idioti, debili izdzimteni?
Irma
I
Izskatas, ka nu Latvijas vadiba, prezis Levits, Karina idiotu ministri ir atradusi citu sev OIK nisu nu ar kaut kadu gazi izlaupit ES fondu milijardus un apzagt jau ta nabadziba dzivojoso latviesu tautu. Kapec sim rakstam nav pievienota izmaksu tabula, cik 1m2 gazes izmaksa, ja to ieperk no Krievijas, no citam valstim, cik maksa si biometana gaze? Kapec si razota biogaze butu jasubside, ja jau Latvanija sevi ir pasludinausi par briva tirgus/ konkurences valsti? Bus neizprotami, ja Eiropas Komisija atbalstis sadu ES naudas nolaupisanu. Ciklops Gerhards (Nacionala apvieniba) grauj Latvijas valsts ekanomiku un iznicina latviesu tautu. Ka vispar sis idiots Gerhards var vadit Zemkopibas ministriju, ja vinam nav par tehnikuma izglitibas kura butu saistita ar lauksaimniecibu?
Biologs
B
Tad jau Latvijas prezi, ministri, ierednu armija, diplomati...vares sevi izmantot gazes radisana, jo no siem kretiniem tikai nak riebiga smaka...nu katram trubinu di.sa un lai vismaz razo gazi.
Purkš
P
Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+! Purkšķ+!
  • 4
  • 2
Josephine JosephineHeller
Vislabāk nopelnot … iespēju visiem! Strādājiet ērti no mājām, datora un strādājiet ar savām darba stundām. Jūs varat to darīt nepilnu vai pilnu slodzi. Iegūstiet no 60 līdz 90 eiro stundā! Nav ierobežojumu, viss ir atkarīgs no jums un tā, cik daudz jūs vēlaties nopelnīt katru dienu. Skatīt vairāk šeit ……>> W­w­w­.J­o­b­C­a­s­h­1­.C­o­m
Josephine JosephineHeller
Vislabāk nopelnot … iespēju visiem! Strādājiet ērti no mājām, datora un strādājiet ar savām darba stundām. Jūs varat to darīt nepilnu vai pilnu slodzi. Iegūstiet no 60 līdz 90 eiro stundā! Nav ierobežojumu, viss ir atkarīgs no jums un tā, cik daudz jūs vēlaties nopelnīt katru dienu. Skatīt vairāk šeit ……>> W­w­w­.J­o­b­C­a­s­h­1­.C­o­m
gf
g
Nevis Latvija, bet gan daži krāni kas izsaimnieko naudu, kuru varēja ieguldīt attīstībā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas