Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Latvijā vidēji gadā nozog 1700 - 2000 velosipēdus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Bet policija taču pateica, ka izmeklēs tikai nopietnos noziegumus, jo nepietiek resursu priekš mazajiem. Ko tad mēs te tagad brīnāmies?
Pārdod caur lombardiem
P
Pirmajā brīdī tos zagļu ieķīlātos velosipēdus ieliek slēptā noliktavā un, kad viss ir norimis, velk ārā. Lai to ierobežotu, vajadzētu noteikt, ka caur lombardā drīkst ieķīlāt un caur tiem pārdot tikai velosipēdus, kas vismaz 7 dienas pirms tam ir reģistrēti CSDD
Vecsčekists>alias
V
Tev absolūta taisnība! Velosipēdu uzskaitē un apritē ir jādarbojas tiem pašiem principiem, kuri darbojas citu transporta līdzekļu jomā. Bet tas nepatiks velosipēdistiem, kuri tiek veidoti par īpašu , augstāko sabiedrības kastu.
Raimonds
R
Nespējīgā POLICIJA
Vecsčekists
V
Policijas nespēja rodas no politiķu nespējas. Raimondam nav nekādas policijas darba pieredzes, tāpēc arī muld pa tukšo.
  • 3
  • 0
VVZ
V
Policijai zādzības ir stipri "pie kājas". Nekādas izmeklēšanas un meklēšanas nenotiek. Tas ir gan attiecībā uz velo, bet uz visām zādzībām. Pirms krietna laika man ļoti tuvam cilvēkam Maskačkā apzaga dzīvokli, policija uz izsaukumu brauca vairāk nekā 4,5 stundas. Lieki piebilst, ka līdz šai baltai dienai nekas nav atrasts un nekas arī nav meklēts. Latvijā zagļiem ir radīti siltumnīcas apstākļi.
MM
M
Tad ir apt. 5 velo/ dienā. Un tie ir TIKAI reģistrētie gadījumi. Un kā viņi domā šito samazināt? Varbūt beidzot lietoto tirdzniecība jakontrolē.
alias
a
Tas viss ir tik vienkārši - lombardos nepieņemt nevienu iekārtu vai kādu citu lietu bez dokumentiem, sludinājumu portālos padežūrēt policijai un, ja tiek pārdots velosipēds bez dokumentiem, pārdevējam jāpierāda velosipēda izcelsme vai jākonfiscē. Pusgada laikā velo zādzības beigsies.
YY
Y
No vienas puses laba ziņa, ka par 2000 velopajoļiem mazāk ielās un tas ir labi !!!!
qqq
q
Kad pārstās pirkt aizdomīgas izcelsmes mantas no aizdomīgiem tipiem ,,pa lēto,, , samazināsies arī zādzības. Pieprasījums rada piedāvājumu un skavas izmēram tur nav nekādas nozīmes.
Latvietis
L
Kāpēc ir jāzog vispār ? Un kā tas var ienākt prātā ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas