Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Radio Ziņu dienests pieprasa LR valdes atkāpšanos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cilvēks
C
Nedzirdīgajiem tāds Latvijas Radio vispār neeksistē. Bet arī viņi maksā nodokļus, lai uzturētu visu šito radio varzu. Kāpēc???
melnais humors
m
Iespējams, būtu jāatlaiž no darba visi LR Ziņu dienestā strādājošie ar formulējumu: par profesionālu neatbilstību un darba pienākumu nepildīšanu.
URRRĀĀĀ
U
Diez vai ka nevar vienoties kā tālāk dirst Bauriem pauros. Drīzāk nesaskaņas ar piķa sadali.
nekas nav skaidrs
n
Nezinu, kas ir LR valdē un kas ir LR ziņu dienestā, bet lasot rakstu, esmu pamanījis tikai to, ka žurnālisti nav apmierināti ar atalgojumu. Vai atalgojums ir mazs tāpēc, ka valsts piešķir maz līdzekļu, vai arī tāpēc, ka valde to "nozog", nav skaidrs. Vārdu sakot, nekas nav skaidrs. Vai žurnālisti protestē tāpēc, ka valde pakļaujas kādam Putinam vai Sorosam un tāpēc traucē žurnālistiem strādāt, vai arī žurnālisti pakļaujas kādam Putinam vai Sorosam un tāpēc grib atbrīvoties no valdes, kas traucē Putina vai Sorosa plānu īstenošanu. Nekas nav skaidrs.
Krējums Saldais
K
Nezinu, kā ar ziņu dienestu, bet kāpēc tik mazā kolektīvā, kā LR (kopā nepilni 300 dvēseļu kopā ar strādniekiem un apkopējām) vajadzīgi 5 Valdes locekļi un padomnieki, nu toč nesaprotu. Cik tas prieks mums gadā izmaksā? Kādus 150.000 tīrās algās bez pirmaksām un prēmijām? Un ko tā Valde dara? :)
nesaprotu
n
Naudas nepietiekami,algas mazas,raidījumus saīsina,bet kultūras raidījumu pirms pusdienlaika vienmēr vada divas priviliģētas personas-Muktupāvels un Strautmane. Ko tur divatā sadarīt,vai tad viens nevarētu tikt ar intervijām galā,vismaz uz maiņām pa nedēļām.
vai interesanti
v
ir no puzes ķeizarlandes? cik bēdīgi, ka drīz oligarhu bandām un viņu aizstāvjiem NA būs jānonāk aiz restēm, bet lembja troļļi turpina vāvuļot par masoņiem un sorosiem, jo aivarkungs taču par to maksā
visu cieņu LR ziņu dienestam!
v
Vienīgie , kuriem vēl var uzticēties, ir LR ziņu dienests un LTV1. Diemžēl valdēs tur neizteiksmīgas un bālas personības.
LPSR
L
Kāpēc kad čekist-bāba Vaira taurēja pa LR un LTV1 par "Baltijas Tīģeri" un ekonomiskās izaugsmes piemēru visai ES, nevien šai ziņu dienestos nepateica ka viņa dirš. Protams ka tas tīģeris pecāk tā apdirsās, ka vēl tagad visapkārt smird.
  • 2
  • 0
Krējums Saldais
K
Smagi oponēšu - lūdzu nosaukt vismaz 3 neatkarīgas ziņu aģentūras, no kurām var iegūt objektīvas ziņas. PRIVĀTO "LETA", kura jau sen pieder Igauņiem nepiedāvāt :)
  • 6
  • 2
Edvins Eglitis
Briva un neatkaariga prese un media ir sturakmens jebkurai demokratijai. Ir skaidrs mums ta nav. Eksiste tada centralizeta zinu birojs kas izdala vien un tas pasas zinas, ar vien un to pasu viedokli par visam zinu portaliem, tadajadi mums iesmere kadu pasutitu viedokli. Mums stasta mulkibas, un it ka mums tam jatic. Otradi , ja neticima Latvijas centralizetam zinu birojam, tad mes neuzticamies valdibai kas to sponsore. Beidzamais laiks beigt tautas masveidigo maldinasanu un manipulaciju. Domaju ka neejam demokrajas virziena nemot vera valsts verienigo likumdosanu saistiba ar sabiedribas kontroli un "drosibu" kur tikai atnem Latvjas iedzivotaju civil tiesibas bez nekada ieguvumu.
  • 3
  • 1
Interesanti
I
Ziņu dienests acīmredzot domā valdes atkarību no politiskajām partijām. Bet vai atkarība no Sorosa vai arī masoņu ložas ir vai nav uzskatāma par politisku?
Un atkarība
U
No pašmāju oligarhu labvēlīgiem smaidiem nav politiska?
  • 2
  • 2
AR
A
Loģiski, ka ir!!
  • 2
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(57)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas