Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas vides organizācijas aicina neatbalstīt grozījumus noteikumos par koku ciršanu mežā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ir lielā mērā ticams
I
Ka šajā rakstā daļu komentāru raksta LVM un citu mežinieku apmaksāti komentētāji. Vieglāk ir visus saukt par histērsikiem zaļajiem diktatoriem, nekā pamatot to, kapēc būtu jācērt vēl jaunāki koki. Nauda nesmird, ja?
Bruno
B
Komunisti un zaļie demagogi ir viens un tas pats. Agresīvi uzspiest savu viedokli un iznīcināt ar jebkurām metodēm citādi domājošos. Visas zaļās organizācijas ir tiek sponsorētas no Eiropas lai liku Latvijā ierobežojumus, kas samazinātu konkurenci.
Vecs čekists
V
Bruno, var gadīties... ka zaļās organizācijas tiek sponsorētas no tiem, kam nav izdevīga valsts pozitīva attīstība. Viņiem ir vienalga, cik sāpīgi mums iekož, galvenais, ka iekož. Un ekoloģija nu ir vienreiz tā joma, kur var uzdarboties ar ļauniem nolūkiem, bet izskatīties svētāks par Pāvestu. Atceries VAK. Viņi gāja , kā buldozers un boļševiki neko nevarēja padarīt. Nebūtu bijis VAK, mēs tagad saldējumu pirktu par rubļiem...!
  • 3
  • 1
Irlielāmērāticams
I
ka Latvijas valsts drošības iestādēm vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību visādu "zaļo' organizāciju iedvesmotājiem un pats galvenais - finansējuma avotiem. Apsolu - garlaicīgi nebūs...!
elementārais
e
Bet Tu ņem vienu "zaļo" organizāciju un izpēti, izpēti, izpēti! Izpēti rūpīgi, rūpīgi, rūpīgi! Un tad runā, runā, runā! Bet es šaubos, šaubos, šaubos, vai Tu vairs gribēsi ko teikt... .
  • 3
  • 0
elementāri
e
Tu, anonīmais, esi smerdelis. Smerdelis, smerdelis.
  • 1
  • 6
Fredis Meņģelis
F
Noteikti nedrīkst pienemt tādus grozījumus, kas ir vērstim uz totālu mežu iznīcināšanu primitīvu (tas ir tādu, kas jēdz pārdot tikai baļķus) uzņēmēju iedzīvošanās kāres apmierināšanai
Irlielāmērāticams
I
ka ir vienalga vai privātīpašuma lietošnas tiesības apdraud komunisti, no kuriem kaut kā, ar mokām, esam atkratījušies... vai arī privātīpašnieka tiesības apdraud zaļie demagogi.
Scorseze
S
Latvijas valdība mežu jautājumos uzvedas kā pilnīgi antiņi. Latvijas meži tiek nežēlīgi izcirsti bet koksne vienkārši izvesta no valsts, tik idiotiski nedara pat Krievija, jo koksnes eksports ir trešo pasaules valstu "bizness". Tiem, kas galīgi neko nejēdz, varu paskaidrot, ka izvedot no valsts tautā sauktos baļķus, valsts faktiski iegūst vismazāko labumu, ko vien koksne var dot. Pat pārstrādājot baļķus primitīvos dēļos un eksportējot tos, ir lielāks labums, taču tas prasa ieguldijumus un vismaz kautkādu valsts politiku šajā jomā.Bet mūsu pajoliņu valdībai jau vienalga, galvenais ka jeņķi nerāj un eiropisti glauda galviņu.
sarkanais mutants
s
Te ir runa par liberālkomunismu.
  • 2
  • 1
Irlielāmērāticams
I
ka šeit nav runa par balķiem, vai kaļķiem, šeit ir runa par to, ka histēriska lumpenu masa diktēs īpašniekam, ko tas drīkst un ko tas nedrīkst. Komunisms atgriežas, tikai citādā, daudz grūtāk atpazīstamā formā.
  • 10
  • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trieciens Rīgas viesnīcām(7)

Pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Town Vecrīgā viesus vairs neuzņems, Dienai apliecina viesnīcas ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš. Pārējās viņa pārvaldītās viesnīcas – Mercure un Ibis Centr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas