Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Levits aicina novērtēt trijās neatkarības desmitgadēs sasniegto

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ronis
R
Neizteikšos par runas saturu, bet palika arī no Valsts prezidenta par desmitgadēm. Kā to saprast: " Sākas 21.gadsimta trešā desmitgade". Vai patiešām sākas ar 0( nulto) gadu un nevis ar pirmo? Es domāju, ka 2020.gadā beigsies otrās desmitgades pēdējais gads, un trešā desmitgade sāksies ar 2021.gadu. Laikam ļoti gribas strauji traukties uz priekšu.Vai nu es neizprotu...
Andr's
A
Sasniegto ?......vismazākais jaundzimušo skaits trīdesmit vasaru laikā ir sasniegums ???
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Vislabāk patika, ka "nācijas tē's" kā tāds riktīgs saimniekpaps uzrunā "līdzcilvēkus" sēžus klubkrēslā, atpogātā žaķetē ar izgāztu pilnpieēstu vēderu, to dekoratīvi piesedzot ar gaumīgu šlipstu! - - - Laimīgu Jauno gadu, mani dārgie līdzkomentētāji!
bb
b
kādai daļai sabiedrības runa atspoguļoja viņu realitāti, bet lielākajai daļai - tā ir nabadzība. un Latvijā kopumā ir nabadzīga - paskatīsimies realitātei acīs. Runa skaista, bet tukša
Edžus
E
Kārtējais elites līdztautietis, indivīds, ar ornitologa rokrakstu, kam ar prezidentūru nav nekā kopēja, bet gan izteiktas Dzeguža rūpes par savas sugas bezrūpīgu dzīvi un tukšu jaunkūkošanas birumu.
Lidosta.
L
Katru dienu novērtējam. Ap 50 cilvēku ik dienu. Uz neatgriešanos. Veiksmes stāsta apogeja ir tuvu.
Kika
K
Kă apnikuşi şie vaimanalogi un kremlini! Runa bija izcila, muļķi pat to nav spējigi novertēt. Beiziet vaidēt un apkaunot savu valsti.Lsi veicas!
Lacplesis
L
Vienkarsa, cilveciga uzruna, kadu nav nacies dzirdet pedejos 30 gadus, kad Rigas pili sedeja alkatigi, stulbi, egoistiski idioti, kuri tikai domaja ka uz tautas rekina apcelot pasauli, apmierinat savu egoismu, alkatibu. Levit, ludzu, pienem likumu, lai visi sie idioti prezi tiek izmesti no dargajiem valsts dzivokliem, lai viniem tiek atnemtas visas privlegijas un nepelniti lielas pensijas, kaut soladaritates laba un latviesu nacijas interesu un taisniguma laba.
elite force
e
Esam nolaidušies , kā nabadzīgākā , korumpētākā valsts eiropā .
jēziņ
j
Baigie sasniegumi,kā nekur citur,30 gadu laikā valsts izputināta un izlaupīta,kur ir visi lielie valsts uzņēmumi un rūpnīcas????Laimas konfektes tik pretīgi saldas palikušas,un šos mēslus vēl tirgo par lielu naudu!Reāli slikti,sajūta,ka apēsts kg cukura!!!Atbildes nav,vai ne,godājamā valdība???
Zviegsts Zitgs
Z
ĀKSTS KVADRĀTĀ !!!
Nja
N
Saskaņā ar aptaujām katrs trešais vidusskolnieks sapņo par emigrāciju! Un katrs ceturtais šo sapni visticamāk realizēs. Īpaši reģionos, kur nav darba, nav mūsdienīgas infrastruktūras, bet atļauties īrēt kaut ko Rīgā nevar. Šobrīd no Latgales vieglāk ir emigrēt uz ārzemēm, nevis Rīgu, kur no nopelnītajiem 700-800 uz rokas 450 in vairāk jāatdod par īri un komunālajiem.
Nja
N
Kargo kults ir iespējams tikai tad, ja starp abām valstīm pastāv ievērojama dzīves līmeņa atšķirība. Ja rodas kargo kults, tas vienkārši nozīmē, ka Latvija aizvien ārkārtīgi atpaliek no emigrācijas galamērķu valstīm, lai ko mums kvēlās runās nemēģinātu iestāstīt politiķi.
  • 9
  • 3
piebilde
p
Nelaime tā, ka nu ir ieslēgusies otrā fāze, kas zinātniski saucas kargo kults. Gandrīz katrai lielākai letiņu dzimtai nu ir radi ārzemēs, kas aicina ciemos un rāda Rietumu pasaules grabuļus un spīduļus. Aizbraukt gribēšana no tā kļūst neapturama, pat pie iztiku nodrošinoša darba.
  • 8
  • 7
Sapņo, sapņo
S
Nēnu šitam, protams, beidzot ar trešo piejājienu un uzjājienu piepildījās sapnis par Rīgas Pili. Citiem sapņi ir daudz pieticīgāki: pensija, par kuru var izdzīvot un samaksāt rēķinus, iespēja tikt pie ārsta tuvāko dienu, nevis mēnešu laikā, sapnis, ka atgriezīsies bērni un mazbērni, kas no bezdarba un nomāktības nospiestajiem reģioniem, mazpilsētām emigrējuši un iekārtojušies uz dzīvi ārzemēs.
labāk klusējis būtu
l
Pārsvarā viss nopārdots,pašiem nekā nav,nabadzi'ba,cilvēki mūk no šīs valsts kur valda korupcija,meli no valdības puses,pensionāri un bērni aizmirsti,bet paši uzdzīvo zaļi no mūsu nodokļiem melojot tautai acīs skatoties!Riebjas pat skatīties vai lasīt šī ,,cilvēka'' murgus!Satversmē rakstīts,ka ar divpilsonību nedrīkst atrasties pie varas,bet nu kā tad ar amerikāni un moišu???
jānis
j
--- No komentāriem uz Latvijas Prezidenta Jaungada uzrunu : руSSки мир Р Noformulē ,ko nozīmē okupācija ? Ja tā Amerika tik pretīga,tad kāpēc tu izmanto ASV datoru tehnoloģijas un komponentus ? * * * īstais okupants ir kapitāls, kas visu rauš tikai vienā kaudzē un GALVENAIS – nerēķinās ar tiem, kas paliek ārpus šīs kaudzes. Visas analīzes un salīdzinājumi ir tikai par cipariskiem rādītājiem. Bet tie prot samelot tā, kā vajadzīgs. Un nav priekšlikumu – kā iekārtot TAISNĪGU sabiedrību. Ja tos līdzekļus, ko izšķiež karam, vērstu uz mazākattīstīto valstu augšupeju – pietiktu visiem un varbūt pat ar ekonomiju. Jo šodienas smagākā problēma ir nevadāma dzimstība nabadzībā un vieglākā problēma – attīstīto tautu izmiršana … Tik tiešām – pie vainas OKUPĀCIJA, tikai kāda ??? Jānis Treikals

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas