Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levits gandarīts, ka finanšu nozarē Latvijā ir paveikts liels mājas darbs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Paolo Pavo
P
Vai tie blakus "nācijas tēvam" ir godīgi cilvēki? Vai viņiem nebija no kauna jānodur galva, klausoties šī tukšrunātāja nekaunīgos murgus? Jeb varbūt viņi ir vēl lielāki izdzimteņi nekā "nācijas tēvs"? Kā tā var notikt, ka tādā krēslā sēž totāls nelga?
Pērkona Krustiņš
P
piderussi atkal bezspēcīgi šņukst. Izcils Latviešu Prezidents ! Lai dzīvo !
Scorseze
S
Latvieši attopieties, šī parazītu varza, kas šobrīd ir pie varas novedīs Latvijau līdz pilnīgai iznīcībai!
Paolo Pavo
P
Interesanti, vai ir kāds latviešu ierēdnis, kurš jau ir atsacījies doties uz Rīgas pili pie šī LR kauna traipa, jo nevēlas dzirdēt viņa ļerkšķēšanu? Domājams, tāds nav un arī nebūs, jo valsts institūcijās strādā tikai aptaurēti un vēl vairāk aptaurēti primāti nekā nācijas tēvs.
Māris
M
Nācijas tēvs ļauj ,lai kaut kàda svešas valsts iestāde lemj par Latvijas finansēm? Kāpēc Moneyval nav uzrādījis nekādus pierādījumus un ABLV Luksemburgā strādā? Vai tik ne tāpēc, ka turienes firstam olas ir no tērauda un spļāvis viņš uz Štatiem..?
vārds
v
tikpat labi padarīts, cik ordeņa kapitula šķēlerte iebīdīta? pateicība graudā vecai priekšniecei? kāpēc nav konkursa - tas ir parasts algots darbs.
vv
v
nav algots, bet vara ir nesamērīga tādai personai, kas vēl nesen palīdzēja veidot oranžo lielzagļu politisko karteli. tāds cilvēks, kurš manipulē ar informāciju un kurš grib izrādīties, ir slikts vadītājs lemšanai par valsts apbalvojumiem. slikts un punkts.
 • 3
 • 3
KL
K
Iebīdīta? Kas tad viņu tur iebīdīja?
 • 4
 • 1
Okšķeris
O
Latvijas nonākšana Trampa atlaišanas kampaņas (impīčmenta) kontekstā atkal spodrina Rīgas banku labo slavu; par impīčmentu ir interese visā pasaulē, un tāpēc varbūt "nācijas tēva" mums sagādātie stabilie partneri Namībijas bušmeņi gribēs draudzēties ar tik slavenu tautu. Bet "nācija" jau ir aizmirsusi "nācijas tēva" labo darbu, sagādājot latviešiem partnerus Namībijas tuksnesī. Редактировать или удалить это
Arturs Nagliņš
A
Ziņa par Rimšēviča tiesāšanu Jūrmalā šodien internetā ir vēl viens pierādījums "nācijas tēva" šausmīgai muldēšanai. Un joprojām neviens vārds netiek teikts par unikālo kaunu - krimināli apsūdzētā Rimšēviča neatbrīvošanu no darba pirms tiesas sākuma 4.novembrī! Pēcpadomju laikā latviešu varas inteliģences nelietības rekords noteikti ir saistīts ar Valsts bankas prezidenta kriminālajiem noziegumiem.
Udo Ulbergs
U
"Nācijas tēva" izdarības ir ieguvušas amorāla absurda, amorālas fantasmagorijas vērienu, kad slimīgās smadzenēs organizētais diskurss nepārtraukti izdala reti kroplus un morāli apkaunojošus izteikumus. Burtiski tas viss, par ko šis tips izsakās, ne tikai pilnīgi neatbilst īstenībai, bet iegūst arī morāli ņirdzīgu pieskaņu. Un tas ir tautai, sabiedrībai adresēts ņirdzīgums.
Nācijas tēvs
N
Udo-beidz diiiiirst: Sāc strādāt!
 • 4
 • 3
mmmm
m
Labi sakārtots, pie siles esošiem tiks vēl vairāk, a citiem,,,prom no Latvijas, sūkājiet ķepu, ...uz kapiem...
HK>mmm
H
Tas jau labi ka migranti aizbrauc....
 • 5
 • 3
Arturs Priedītis
A
Vai viņš ir pilnīgi slims! Kurš tad nezina, kāda ir Latvijas noziedzīgā loma pasaules finansu sistēmā! Kurš nezina, ka šajās dienās Latvija ir uzmanības centrā sakarā ar Baidena nedarbiem! Vai šis "nācijas tēvs" patiešām ir tik liels nekauņa - nelimitēts nekauņa! Viņš taču ar savu nekaunību apkauno valsti, tautu, visu pārvēršot kaut kādā smirdošā farsā. Cik ilgi to pacietīs latvieši? Vai latvieši masveidā patiešām ir tik stulbi, ka publiski nosodoši nevērsīsies pret šo nekauņu? Kad zudīs pacietības mērs un šis pseidocilvēks tiks beidzot padzīts no Rīgas pils?
Ass>to Arturs
A
Es nezinu. Tu zini? Tad daudz nelej tukšu-paskaidro. Ja nevari paskaidrot-tad aizver muti.
 • 3
 • 3
Tereza Mendoza
T
Es ticu, ka latviešu tradicionālais stulbums neļauj saskatīt pazemojumu šī latviski skaistā cilvēka vārdos. Latvieši drīzāk no prieka apčurājas pampersā.
 • 2
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas