Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Levits piekritis kandidēt uz Valsts prezidenta amatu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Arturs Priedītis
A
Jaunākā tautai piedāvātā odiozā tēma "Ebrejs Rīgas pilī" faktiski ir izvērtusies Viktora Ārāja un viņa "komandas" psiholoģiskajā reabilitācijā; proti, liekot saprast un atzīt Ārāja u.c. psiholoģisko motivāciju attieksmē pret ebrejiem. Tagad noteikti tiekamies ar aprobežotā ebreja dziļu nekaunību. Turklāt ir arī ebreju kolektīvā nekaunība. Noteikti ir kolektīvā nekaunība Latvijas mērogā, bet varbūt pat starptautiskajā mērogā. Bet kam tas ir vajadzīgs? Kuriem ir izdevīgi restaurēt senas drausmīgas psiholoģiskās kaislības un stimulēt jaunas drausmīgas psiholoģiskās kaislības? Kāpēc to pieļauj Latvijas ebreji? Kāpēc to pieļauj Latvijas specdienesti? Par latviešu varas inteliģences aktīvo lomu šīs odiozās tēmas risinājumā viss ir vieglāk saprotams - tiek izpildīta kāda konkrēta spēka pavēle un, kā parasti, prāta trūkums traucē izprast savas noziedzīgās darbības sekas.
:):):):):):):):)
:
Artur, vai Jums neapnīk? Jūs taču VISI sen uzskata par Tvaiku ielas pacientu. Vai Jums tiešām nav cita veida, kā izpausties kā vien driķēt savus murgus visur?
 • 2
 • 1
Udo Ulbergs
U
Ebreja enerģiskā bīdīšana Valsts prezidenta krēslā noteikti ir latviešu nacionālo nodevēju subkultūras noziedzības apogejs – augstākā virsotne. Tas ir nacionāli viens no visreakcionārākajiem noziegumiem, ko līdz šim ir izdarījusi latviešu nacionālo nodevēju subkultūra. Ar reakcionāro rīcību Valsts prezidenta jautājumā var konkurēt vienīgi atsacīšanās no valsts suverenitātes 2003.gada referendumā, kas arī uzskatāms par nacionāli ļoti reakcionāru rīcību – šausmīgu nacionālo noziegumu.
Neslāvs
N
Zinot Vienotībijas Putinlandes realitātes virsrakstam vajadzētu būt - Levits ir IEKRITIS ar kandidēšanu uz "prezidenta" amatu.
nacik-fašist
n
Tikai Neslavu par Prezidentu: Neslavs te gadiem neta cinijies pret okupantiem. Levits ne pirksta nav pakustinajis lai okupanti aizbrauktu.
Uldis
U
Levit Tev ir jāsaprot ,ka Tu nebūsi ASV vēstniecības grīdaslupata ,jo Latvijas Valsts pieder Latvijas iedzīvotājiem ,bet ne ASV ,kā viņiem tas liekas .
:):):):):):):):)
:
Latvijas valsts pieder latviešiem nevis kaut kādiem iedzīvotājiem, kas te nesaukti atvilkās pēc kara beigām un neprotas goda, jo tāda vienkārši viņiem un viņu pēctečiem nav....
 • 4
 • 0
Kārklu vācietis
K
Latvijs valsts pieder tas istajiem saimniekiem-krieviem un latviijciem.
 • 1
 • 7
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Latvijā nav bijis prezidents kuru komentāros slavētu. Domāju ka tāds arī nebūs. Un vēl ceru ka būs laiks kad prezidenta vispār Latvijā nebūs. Mēs taču lieliski iztiekam bez karaļa, tāpat iztiktu arī bez šāda aktiera.
Asja
A
Otrā plāna loma ar aptuveni 16 replikām
 • 5
 • 3
Uldis
U
Kāpēc ???
Poļitičeskijs
P
Krievs Latvijas prezidents - Latvijas nāve.
Krējums Saldais
K
Levits piekritis kandidēt uz Valsts prezidenta amatu - interesanti, cik šim samaksāja? :)
Neslāvs
N
mēnešalga x 12 mēneši x 8 gadi , rēķini pats. ja atalgojums apmierina, kandidē pēc 8 gadiem !
 • 2
 • 0
Krējums Saldais
K
Levits piekritis kandidēt uz Valsts prezidenta amatu - tātad tomēr zoodārzs 2. Diskusijas laikam notikušas terārijā ... :)
Beidzot būs normāls prezidents
B
!
Čekist-bāba Vaira
Č
Latvijas tautai sen jau nav pilnīgi nekāda potenciāla izveidot civilizētu sabiedrību, kur labie ļauži dzīvotu pārticīgu dzīvi latviskā valstī. Tāpēc kārtējais politmafijas čučals smuki dirsīs mērkaķiem pauros, kamēr valsts tiks kordinēti izzagta un tauta vēlreiz uzmesta. Un tā līdz galīgai latvju nācijas iznīkšanai lai SC (svoločcentrs) valdītu ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijas guberņā.
Neslāvs
N
Šis godavīrs nu būs visu Baltijas valstu līderis nākamos 8 gadus .
Lielummānija ar piegādi pa pastu
L
Pareizi! Liksim par prezidentu nevis Kremļa atašeju Levitu, bet Neslāvu. Viņš būs godīgs Baltijas līderis 8 gadus. Nevis sūda Latvijas, bet ko tur sīkumoties, visas Baltijas virsaitis. Un 8 gadus. Gluži kā Vladimirs Vladimira dēls.
 • 5
 • 10
Kremļa trollim
K
Nez vai citas Baltijas valstis būs priecīgas par tādu līderi - čekista dēlēnu, kurš cieši saistīts ar Kremli. Bet paldies Dievam pārējā Baltija nav Latvija, kurai oligarhu zoodārzs ieceļ līderi neprasot, ko tauta par to domā.
 • 5
 • 10
Levits
L
Saskaņā ar leģendu ilgi lauzās, bet tad teica - labs ir! Ko bļa par nau..., tautas labā neizdarīsi! Dod nax šurp to kā viņu tur sauca Latišija ja?
Levits
L
Nē muļķi, mans uzvārds ir Levits. Mana māte ir aberzaidžāniete, bet tēvs jurists.
 • 4
 • 11
Debilam
D
Tu debils vai?
 • 7
 • 4
Egils
E
tu krievs vai ?!
 • 10
 • 6
laime pilnīga
l
Kāda laime: levits piekrita!!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvija ir diezgan lielu iespēju zeme(43)

Liepājnieka Jāņa Eizengrauda pieredze emigrācijā saistās ar Vāciju, kur nodzīvojis trīs gadus. Viņš aizbrauca, kad Latvijā sākās ekonomiskās krīzes laiks. "Padzīvojis tur, sapratu, ka šeit ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas