Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levits rosina izveidot Valsts padomi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ķēms
ķ
Lai tad algas šiem nākamajiem liekēžiem maksā šis gudrītis no savas kabatas!Cik var sūkt no tautas!Bet nu viņa izcelsme jau pati par sevi visu pasaka!
Es
E
Un nevienu no Čekas maisiem!
ARCHY
A
Varu pateit tikai vienu-ir vēstures piemērs,kādēļ gan tam neskot,un ar ko gan tas bija slikts?1934 g.15.05. Saima kolektīvi dodas uz Kalnciema akmeņlauztuvēm iegūt akmeņus normāliem ceļiem,MK kopīgi ar L-evitu dodas uz turieni,no kurienes nākuši.Ievēlam normālu veci(ja vēl tādu var atrast-tādu kā Kārli)kurš spējīgs vadīt valsti,un viss būs vairāk vai mazāk kārtībā.Jāaizliedz visi bandītiskie grupējumi(partijas).Ja tā kādreiz notiks,ar mums viss būs kārtībā-nevienam nevajadzēs nekur braukt,visi sapņos,kā atbraukt šurp.Kur gan tam žīdam galva-izdomāt šitādu stulbumu....
padomdevejs
p
Ja Levitam vaga janunu organu, aicinu Latvijas pilsoniem samest naudu un nopirkt priek Levita maksligo dzimumlocekli, lai vins pats nausauc si organa velamos izmerus, veikala KUPIDON un to Levitam uzdavinat....
xc
x
Kad bus *konkurss*uz vakancem?
GINtonus pletē
G
vai Padomē sēdēs"dievišķie"-priesteris Mozus un Pravieši ?... kuri ļaus NEDIEVIEM iztēloties, ka tie ir laimīgi kā Sīzifs...veļot akmeni, jo nebija lasījis Marksa Manifestu un nepazina - ne Trampu, ne Putinu... ! REPUBLIKA ...(LV nav monarhija)...LAI ATDZIMST ANTĪKIE VAROŅI - REĀLISTI...ar iekšējo izvēli uz ĒTISKO POZĪCIJU !
VVZ
V
Tāda "valsts padome" jau teorētiski ir- saucas Saeima. Vēl kaut ko vajag???
nu nu nu
n
Un ja mēs vēl padomājam, kādi mums tie juristi. Atvainojiet, bet nekompetentais, psihais Bordāns ir jurists. Gobzems ir jurists. Teorētiski viņi kopā ar tantēm, kas spriedumā ieraksta, ka nelegāla būve kāpās ir kuģis, var kļūt par šāda "orgāna" locekļiem un viņu rokās būs nedalīta vara un pēdējais vārds jebkādos likumdošanas procesos. Laikam jau klauvēt pie pašreizējās Saeimas deputātu saprāta ir neprāts, bet tomēr: mīļie JV un A/Par deputāti, starp jums ir daudz normālu cilvēku un saprātīgu juristu, es ceru, ka šis nebūs koalīcijas disciplīnas jautājums un šāds "orgāns" izveidots netiks!
Bivšijs
B
“Tiesu tantes”, ja kas - patīkamas un elegantas sievietes.
  • 0
  • 1
nu nu
n
Nezinu nevienu demokrātisku, parlamentāru republiku, kur būtu šādas valsts padomes. Gan jau ka ne bez iemelsa. Jo parlamentāras republikas valsts struktūrā nav vietas šādam "orgānam": kas viņus ieceļ, kā viņus var atlaist vai atsaukt, kā interesēs viņi rīkojas, kā un vai viņi ņem vērā sabiedrības viedokli, kam viņi ir pakļauti, kam atskaitās? Latvijas izpildījumā es iedomājos, kā tas būs: iecels un atlaidīs kaut kur kādā Rīdzenē, riktēs Levits pats. Noairēts tiks jebkurš visvārgākais likumprojekta asns, ko ierosinās IEVĒLĒTi sabiedrības pārstāvji - Saeima un pastarpināti arī MK, jo normālā situācijā vairums ministru ir izgājuši vēlēšanu sietu un saņēmuši sabiedrības mandātu. Tagad viņi būs miljonus izmaksājošas marionetes. Priekš kam tad vispār to partiju finansējumu un partiju stiprināšanu, ja parlaments būs bezspēcīgs kaut kāda juristeļu klubiņa priekšā!
nu
n
šis īpatnis, ko prezidenta krēslā bīdīja garīgi slimā Bordāna partija ar visām viņu politikā nekomptentajām tantēm un neonacisti no NA = abas partijas lielas Orbāna kursa apjūsmotājas, jau pirms iesēšanās Rīgas pilī nemaz neslēpa, ka Satversme viņam ir piezīmju blociņš un ka viņam diezgan riebj demokrātija, vārda brīvība, jaunās tehnoloģijas, kas dod iespēju izteikties ikvienamm nevis dažiem polittehnologiem ietekmēt visus valsts procesus. A/PARs un Jenoti ilgi stāvēja malā, bet padevās. Es baidos, ka mēs esam liecinieki tam, kā lēnām Latvija pārvēršas par valsti ar ierobežotu demokrātiju, no varas pilnībā nostumtu parlamentu un MK, kas tikai apstiprina "neatkarīga", bet ļoti ietekmīga juristu pulciņa (Valsts padomes) lēmumus. Levita runās ir daudz interesantu nianšu, ja tos bezjēdzīgos vārdu plūdus iztur līdz galam un paanalizē. Ko vērts vien ir izteikums, ka demokrātija neesot vairākuma vara. Pareizi, ja vairākums vēlas ko tādu, ko nevēlas Levits, jāierobežo demokrātija!
un ko
u
bus darit kad tas organs saks apaugt ar locekljiem? kurs baros tadu riimu?
BoyExtreme
B
Ko, Levit, vēl ne visi ebreji, amerikāņu ielikteņi un sorosiešu liekēži darbā iekārtoti? Vēl pulciņam labas algas vajag?
Seska Smaka
S
Bet protams ka Lv ierēdńu varzu vajag papildināt ar jauniem krēslā pirdējiem!!!
Vija
V
Levit, cik tev vel organu vajadzes, lai tavi caurumi ir apmierinati? Kaut kads vajprats, Latvanija cilveku skaits ar katru dienu samazinnas, bet kaut kadi idioti tikai vedo jaunus organus. Lai sadu jaunu organu izveidotu ir kadi citi organi jalikvide, ir jalikvide KNAB, kuru pec ES, ASV paveles veca Kanadas zagliga kuce Vikene veidoja, ir jasamazina deputatu skaits lidz 51.deputatiem.
Tenis
T
Izskatas, ka Levits ir debils idiots, lai samazinatu valsts uzpampuso parvaldi, birokratiju sis tik doma ka izveidot jaunus augonus, kuros iesedina debilus kretinus un saviem draugeliem nodrosinatu viet pie siles ar lielam algam. Cik ilgi vel Latvijas vadiba, prezidenti, ministri, deputati, ieredni, diplomati, pec pedejo 30 gadu genocida pret tatviesu tautu veica un veic vieteja mafija- valsts parvalde, turpinas izlaupit Latvijas valsti un apzags un iznicinas latviesu tautu?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas