Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Skolu slēgšana pirms desmit gadiem visvairāk skārusi sabiedrisko dzīvi. Iedzīvotāji noveco, jaundzimušo maz, bet manāmas arī pozitīvas tendences

Lielākās izmaiņas bijušas pirms, nevis pēc skolas slēgšanas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Es esmu profesionāla privātā aizdev
E
Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevēju. Es esmu reģistrējies, lai sniegtu aizdevumus ar ļoti zemu likmi 3% gadā. Es strādāju ar ekspertu komanda, kā personāls, un es dodu tajā pašā dienā apstiprinājuma aizdevumiem. Visa veida aizdevumu, piemēram, neatliekamās palīdzības aizdevumi, grūti naudas aizdevumi, parādu konsolidācijai kredīts, auto, transportlīdzeklis, truck aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevums, finansējums/finansēšana, hipotekāro kredītu, studējošo kredītus, lauksaimniecība aizdevumi, aizdevumi būvniecībai, projektu finansēšana, aizdevums sākt projektu un daudz ko citu. Visit šodien (rodfinancing@gmail.com) Tīmekļa vietne: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing
Jānis
J
Par to ir jāpateicas Šķēles kunga nostājai viņš deklarēja ,,Latvijai pietiek ar trim zemniekiem ,Viņa ministrs Kehris ,, Zemnieki nav svētā govs'' Tā sākas lauku pagrimšana .
Stulbiņš NEBALSOTĀJS
S
Valdības genocīds pret latviešu tautu turpinās. Vispirms padzina 500000 latviešus uz ārzemēm, lai nogremdētu iedzīvotāju skaitu un nodotu tautu varu alkstošiem stulbeņiem, pret kuriem vairs nav pretinieki; tad iznīcināja latviešu tradicionālo lauku dzīvi, kuru--lai tas kā--kolkhozi uzturēja; un protams pēc tam samazinājās bērnu dzimums, kuru liekas latvieši atsakās saprast, ka tas tā paredzēts genocīda plānā.
TrollisJT
T
Kolhozi pameta laukus un kolhoznieki dodas tiem līdzi. Pilnīgi normālas process! Vai jūs gribat kolhozus atpakaļ? Es negribu!
Kārklu vācietis
K
JK,kolhozi tie nav,bet pa pilnam specializētas ,ar šauru ražošanas profilu,lielsaimniecības,kuras platības ziņā pārsniedz kolhozus daudzkārt.Specializācija ļauj ieviest augstu mehanizācijas un automatizācijas līmeni,tam arī pamatā tika virzīta ES atbalsts.Nav vajadzīgs zema intelekta darbaspēks,ja nu vienīgi akmeņus nolasīt.Un intelektuāļi ar bērnu dzemdēšanu neaizraujas.Specializācija un automatizācija der rūpniecībā,bet lauksaimniecība,kur darīsana ar dzīviem organismiem un mainīgiem dabas apstākļiem,tur katru gadu jāglābj kāda nozare no katastrofas.Tāpēc nebrāķē kolhozus.Aizbrauc par piemēru uz Pampāļiem(ir tāda vieta Saldus novadā).
  • 4
  • 0
Ass
A
Ko raudam par demogrāfiju?Pec raksta spriežot (infa par katru aizbraukušo personu!!!)ļaudis klejo pa Latviju ,braukā no viena ciema uz otru un tikai mirušo ir 5x vairāk nekā dzimušo ,bet principa ,pilna Latvijā ar ļaudīm tikai atrast vajag.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 268

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas