Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LM: Būtu jāpārvērtē izdienas pensiju saņēmēju loks, pensionēšanās vecums un stāžs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jp
j
Kādā sakarā iespējami aizsardzības ministrijā strādājošas grāmatvedes saņem izdienas pensiju,kāda pienākas karavīriem,oficieriem?
trump aeeza
t
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> www.richfly2.com
Kāpēc
K
Priekš kam maksāt tādas pensijas,ja viņi tautas labā neko nav darījuši,tik naudu saņēmuši!
???
?
ha ha ha,kultūras ministrijai izdienas pensija,par ko??? Un tapat vēl daļai citu.
  • 12
  • 3
blin
b
Visiem piešķirt Cororna statusu un apšaut,tad valsts uzelpotu,nebūtu nekas jāmaksā!Ka tik pašiem labi...tautas kalpi...kaut viņus parautu...
Jānis
J
Sen bija laiks to visu pārskatīt!
***
*
Iesaku sarīkot eksperimentu. Uzaicināt atpakaļ darbā virkni 60 gadīgu izdienas pensijā esošu glābēju uz kādu nedēļu.Sarīkot mācības dzēšanā, glābšanā. Cietušos tēlo VK un LM pārstāvji. Krūmiņa un Petraviča piedalās obligāti. Skatītāji obligāti arī no Saemas, MK. Visu vērtē profesionāļi, vēlams arī ārzemju. Pēc tam preses brīfings , kurā tad arī paziņo, kuri izglābti, kuri nē.
blietētājs, miglotājs >
b
saprotams - glābēji, ugunsdzēsēji, balerīnas, bet kāpēc, piemēram, diplomāti, tiesneši, izmeklētāji u.c., vai šajā gadījumā pieredze vairs nav cieņā? Ko lai saka tie, kas strādā īpaši kaitīgos apstākļos, pie paaugstināt trokšņa, vibrācijas, ķīmijas, vienveidīgām kustībām?
  • 4
  • 0
administratīvās izmaksas
a
4+ miljardu izmaksas valsts aparāta "pensionāriem" ir administratīvās izmaksas, kurām ar reālajām sociālajām izmaksām nav nekāda sakara. Šīs dienesta pensijas saņem pat 40-50 gadus jauni cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar to, ka iedzīvotāji noveco. Uzblīdušas administratīvās izmaksas, kur vajadzēja domāt kā 10 cilvēku nedarīšanas vietā nodarbināt tikai 1.
Lemb
L
la viņ šance līdz miršan . viņ vienalg vēl kaukur strāde, kādf penzij
>:-)
&
Ej tu nost, «labklājības ministrijai»! Tiem, par ko ? Oxyjeķ!!!
>:-)
&
Ej tu nost, «labklājības ministrijai»! Tiem, par ko ? Oxyjeķ!!!
Kirby
K
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Es pirmajā mēnesī esmu saņēmis algas summu 23875 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. pārbaudiet vairāk šeit ... .................>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq           
Peļņa tiešsaistē
P
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Pēdējā mēneša laikā esmu saņēmis 26538 USD algu, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 3 līdz 4 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. Skatīt vairāk šeit ... .................>>>>>>>>>> D­­o­uCa­s­h.COM
hennis
h
Domāju ka divu dienu garumā celtās ažiotāžas pirmais rezultāts vistuvākajā laikā būs straujais izdienas pensijas pieprasītāju pieaugums.
Latvju puika
L
No krievijas saņemtajām pensijām kazakiem-okupantiem ir jāietur visi iespējamie nodokļi, ieskaitot IIN 20% +.
ee
e
Jā, balerīnas, piemēram, varētu lēkāt pa skatuvi līds par 60 gadiem. Būtu tak skatītāji, kuriem kaut kas tāds patiktu.
Afčīī
A
kāpēc gan nē,pieklibotu,paskrietu,varbūt palēktu... Skatītāji būtu,bet vai baleta dejotāji to vairs varētu 60.gadu vecumā?
  • 1
  • 1
administratīvās izmaksas
a
Balerīnas var mācīt līdz 60 gadiem citas balerīnas kā lēkāt pa skatuvi. Bez tam - balerīnas saņem lielāku algu par vidējo un ir visas iespējas pārprofilēties uz citu arodu. Arī neizdevušās balerīnas var strādāt uz lauka vai fabrikā. Un ne jau balerīnas saņem tās pensijas, bet mākslinieki, kuru ieguldījums Latvijas mākslā ir valstiskas nozīmes. Tiesa gan - nevienu no tādiem māksliniekiem nezinu. Un tas ka policistu pensijas ir 2 miljardi - tas nenozīmē, ka tās saņem tie, kas riskējuši ar savām dzīvībām, piedaloties bīstamu noziedznieku ķeršanā un aizturēšanā, bet nereti šīs milzīgās pensijas saņem priekšnieku amatā esošie, atbilstoši to algas apmēram - derētu drīzāk pārskatīt pensiju modeli, kas nav piesaistīts algai, bet par ko pensija tiek dota. Valstij nav jānodrošina pensijas - valstij ir jānodrošina tikai sociālā palīdzība tiem, kuriem nepietiek līdzzekļu lai dzīvotu - ne jau tiem, kuriem ir īpašums, uzņēmums vai bankas konts ar naudas uzkrājumiem.
  • 12
  • 0
tanzor
t
a kas tās smiltis slaucīs?
  • 6
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai ikdienā izjūtat atlikušos Covid-19 noteiktos ierobežojumus?

Kopā nobalsojuši: 221

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas