Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LM: Trūcīguma līmeņa samazināšanai nepietiek līdzekļu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lepra
L
Pabriks nupat intervijā teica, ka galvenais esot bruņu tehnika. Sapratu- tā ir mūsu šdienas prioritāte. Trūcīgie tāpat nav nekādi karotāji, tikai akmens kaklā, kad Krievi Nāk!
Pabriks
P
Nerausties , trūcīgais !
 • 4
 • 0
Aušvecis
A
Darbs dara brīvu ! ... un pārtikušu !
latviijec
l
nemuldi: sedesan pie datora dara brivu un laimi ....
 • 3
 • 1
reptilis
r
Pārkopēju savu komentāru-...šorīt paklausījos Puntuli....izrādās koncertzāle būšot apvienota ar konferenču zāli ar 3000 vietām....ar 3000vietām:)))...te mediķi streiko a Puntulis runā par ,ka Latvijai jābūt ambicioziem plāniem!!!!
To Scorseze
T
No pilnīgi liekajiem parlamentārajiem sekretāriem-"šiem kurjeriem starp ministriju un Saeimu",savulaik nebveiksmīgi mēģināja atbrīvoties pat premjers Valdis Dombrovskis,piedāvājot ministrijām pašām no viņiem atteikties! Savukārt par valsts sekretāru vietniekiem,kā ministriju departamentu direktoru pienākumu dublētājiem ir atgādinājusi Valsts kancelejas vadītāja! Tačun tas ir izdevies tikai daļēji.
Nepietiek līdzekļu!
N
Tāpēc trūcīgajiem arī turpmāk ,pat par sausu maizi,būs jāmaksā 21% nodoklis!
Db (30.okt.)iesaka trīs pakāpes
D
kā risināt samilzušās problēmas: 1.pakāpe Diferencēto neapliekamo (DNM) atstāt esošā 3 gadu budžeta rāmja ietvaros. Tad paliek 35 milj. No tiem 2,5 vajag novirzīt bāreņiem uc. aizbildībā esošajiem bērniem un pārējos ~ 32 milj. novirzīt veselības finansēšanai. 2.pakāpe "Iesaldēt" DNM esošajā līmenī (maksimums 230), tad paliek ~ 55 milj. No tiem 2,5 vajag novirzīt bāreņiem uc. aibildnībā esošajiem bērniem un pārējos ~ 50 milj. veselības finansēšanai. Šo būtu labi kombinēt ar Minimālās algas paaugstināšanu vismaz līdz 470 euro. Tad vairāki miljoni pielēks vēl klāt. Tos vajadzētu novirzīt pedagogu atalgojumam.
DeBīls
D
Tu , Buldozer ?
 • 4
 • 1
Db (30.okt.)iesaka trīs pakāpes
D
3.pakāpe ir smagāks, bet ekonomikai, medicīnai. izglītībai un reāli trūcīgajiem labākais risinājums - noteikt fiksētu Neapliekamo 100 euro neatkarīgi no atalgojuma lieluma. Tad paliek ~100 milj. No tiem: 2,5 milj. novirzīt bāreņiem u.c. bez vecāku gādības esošajiem bērniem; 17 milj. novirzīt Minimālā ienākuma līmeņa koncepcijai un mazo pensiju sakārtošanai pietrūkstošā finansējuma kompensēšanai un pārējos 80 milj. veselības finansēšanai un skolotāju algām. Šis ir obligāti jākombinē ar Minimālās algas paaugstināšanu līdz 500 euro (tad būs nošauti divi zaķi: 1)arī šīs valdības galvenais rūpju objekts - personas ar pilnu darbspēju bez apgādājamajiem, kuras valstij “nezināmu” iemeslu dēļ legāli saņem mazu atalgojumu, uz rokas saņems vairāk; 2)viena partija būs izpildījusi savu jēdzīgāko solījumu (pieļauju, ka Jaunā vienotība negrib to pieļaut un tādēļ nevēlas iet šo ceļu)).
hehehe
h
- toties pietiek līdzekļu deputātu algu celšanai! Latvija ir samazinājusies 1.5 reizes ŠO DEPUTĀTU sistēmas rezutlātā... Sistēma ir SLIMA. Deputātu skaitam būtu jābūt proporcionālam SAVAS TAUTAS SKAITAM! Ja deputāti noved tautu līdz izmiršnai, tad jāizmirst arī deputātu skaitam! Pratēja līkne nozīmē tautas izmērdēšanu bez jebkādām sekām no "tautas prekštāvju" puses !
Scorseze
S
Ko lai saka (kārtīgs lamuvārds), būs lielākais budžets Latvijas vēsturē (par diviem miljardiem), bet nav naudas?!?! Varbūt valsts vadības parazīti vienkārši ir jāpatriec, līdzīgi kā to savulaik izdarīja Kārlis Ulmanis, jo savādāk naudas nepietiks nekad un nekam, lai cik arī nodokļu maksātāji samestu kopējā katlā. Deputāti un valsts vadītāji par to tikai runā, kā viena partija darbojas pret otru, vai arī kā veiks kārtējo bezjēdzigo reformu, taču neviens nerunā un nedomā, kā valsts sekmēs naudas vairošanos un patiesu labklājības celšanos! Tiek veidoti BEZJĒDZĪGI PROJEKTI (zelta estrādes, tilti, bibliotekas, dzelzdceļa projekti, stacijas pārbuves...), kuros tiek bezjēdzīgi pakāsta valsts nauda, tiek iznīcināts banku sektors, ražošana, tranzīts..., varbūt vienreiz pietiek līst ES un jeņķi pakaļā, spēlēt sankcijas, kariņus un izputināt valsti? Valsts vadības parazīti pēc valsts nodevības pārvāksies uz ārzemēm (Valdis un Briseli, Vaira uz Kanādu, kankariņš atpakaļ uz asv...) ko darīt tautai?
Ko darīt ?1
K
Dzīt krievu parazītus uz paRašu !
 • 7
 • 9
juris
j
Vai nav beidzot pienacis laiks samazinat maz efektīvo Saimy?????????????
Scorseze
S
Saeima ir tikai sīka daļiņa no nodevīgās un zaglīgās vadības sistēmas! Visi šie ministriju darboņi, pamuļķie ministri un vēl pamuļķākie valsts sekretāri..., taču vislielākais ļaunums ir šī brīža importa kankariņš, viņš ir visnekrietnākais valsts nodevējs, kurš novedīs valsti līdz suverenitātes zaudēšanai, protams, kopā ar egilu!
 • 24
 • 2
evertsojars
e
par Levita "ķiršu torti" - Latvijai ceļš uz Labklājību kā paraugs ir Ziemeļvalsti ...Prezidenta kungs, kā tas nākas, ka šajās valstis: Zviedrija, Somija, Norvēģija valdošās partijas ir SOCIĀLDEMOKRĀTI, ar savām sociālajā programmām... spēcinošai barībai, bez kafijas un kūkām ... ieteiktu neaizmirst arī vinegretu
FG>Bez
F
Protams: Sen saku latviijciem lai taisas uz Rodinu, bet sie nez kapēc negrib...
 • 0
 • 1
Bezs
B
Tautai bútu jásaprot, ka bez kopígas telpu pameshanas te nekas nebús!
 • 3
 • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Kur ir pazudusi lielā apņēmība dzīvot brīvā Latvijā kaut vai pastalās? Apaujiet pastalas un nomierinieties!
Rasma
R
To tukso maku iebaziet Petkevicas rijigaja vagina....un tautu netraciniet, tikai to vien dzird, ka naudas nepietiek tam un tam, bet valsts rijigas lerbas sev palielina algas, valsts kancelejas plikpauris tikai plano ka sev un lidziniekiem iedalit desmitiem milijonus... Ka vispar tik nabadziga valsti kada ir Latvija var prezidents sanemt 4500 eiro menesi lielu algu? Ka tas ir iespejams?
tikai
t
ne Petkevicai: Tik smugu vaginu nedrikst bojāt...
 • 1
 • 2
padomdevejs
p
Ko var tuksu plutit LM liekezi. Ka tad var pietikt lidzeklu, lai Latvija uzturetu tos rijigos, alkatigos prezidentus, ministru, deputatus, ierednus, diplomatus, kuri apzogot latviesu tautu, izlaupot Latvijas valsti sev ir iedalijusi nepelniti lielas pensijas un algas un sevi nodrosina ar pasu izdomatajam privlegijam, socialajam garantijam. Ka tas var but, ka Latvija ir noteikta minimala alga 430€/menesi ar kuru ir jadzivo pusbada, nabadziba, bet ministri, deputati sanem 2000-6000€/ menesi lielas algas+ privlegijas, socialas garantijas? Ja Latvija minimala alga ir 430€/menesi, tad deputatu, diplomatu, ministri, ieredni nedrikst sanemt algas ne vairak ka 1200€/menesi un tad naudas pietiks visiem medikiem, pedegogiem..., lai nedzivotu turpmak 30 gadus nabadziba, pusbada..
paskaidrojums padomdevejam
p
tu vakar biji pie Saeimas protestos lai protestetu pret nabadzibu? nebiji. Tad muti ciet.
 • 3
 • 2
>:-)
&
:) :) :) :) bez šaubām dzīvo citā realitātē :D Nu bet protams, viņi, visi kā viens, steriem pērk "Armand De Brignac Champagne Brut Rose" 459.99€ šampanieti un melnos ikrus kilogramiem ?! Ne taču visu pašu lētāko un nocenoto ?
 • 10
 • 2
:):):):)
:
Pusbadā dzīvojošie lielās rindās pulcējas lielveikalos? Tie, kam patiešām grūti, diemžēl stāv klusu...un tādu nav daudz
 • 4
 • 15
Krējums Saldais
K
" LM: Trūcīguma līmeņa samazināšanai nepietiek līdzekļu..." . . .Vai kāds par šādu šedevru nevarētu griesties Satversnes tiesā? Tas ir tiešs Satversnes 95.panta pārkāpums - 95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. PS. Valsts petravičas personā vienkārši NEDRĪKST tā runāt. PRINCIPĀ. Var melot, izlocīties, tēlot karlīnes vai kārlēnus. Bet nedrīkst pacelt sev algu un teikt, ka citiem pietrūkst naudas. Tā dara tikai boļševiki un komunisti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trieciens Rīgas viesnīcām(7)

Pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Town Vecrīgā viesus vairs neuzņems, Dienai apliecina viesnīcas ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš. Pārējās viņa pārvaldītās viesnīcas – Mercure un Ibis Centr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas