Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LTV: Latvijai no ES Atjaunošanas fonda plāno atvēlēt 2,9 miljardus eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ass
A
Redz Moldovā vara nozaga 1milj. un cilvēki izgāja ielas ,tādā veidā piespiežot korumpantus atkāpties ,bet Latvijā tikai pasmīn par tautu un turpina darbu!Secinajums-latvietim NAV mugurkaula un rievas ar izzūd līdz ar iespēju lemt!
Tenis
T
Izskatas, ka Latvijas valsts zagli prezis, ministri, deputati, ieredni.......diplomati, ministri saja dizkrize pat i nedoma samazinat savas nesamerigi lielas, nepelnitas algas, jo ir signals no Briseles, ko bus fondi no kuriem sie noladetie, alkatigie idioti, cukas vares netrauceti zagt un apmierinat savas alkatigas, zagligas, egoistiskas rikles ka vini to dara visu so laiku kops Latvija ir izveidots sis banditiskais, necilvecigais 4.maija rezims. Interesanti kada summa tiks iedalita Gaila, Godmana, Skeles, Lemberga, Lesinska-slesere mafijam?
Erna
E
Kops ir atjaunota Latvijas valsts neatkariba, tas ir pedejie 30 gadi, lielaka dala Latvijas iedzivotaju dzivo nabadziba, pusbada, vel lielaka dala ir devusies emigracija ekanomiskie begli, tiek lests, ka to varetu but vairak ka 700 000 Latvijas ekanomisko beglu. Si nauda, kura tiks pieskirta 2,9 milijardi€ ir jaizmanto saimnieciski, 1. Lielaka dala sis naudas ir jaiegulda Latvijas celu atjaunosana un to buvnieciba, ir 100% janoasfalte visi Latvijas celi sakot ar grants celu Ligatne-Skujene-Vecpiebalga, Vecpiebalga-Ergli....... Kada dala no sis naudas ir janovirza Latvijas pensionariem, kuri 30 gadus dzivo ar bada 300€/ menesi niecigajam pensijam, nodrosinot Latvija minimalo pensiju 600€/ menesi, dala sis naudas ir jaiegulda minimalas algas palielinasanai lidz 1000€/ menesi, jo ministri, prezis, deputati velas sanemt milzigas algas 3000-6000€/ menesi.
Vilks
V
Tik vien?
gailis
g
Es te redzu iespējas vēl vienai jachtai.
Kurbads
K
Ja tie būs jāatdod, tad nevajag!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai ikdienā izjūtat atlikušos Covid-19 noteiktos ierobežojumus?

Kopā nobalsojuši: 222

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas