Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LU aicina Kariņu rosināt dienesta izmeklēšanu pret IKVD

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
!
!
Tiesībsargājošajām instancēm savukārt vajadzētu pārbaudīt, kādā veidā LU izraudzījās juristu kantorus, kas samurgoja kaut ko Muižnieka iecelšanas leģitimitātes atbalstam? Konkurss bija? Līdzekļi no kādām budžeta līnijām ņemti? Kāds konkurss bija uz vietu, kur pēkšņi atkal iecelta izrādījās Broka, bet tad beigās aizgāja, nu, to, kur viņa Druvietei pati izprasījusies? Lai parāda konkursu, atlases komisijas protokolus utt. Man jau liekas, ka tur ir tik daudz nelikumību, ka nupat tā konvulsīvā Druvietes ņemšanās ir nevis par prorektora vietas saglabāšanu, bet palikšanu šaipus restēm. Un Muižnieks tur ir marionete, ko bīda, kā bīdīja visus šos 4 gadus.
->!
-
Pārāk daudz spekulatīvu jautājumu. Varbūt vispirms jānobeidz kaut kādi elementārās loģikas kursi, nevis jākāpj tribīnē un demagoģiski jāklaigā pa visu valsti.
  • 2
  • 2
?
?
Vēstniecībām nerakstīs? Ja nopietni, tad ko tad nu IKVD tādu varēja tiem studentiem nodarīt? Gan jau sīkums vien salīdzinājumā ar to, kā universitāte vērsās pret tiem studentiem, kas norādījā uz Kūļa plaģiātismu. Tas bija īsts terors. Kūļa plaģiātismu, protams, neatzina, vēl tagad strādā, studenti saprata, ka cīnīties par taisnību LU nav vērts. Tagad jūs redzat, kāda tur ir baisa atmosfēra, kādas baisas kobru cīņas visādu druviešu izpildījumā. Jūs domājat tur ir akadēmiskā brīvība? Kāds uzdrošinās druvietei norādīt uz kļūdām vai neprecizitātēm viņas akadēmiskajos rakstos? Vai faktu, kas sniegti citam profesoram, piesavināšanos saviem referātiem? Tur vispār tajā ļaunuma impērija muti neviens vaļā never. Vienkārši tiem, kam ir kur iet, tātad labākie pasniedzēji, aiziet. Uz citām augstskolām, kur normālaka gaisotne. Pašreizējā rektora nepārvēlēšana un visādu druviešu izsvēpēšana šobrīd ir kritiski svarīga, lai LU var turpināt pastāvēt.
Feldšere
F
Žūpļinska smagi atgādina 1919. gada Stučkas plintnieci.
Gabriels
G
Pareizi! Kā var virzīt Ministru kab. lēmumu, kuru nespēj pamatot? Ministre un pārējie JKPisti radikālisti agoniski aizstāv savu viedokli un ir gatavi izrēķināties ar ikvienu, kas stāsies ceļā.
Arturs Nagliņš
A
Noteikti nav aizmirstams, kas apstiprinās. Valdībā taču sēž daudz nevērtīgāki eksemplāri par Muižnieku - nevērtīgāki katrs atsevišķi un visi kopā!!! Muižnieks ir savā laikā devis noteiktu ieguldījumu savas valsts drošības nostiprināšanā. Bet ko ir devuši šīs valdības eksemplāri? Tā taču ir visvājākā valdība LR vēsturē ar saviem debilajiem "583 darāmajiem darbiem"? Tik liels muļķis nav bijis neviens premjers. Tā ir valdība, kura siekalojas ap "nācijas tēvu", kurš ir tikai 61 primāta prezidents. Par kuru valdībā var teikt "Tas ir gudrs un godīgs cilvēks - īsts valstsvīrs"? Vai to var teikt par Pabriku, Pūci, Bordānu? Bet varbūt to var teikt par tiem sprukstiņiem no "6.oktobra paaudzes", kuri ministra krēslā nonāca no žogmales, ielas, provinces? Ja valdībā būtu saprātīgi un morāli stabili indivīdi, viņi jau sen būtu ar sū... koku patriekuši Muižnieku sakarā ar Brokas krimināllietu, Muižnieka "knāba" apvainošanu. Tā ir nelietīga valdība, jo pieļāva valsts iestādes nomelnošanu - lingvists-i
Udo Ulbergs
U
Skaidrs, ka LU neliešus varēs apturēt tikai ešafots. Tagad viņi vēršas pret juristiem, kuri pierādīja nelietību vēlēšanās. Par to var izlasīts katrs planētas iedzīvotājs, kurš prot latviešu valodu. Katram lasītājam būs redzama nelietību hronika. Bet tas LU neliešiem neko nenozīmē. Viņi turpina savu nelietīgo darbību, lai pierādītu, ka 2+2=5. Bez ešafota neiztikt.
nunu
n
Nomierinies UU, un negvelz te glupības.
  • 0
  • 1
2+2
2
Vai par neliešiem tiek dēvēta akadēmiskā sabiedrība?
  • 0
  • 1
Pārkāpumi bija
P
un tos varēja novērst, atkārtoti rīkojot vēlēšanu pirmo kārtu. Kāpēc Muižnieks un co to nedarīja? Zināja, ka, spēlējot godīgi, zaudēs?
hm
h
Tādām spekulācijām rezultāts ir pretējs - tās tikai rāda, ka autora idejas ir visai bērnišķīgas.
  • 1
  • 1
Krējums Saldais
K
Visa tā jezga ar LU sāk atgādināt "Ekstrasensu cīņas". Uzvar tas, kas soēj ilgāk noturēt publikas uzmanību un raidlaiku reklāmām :)

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas