Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Minimālo algu plāno palielināt 2021.gadā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Plānot jau var...
P
JaunLatviešiem no Ukrainas,Kazahija utt. būs iespējas censties. Ieziemieši-Pastalnieki jau šo LAIMES ZEMI būs pametuši, un apmiruši.
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ES VISPĀR ŠITIEM SMIRDĪGAJIEM UBAGIEM PATRIOTIEM NEKO NEPALIELINĀTU..Ā NĒ DDARBA SLODZI GAN PALIELINĀTU...UN JA NEPATĪK LASIES UZ ĪRIJU SŪDUS TĪRĪT..
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ES VISPĀR ŠITIEM SMIRDĪGAJIEM UBAGIEM PATRIOTIEM NEKO NEPALIELINĀTU..Ā NĒ DDARBA SLODZI GAN PALIELINĀTU...UN JA NEPATĪK LASIES UZ ĪRIJU SŪDUS TĪRĪT..
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ES VISPĀR ŠITIEM SMIRDĪGAJIEM PATRIOTIEM NEKO NEPALIELINĀTU..Ā NĒ DDARBA SLODZI GAN PALIELINĀTU...UN JA NEPATĪK LASIES UZ ĪRIJU SŪDUS TĪRĪT..
Diferencēts NM>aplokšņu algas
D
Reira ieviestais diferencētais neapliekamais minimums ir atbalsts lētā darbaspēka ekonomikai un aplokšņu algām, turklāt, tas nevis mazina, bet pat palielina nevienlīdzību starp ģimenēm ar un bez bērniem. Ja valdība vēl vairāk paplašinās DNM robežas, tad aplokšņu algu maksātāju gaviles pārsniegs visus līdzšinējos rekordus.
Tenis
T
Interesanti gan, Latvija izdzivosanas noteiktais minimums ir 580 eiro menesi, bet darba minimala alga par menesa darbu ir 430 eiro menesi ar kuru Latvija nav iespejams normali izdzivot. Tad, sie pasi idioti politiki ir izbriniti, ka Latvja nedzimst berni, ka no Latvijas izbrauc emigracija katru gadu desitiem tukstosi jaunu cilveku. Kapec tiek tereta tautas nauda veco puvenu prezu uzturesanai? Kapec prezidentiem ir japieskir dargi valsts dzivokli, valsts automasinas, miesassargi, sulaini, nepelniti lielas pensijas? Vai tad ta nav vistiesaka politiska korupcija?
Erna
E
Loti labi, tad ari visa valsts parvalde stradajosajiem, prezidentam, ministriem, deputatiem, ieredniem, diplomatiem......visiem no si gada, veicot darba samaksas reformu valsti un pasvaldibas stradajosajiem, ir darba alga japrekina pec Latvija noteiktas minimalas algas, katra nozare pielietojot kificientu, piemeram, ja ministriem koificients ir 3 tad darba algu aprekina 3x430=1290€/menesi pirms nodoklu nomaksas, ja deputatiem koificients ir 2,5, tad 2,5x340=1075 €/menesi pirms nodoklu nomaksas, tas butu taisnigi, valstiski, demokratiski, valsts gribigi, valsts dzivot ilgspejigi. Ir nenormali, ka Latvija it ka tiek uzskatita par demokratisku valsteli, bet ministru, deputatu, diplomatu...algas ir 10-20 reizes lielakas par minimalo algu. Kapec par to necel trauksmi nacijas “tevs” Levits?
Nation of father
N
Ietur bezmaksas angļu brokastis Cafe Continental.
  • 5
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atdzīvina mūžīgo likumu(2)

Vietējo pašvaldību referendumu likumprojektam ir ļoti sena vēsture. Tas iesniegts Saeimā jau 2013. gadā, nodots no viena sasaukuma uz nākamo, taču pieņemts joprojām nav. Realitātē ideja tiek muļļāta ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas