Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Misānes lieta: Pēc tikšanās ar iesaistītajām institūcijām Levits vēl neatklāj tiešu rīcības plānu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tajā
T
Dānijā nevis likuma ir jēga, bet barterdarījumam ar DĀR. Viņi mums vienu izdeva, mums arī jāizdod, sevišķi sieviete no valsts, ar kuru neviens nerēķinās. Latvijai var uzpsļaut, bet DĀR republikai jālaiza pakaļa. Tāda ir likuma vērtība gan Dānijā, gan citās ES valstīs?
Vai nevar
V
rinkevičam atņemt Latvijas pilsonību un izsūtīt uz DĀR? Viņa bezdarbība, manuprāt, ir noziedzīga. Bet varbūt viņš, tāpat kā viņa fans Itamars, uzskata latviešu sievietes par cūkām, kurām nav jāpalīdz?
ta nu gan
t
Iesākumā vajadzētu palūgt atlūgumus no tiem ģenerālprokuratūras "aktīvistiem", kas jau sākotnēji negribēja savas pēcpuses piecelt.
Fakts
F
likuma priekšā visi vienādi. Valdībai iesaku nodarboties ar prātīgākām lietām, nevis krūmu staiguļu aizstāvībai.
utt
u
Kādas problēmas? Piesaistīsim vairākus pasaules klases advokātus. Asignēsim 3-4milj. Eu , lai uzsāktu starptautisku tiesāšanos. Paies daži gadi un , kas zin varbūt, kas sanāk... Bet ir vienkāršāks risinājums. Samaksāt 50 000 Misānes bijušajam vīram par iesnieguma atsaukšanu. Stipri lētāk un ātrāk.
jānis
j
Domāju, ka nekāda plāna nav un nebūs, Dānijā, acīmredzot, likumam ir kaut kāda jēga. Kā ir Latvijā, paši ziniet.
haha
h
Dānijā nevis likuma ir jēga, bet barterdarījumam ar DĀR. Viņi mums vienu izdeva, mums arī jāizdod, sevišķi sieviete no valsts, ar kuru neviens nerēķinās. Latvijai var uzpsļaut, bet DĀR republikai jālaiza pakaļa. Tāda ir likuma vērtība gan Dānijā, gan citās ES valstīs?
  • 2
  • 1
Taisnīgums un cilvēcīgums
T
ir demokrātiskas sabiedrības augstākā vērtība. Un, ja kāds likuma burts kādā brīdī nonāk pretrunā ar tām, tad prioritāri ir taisnīgums un cilvēcīgums. Jo burts jau nav domāts, lai vērstos pret taisnīgumu un cilvēcīgumu, bet gan lai virzītos uz tiem
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Pievērsiet uzmanību teikumam: ".... Baidoties par savu un savu bērnu drošību un dzīvību, 2018.gada maijā Kristīne nolēmusi MEKLĒT PATVĒRUMU Latvijā, norādīja radinieki..." - - - - "MEKLĒT PATVĒRUMU" un nevis "ATGRIEZTIES" Latvijā??? Ja Misāne ir LV pavalstniece, tad, kāpēc viņai Latvijā "jāmeklē patvērums"?
Jefiņi
J
tie mūs valsts vīri ir. Atšķirībā no Latvijas, Dānijā tiesas ir neatkarīgas un lemj pēc likuma. Tāpēc nevajag te bļaustīties un imitēt aktīvu darbību.
doma
d
Lai mūsu varas vīri iet pie Dānijas vēstniecības un rāda tai plikas pēcpuses
Zviedz Zirgs
Z
Nav Levitam nekāds plāns, tikai tukša runa. No ES atkarīgai pavalstij nekādi tiesiski pamatoti plāni nevar būt, jp visus likumusnosaka Hāga.
rekur
r
Dānijā viss notiek pēc likuma. Un mēs tur neko padarīt nevaram. Nekādas ""politiskas sarunāšanas"' vai mītiņi un petīcijas Dānijas tiesu ietekmēt nevar. Kas attiecās uz Bārdu, tad nekāda plāna nav. Sanāca juristi, parunāja un konstatēja ka ten neko nevar izdarīt. Misānes lieta ir reāls juridisks jautājums un nevis no arhīva izvilkta Preambula. Nebija vērts celt troksni par to, ko nevar atrisināt.
,
,
Kad beidzot uzzināsim pilnu informāciju par notikušo DĀR, par krāpšanām, dokumentu viltošanām, vardarbības izmeklēšanas rezultātiem pret Misāni un bērniem? Vai tiks izstrādāta kāda programma, lai sievietes turpmāk nepieļautu arzemēs Misānes pieļautās kļūdas?
Ko ieteiksi?
K
Nelaist sievietes ārpus Latvijas? Programma... :D
  • 4
  • 3
nav nodarījuma pret Dāniju
n
Dānijas prokurors arī nav nekāds labais. Konkrēti Misāne neko nav nav noziegusies pret Dāniju. Dānijas vienīgā iesaiste, ka tā pēc DĀR aresta ordera aizturēja Misāni. Un pirmās instances tiesa pilnīgi pareizi atzina, ka Misāne jau sen ir izcietusi sodu par sava bērna aizvešanu no DĀR , neizprasot otra vecāka piekrišanu (tā nav bērna nolaupīšana) un atbrīvoja Misāni. Bet Dānijas prokuroram tas nebija pa prātam, un viņš savā zemiskajā uzcītīgumā panāca, ka to Austrumeiropieti tomēr izdos DĀR. Visu cieņu Dānijai par to, ka tā savulaik viena no pirmajām atzina Latvijas neatkarību, bet tas šo valsti nav paglābis no zemiskiem un varaskāriem ierēdņiem, kādi mēdz būt arī citu valstu prokuratūrās.
ļuļa
ļ
ak jā, un man ir arī tiešs rīcības plāns. piesakām dānijai karu, nekavējoties, un rīt no rīta 4.00 sākam uzbrukumu. bondaru liekam par galveno virspavēlnieku, prezidents izjāj uz balta zirga un saka iedvesmojošu runu karaspēkam par tautvaru un līdzīgām lietām. cita ceļa mums vairs nav.
esunes
e
Dums esi? Dānijai ir 33 iznīcinātāji, mums tikai 5 helikopteri.Vēl viņai ir 57 tanki, mums neviens tanks nav, tikai kaut kādas angļu grabažas, tanketes laikam.Un Dānija jau nav vainīga.Vajag Interpolam piedraudēt lai nediršas.Interpols jau izsludināja Misāni Starptautiskajā meklēšanā.
  • 12
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijā pašreiz jūtas drošāk(14)

Ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saslimušo skaits Latvijā pagaidām pieaug salīdzinoši lēnā tempā un vienmērīgi. Pretēja aina Eiropā paveras Itālijā un Spānijā, kur saslimušo skaits ik ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas