Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Neuzmanība palīdz meliem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TimotijsMakveins
T
Skaļie trokšņotāji pret krievu propagandu paši nesaprot, ko dara, jo psiholoģiju viņi nav apguvuši, jo ir par slinku priekš tam. Bet notiks tā, ka ar meliem regulāri biedētie ļaudis sāks neuztvert (noraidīt) JEB KĀDAS ZIŅAS. Un tādu būs vairāk, nekā mūsu "politiķi" varētu vēlēties.
ko lai saka
k
Fui žurnālistam, kurš nespēj saprast atšķirību starp meliem un nepareizu ziņu izplatīšanu. Parasts cilvis nav Jēzuliņš, lai zinātu debesu patiesības. Mēs katrs izplatam pasaulei to, kam tobrīd ticam, nav mūsu vaina, ja sākotnējais avots kļūdains. Vainojiet sociālos tīklus un avīžu apskatnieka profesijas likvidāciju.
Pareizaissecinājums
P
Diemžēl, indivīda "viedoklis" reti ir viņa paša viedoklis. Bet, pret to ir līdzeklis... smadzenes jālieto tam, kam viņas ir paredzētas... .
 • 2
 • 0
reptilis
r
Autors sevi nostāda ļoti nepatīkamā stāvoklī pieminēdams lielāko melu izplatītāju PVO priekšnieku ar dīvaino uzvārdu....no sākuma šis tips(kuram jau sen bija jāsēž cietumā par tūkstošiem cilvēku nāvi) meloja ,ka infekcija neizplatās no cilvēka uz cilvēku,tad viņš meloja ,ka infekcija neizplatās pilienu veidā ,tad viņš meloja ,ka Ķīna visu kontrolē un tā neizplatīsies ārpus Ķīnas...visilgākie meli bija,ka infekcija izplatījusies no dzīvnieku tirgus(pat Ķīnas komunisti jau bija pateikuši,ka no tirgus infekcija neizplatījās)...skumji,ka žurnālisti pat nav iepazinušies ar problēmu,kuru viņi apraksta.:(((
Irlielāmērāticams
I
ka ...gan pētniekiem, gan žurnālistiem, gan amatpersonām melu izplatību būs vieglāks saprast, ja tās ieskatīsies sevī un mēģinās nosaukt iemeslu, kāpēc pašas melo.
nora j
My last month paycheck was for 1500 dollars… All i did was simple online work from comfort at home for 3-4 hours/day that I got from this agency I discovered over the internet and they paid me for it 95 bucks every hour on………See this site.........https://www.2netpay.com
Pravietisnejaukais
P
Bībele, Dieva Vārds, Psalms 111:10 "Bijība Tā Kunga priekšā ir visas gudrības iesākums. Tas visu labi izjūt un saprot, kas tā dara. Viņa slava paliek mūžīgi."
Pravietisnejaukais
P
ja Allāhs ir vislielākā patiesība... tad, kāpēc viņa pielūdzēju zemēs valda tāds neiedomājams posts?
 • 3
 • 0
Gona Koha
G
Allāhs ir vislielākā patiesība !
 • 1
 • 4
>Jēzups
&
Dieva Vārds, Psalms 53.2: Ģeķis (muļkis) saka savā sirdī: "Dieva nav!" Samaitāta un nejēdzīga ir viņu dzīve, nav starp viņiem neviena, kas labu dara.3 Dievs skatās no debesīm uz cilvēku bērniem, vēro, vai ir kāds gudrs, kas meklē Dievu.4 Bet visi ir no Viņa atkāpušies, visi ir izvirtuši un nekrietni; nav, kas labu dara, nav it neviena.5 Vai tad to nesaprot ļauna darītāji, kas saēd manu tautu? Viņi ēd gan Dieva maizi, bet Dievu viņi nepiesauc.
 • 3
 • 2
Jēzups
J
dievs - tie ir vislielākie meli ...
 • 2
 • 3
Tulkojums
T
Bet nicinoša attieksme pret Dievu, kura radība visapkārt liecina par Dieva varenību un gudrību(Rom.1-), šāda nicinoša attieksme ir visas muļķības iesākums. Un meli ar muļķību labi iet kopā! Jūs varat mēģināt šo saprast ar cilvēciskā prāta līdzekļiem, bez Svētā Gara palīdzības... bet arī tur iznāks tikai meli, kurus "visi mīl un runā" (Jāņa Atklāsmes grāmata).
 • 4
 • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Taisnīgs sods vai atriebība(19)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ik pa brīdim nāk klajā ar paziņojumiem par pārkāpumiem vienā vai otrā pašvaldībā, tāpat tiek pieņemti lēmumi par domju priekšsēdētāju...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas