Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Neviens pacients vai mediķis nav lūdzis atcelt Rigvir izplatīšanas aizliegumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Paklausieties, ko saka profesors Ivars Kalviņš, kuram atšķirībā no bāleliņu politiķiem ir izglītība un zināšanas: https://www.youtube.com/watch?v=bj4E0fqts90
Krišjānis Silavnieks
1)Onkoloģe Simona Doniņa: “Es tagad nezinu, kā būs ar pacientiem. Neesmu no viņiem neko sliktu dzirdējusi par "Rigvir" – tam nav(!) nepatīkamu blakņu, kādas ir citām onkoloģisko slimnieku ārstēšanas metodēm. Parasti "Rigvir" nozīmēja pēc operācijām. Nav jau citu zāļu, ko 1. un 2. melanomas stadijai likt vietā. "Rigvir" tagad laikam nebūs pieejams, bet ārzemēs ražotais "interferons" jau jaunākajās vadlīnijās ...netiek ieteikts – tam ir ļoti smagas blaknes(!), un pasaulē(!) izpētīts(!), ka "interfreons" nav pietiekami efektīvs.” 2)Mūziķim, grupas "Opus Pro" dibinātājam Harijam Zariņam(61 gads) vispārējā veselības pārbaudē atklāja melanomu 2. stadijā. Harijs Zariņš izšķīrās par viroterapiju "Rigvir": “Ja kāds satraucas, ka šī "Rigvir" terapija nav līdz galam izpētīta ar šodienas(!) metodēm, tad varu atbildēt, ka slimniekiem nav laika gaidīt uz šiem eksperimentiem! Pacientiem zāles vajag tagad un tūlīt! Es jau sen kapos būšu, kamēr sagaidītu jaunākos pētījumus!
švaki
š
Es to biju lietojis. Preperāts nepalīdz
Krišjānis Silavnieks
Latvijas ZVA saņēma Lielbritānijas oficiālās zāļu kvalitātes kontroles laboratorijas zāļu paraugu, kur rutīnas testēšanas laikā veiktās zāļu "Rigvir" šķīdums injekcijām paraugu pārbaudes rezultātus, kuri liecina - "Rigvir" sastāvā ir mazāks vīrusa daudzums, nekā apstiprināts, šīs zāles reģistrējot. ============================= Tikai mieru! Nepaies ne gads, kad Lielbritānija paziņos par ATKLĀJUMU, ka izgudrots MEDIKAMENTS, kas varonīgi cīnās pret vēzi ... Tikai NABAGU bez smadzeņu Latvānijā NONIECINA paši savus izgudrojumus... Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Mikrobioloģijas institūta Viroterapijas laboratorijā profesores, medicīnas doktores, Ainas Mucenieces (1924 - 2010) vadībā 1965.gadā izgudroja PRET-vēža medikamentu "Rigvir" (Rīgas vīruss). Padomju gados bija STINGRA kontrole, kuru katru mēslu nebija iespējams iesmērēt kā tas ir šodienas 4.maija Latvijā, kad ir tik LIELA cilvēku mirstība - 28 000+ gadā! Visus 29 gadus!
Mediķi ir profāni.
M
Pacienti - izmēģinājuma trusīši. Tie, kas zem zemes, nevar vairs prasīt ne atcelšanu, ne aizliegumu.
>:-)
&
Ko tur lūgt, ūdens ar citronu sulas pili un drusku sāls, kaitīgs taču nav. Tas ka jēgas no tā nav? Daži, simtus maksā , tad jau superlabs .

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(52)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas