Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pašvaldības piesardzīgas par jauno likumprojektu par primārā mājokļa neaplikšanu ar NĪN

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vārds
V
Kā reiz vajag otrādi, par papildus īpašumiem tajā pat novadā atlaidi, jo vienreiz jau samaksāts. Nav nekāda loģika nemaksāt par vienīgo īpašumu pie kura lai piekļūtu izmanto pašvaldības infrastruktūru.
Pareizaissecinājums
P
Sanāk, ka kadastrālā vērtība ir mehānisms, kā bandīti var cilvēkus padzīt no dzimtajām mājām?
Ļoti precīzi.
Ļ
Un tā arī tas notiek.
 • 5
 • 1
Ilgtspējīgāsinerģija
I
Jautājums vēlētāju kompetences noniecinātājiem... vai man kā vēlētājam ir iespēja aiziet uz SAB un pieprasīt deputāta kandidāta dosjē? Nav? Nu, tad kā es varu novērtēt deputāta kandidātu? Pēc sejas? Bet viņi visi izskatās pēc blēžiem un meļiem!!!
juris
j
Protams piesardzīgas ! Valsts trīs pamatpazīmes - teritorija, iedzīvotāji un suverēna vara. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai
prokurors Vioriks
p
purkš
gf
g
...jo pašvaldībās strādā piesardzīgi un situēti cilvēki1
Pareizaissecinājums
P
Visi satraucas par to, ka pašvaldības iekasē naudu. Vai tāpat satraucamies par to, KUR PAŠVALDĪBAS TĒRĒ NAUDU? Ar šo būtu jāsāk!
Dostojevskis
D
Strādājot nekustamā īpašuma tirdzniecības kantorītī redzēju, kā zemes dienests katru mēnesi ievāca ziņas par īpašumu cenām no šiem skaitļiem tamborēja kadastrālo vērtību. Problēma tajā, ka šo vērtību viņi rēķināja no tām cenām, ko cilvēki burbuļa apskurbumā PRASĪJA, ne vis no tām cenām, ko cilvēki par saviem īpašumiem DABŪJA. Rezultātā - no "kosmosa" cenām tika izrēķināta "kosmosa" kadastrālā vērtība! Vai kāds šo satamborēto "kadastrālo vērtību" kopš burbuļa plīšanas laikiem ir pārrēķinājis? Tā nu sanāk, ka pazīstamā gleznotāja, kurai bija neveicies dzīvot Mežaparkā, katru gadu tika spiesta savu māju nopirkt par jaunu.
TUA
T
Nekustamā īpašuma vērtību pacēla pirmais par miljonu pārdotais īpašums Kāpu ielā, ne jau par Latvijā pelnītu naudu, kas līdz tam bija nereāla summa. Sekas bija likumsakarīgas un paredzamas.
 • 3
 • 0
Reksis
R
.....un tik ejat vēl biežāk un cītīgāk "demonstrēties" pret novadu reformu. Re nu jau pašvaldības par to jums saka paldies.....
Irlielāmērāticams
I
ka tomēr populisms.
saskanas biedrs
s
Nekas biedrs: Toties musu Putin-nav nekads populist. On-nastojasci bojec za prava bednix.
 • 1
 • 3
Bobis
B
Nu-ko lai saka? Kādi vēlētāji-tādi deputāti. Ja vēlētāji ir afēristi un savas kabatas pildītāji-tad tādi būs ar viņu ievēlētie deputāti, ko tad katrs iet vēlēt ne par savu novadu, bet par savu kabatu-par savai kabatai labo deputātu.
Bobis
B
Nu-ko lai saka? Kādi vēlētāji-tādi deputāti. Ja vēlētāji ir afēristi un savas kabatas pildītāji-tad tādi būs ar viņu ievēlētie deputāti, jo tad katrs iet vēlēt ne par savu novadu-par kopēju labumu, bet par savu kabatu-par savu labumu, savai kabatai labo deputātu.
 • 4
 • 1
ta nu gan
t
Pievienojos raksta autoram- absolūts populisms un diletantisms. Tas, ka kādā pašvaldībā nīn likmes ir uzskrūvētas, jo uzskrūvētas nī cenas, jau nenozīmē, ka normālās pašvaldības jāatstāj bez ienākumiem. Tad cīnieties ar problēmas sakni- izskatiet bāzes likmi no kā nīn tiek parēķināts ne jau faktiski atceļat būtisku pašvaldību ienākumu avotu. Kaut kādi idiņi sociālisti jau tā sačakarēja iedzīvotāju ienākuma nodokli, nu ķeras "sakārtot" nākamo jomu.
Uldis
U
No kurienes pašvaldībā izriet tiesības gūt ienākumus uz iedzīvotāju rēķina? Lai samazina izdevumus!
 • 9
 • 3
un pie kam
u
lielsaimnieki ir pirmie kas skrien ar kukuļiem pie novadu deputātiem...
 • 6
 • 0
ir gan
i
nez-vai tie idiņi nav lielsaimnieki katrā novadā, kas bīda novadu domēs savējos?????
 • 5
 • 0
bet
b
Tik pat no tām pašvaldībām jēga maza: Tur pilns ar zagļiem un afēristiem....Iedzīvotājiem no tādām jēga maza.
Finanšu ministrijā algas ir lielas
F
tādēļ viņi nesaprot, ka cilvēkiem, kuri nesaņem algas uz citu nodokļu maksātāju rēķina, ir grūti samaksāt tik lielus nodokļus.
Tikai
T
pilnīgi duraki domā, ka vara nesaprot to ko pati dara.............
 • 9
 • 0
Patriekt aborigēnus
P
Nekustamā īpašuma nodokļa mērķis un uzdevums ir sagādāt papildus naudu pašvaldību bosiem un patriekt vietējos iedzīvotājus no kaimiņvalsts jaunbagātnieku un vietējo blēžu iekārotajām teritorijām
:(
:
Precīzi: tieši tas tiks panākts ar JKP sagatavoto formulu! Kādi idioti tai zemes dienestā vai TM strādā???? No šādas formulas labums tikai pēckara iebraucējiem no citām PSRS vietām , kas apdzīvo daudzstāvenes, un visi netalantīgie lauku teicamnieki, kas izstudējuši vājās augstskolās un nonākuši valsts pārvaldē, tai skaitā TM un zemes dienestā. Viņiem tad arī šī formula der tāpat kā okupantu pēctečiem - par dzīvokli nodokli nemaksāt, bet uzlikt slogu pamatiedzīvotājiem!
 • 2
 • 0
Gunis
G
Kādi vēlētāji-tādi bosi! Bosi ir īsteni internacionalisti-kā jau LPSR tas tika mācīts.
 • 1
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gribas, lai šeit ir silti visās nozīmēs

Maija sākumā, ievērojot ārkārtas situācijā noteiktos ierobežojumus, Daugavpils ielas vēl bija tukšas, cilvēku maz. Daudzi veikali slēgti, arī Innas Zinkevičas pirms gada atvērtais vīriešu apģērbu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas