Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pelna ar slēpto reklāmu sociālo tīklu profilos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skaidrīte
S
''Facebook'' ir dažādi konkursi ..ar norādi dalīties..un vienam ir paredzēta balva( bieži šīs balvas saņēmējs nemaz nav atrodams ''Facebook'' Šīs ar ir BEZMAKSAS- SLĒPTĀS reklāmas ..
le grand cauchemar
l
Neticiet reklāmdevēju meliem - gaidītās peļņas vietā dabūsiet pigu. cenzorelim fašistam atkal lēkme, sākas bēbīšu spēlītes ''Pareiza atbilde ir nepareiza'' un ''Savienojums ir, bet nav.'' Publicēts ar otro mēģinājumu.
Latviešu provinciālā ziņa
L
Ārzemēs VISU ar nodokļiem neapliek, bet sākot ar noteiktu ienākuma slieksni. Bez tam - autore skaita svešu naudu makā, bet nedomā, ka citiem ir arī izdevumi un no tiem 150 eiro nekas daudz nepaliktu - parasti šis ir blakus nodarbošanās pamatprofesijai. Un ja instagram modelēm/modeļiem ir jāsāk maksāt nodokļi par šo nodarbošanos, tad atgādinājums, ka PEĻŅA tiek rēķināta, atskaitot IZDEVUMUS. IZDEVUMI šai meitenei ir: dzīvokļa īre(kas ir ofiss un kur notiek šo foto apstrāde, vai ja vēl nodarbina palīgus, vai maksā par viņu pakalpojumiem, tad arī tās ir izmaksas), tehnikas un arī reklamētā dzīves veida izdevumi utt. Ja VID patiešām pieķertos šai "nozarei", tad beigās saņemtu 0 nodokļos, jo šī nozare izrādītos, ka nemaz nenes peļņu... liecieties mierā - vai tiešām citu tēmu nav par ko rakstīt? PS Vai šis autores raksts ir Agnijas slēptā reklāma? :D
bandīteļu advokātelim, trollim
b
Starp citu, te viena nenotikusī supermodelīte izmisīgi vēkšķīja, ka sapirkusi profesionālu aparatūru par kredītiem, bet karjera pārklājusies ar vara bļodiņu un kā lai tagad kredītu samaksā :D kaut gan jājautā, kurš ausainis viņai iedeva kredītu pret tukšām cerībām :D
 • 0
 • 0
bandīteļu advokātelim, trollim
b
Briesmīga valsts tā Latvija - nekādi nav iespējams dabūt atpakaļ no valsts vairāk nekā esi samaksājis un fig kādam pierādīsi, ka tev 30-40 gados ir milzīgi ārstēšanās izdevumi :D Bet Eiropā tevi ar tādu ''biznesa plānu'' pasūtīs, ja sarunu biedrs būs atturībnieks, vai atštaukās ar litrīgo kausu, ja saruna notiks krogā :D
 • 0
 • 0
bandīteļu advokātelim, trollim
b
Neviens, pat visstulbākais bandīteļu advokātelis, neizgāzīs tūkstošus pasākumam ar neparedzamu rezultātu, sevišķi ja šo tūkstošu nav :P Faktu un melu sadursmē meli, kā vienmēr, ātri un bezcerīgi zauē, tā ka tava ''pieredze'' pagaidām nesasniedz pirmklasnieka līmeni - tie vismaz skaitīt prot :D Pēc madžiņnacistu domām aizliegts viedokis, publicēts ar otro piegājienu.
 • 0
 • 0
Latviešu provinciālā ziņa
L
Latvijā privātpersonai ir ierobežotas iespējas atprasīt no valsts savus nodokļus, ja šai personai ir milzīgi rēķini par savas veselības uzturēšanu - tas nevienam neinteresē, ja dzīves kvalitāte tādēļ ir sliktāka par pārējiem. Ja ir firma, tad vienmēr var apmaksāt saviem darbiniekiem veselības apdrošināšanas polisi, bet ja tev ir sūda darbs, kas bendē veselību, tad nekādas atlaides nav.
 • 1
 • 1
Latviešu provinciālā ziņa
L
Fotogrāfiju apstrāde prasa datortehnikas un datorprogrammu iegādi - arī fototehnika maksā un ar 1500 eiro būs stipri par maz lai sāktu pelnīt... :) Ļoti daudzi no šiem "individuālajiem" biznesiem īstenībā ir komandas, kas tā īsti ne ar ko savā darbības stilā neatšķiras no firmām, kas tiražē bildes, video utt. Mani interesē kā tās lietas notiek oficiāli, bet ja tas ir darbs mājās, tad dzīvoklis var tikt reģistrēts par ofisu un attiecīgi īre tiek rēķināta izdevumos. Man ir lielāka pieredze interesējoties kā tās lietas notiek ārzemēs ar šiem cilvēkiem parunājot, ko viņi dara, ja sāk pelnīt un tur ir noteikts ienākumu slieksnis, kur par atalgojuma saņemšanu nav jāmaksā nodokļi. Latvijā šāds slieksnis varbūt ir 0, bet nekas nav arī savādāk atskaitoties par savu darbību un pašnodarbinātā izdevumiem. No vienas puses šīs uzņēmējdarbības sakārtošana varētu būt izdevīga studentiem, kas kā privātpersonas nevar atgūt no samaksātajiem nodokļiem studiju maksu vai medicīnas izdevumus...
 • 1
 • 1
bandīteļu advokātelim, trolim
b
Pirmkārt, trolli, ''ārzemēs'' griguli izvizinātu ar bākugunīm un sirēnām, jo ir acīmredzama NEREĢISTRĒTA DARBĪBA, TĀTAD NODOKĻU KRĀPŠANA un nevienu neuztrauc, kas tev ir pamatdarbs un kas nē. Neatkarīgo profesiju pārstāvji maksā nodokļus tāpat kā visi citi! Tālāk. Atgādinu, ka nodokļus maksā no IENĀKUMIEM un no tiem nevar atrēķināt ne dzīvokļa īri, ne ko citu. Es arī šaubos, vai reklāmas verdzene varētu pat par 1500 eiro mēnesī īrēt speciālu biroju un vēl kādu algot, jo vairāk tāpēc, ka 3 fotogrāfiju apstrāde - ja tāda vispār notiek - ir darbs, ar kuru var tikt galā pusstundā, ierēķinot kafiju, pīppauzes un īsu snaudienu. Ja VID pieķersies, tātad pieķersies un, starp citu, par principiālu nodokļu nemaksāšanu vari arī kroņa maizē nonākt.
 • 2
 • 1
Latviešu provinciālā ziņa
L
Nevienam instagramā nesekoju - nesaprotu un nesaista. Tā reāli par pelnīšanu var runāt tikai ļoti minimāls skaits ar šiem cilvēkiem, kas atrodas top augšgalā, kuriem sekotāji ir miljonos. Un 72 tūkstoši ir ļoti maz, lai varētu kaut ko nopietni runāt par peļņu. Dienai tviterī seko mazāk - 68 tūkstoši, bet nu reāli - cik no viņiem skatās katru dienu katru bildi?
 • 1
 • 2
dozīte
d
Žurnālists pašiem reklāmas devējiem varēja pajautāt, cik samaksāts nodokļos, piemēram, Rozītei slavinot Neptunas ūdeņus un Reebok tupeles
Inta Grams
I
Citviet pasaulē šādiem cilvēkiem pie bildes jānorāda, ka tas ir "paid partnership", jo tur ir tāds noteikts likums par slēpto reklāmu internetā. Mums arī tādus noteikumus būtu jāievieš un cilvēkiem jādeklarē ienākumi.
reklāmgebelselim
r
Ak tagad tava kalponīte vēl ir vainīga, ka pildījjusi tavas krāpnieku bandas uzdevumus?
 • 0
 • 0
mums arī ira instagram? :)
m
Ja var ticēt ziņām, tad instagram nolēma ka tā tikai darīs. Turpat arī var izlasīt, ka tā reāli šis attieksies tikai uz 3 no 100 reklāmdarījumiem, kuri tiešām atbilst šai reklāmai un par kuru viņi tiešām saņem naudu un par kuru reklāmdevēji savās atskaitēs uzrāda, ka ir bijuši izdevumi. Tas ka meitene nofoķē DG vai ar citas firmas lietām, nenozīmē kā tā ir apmaksāta reklāma... dažreiz tā ir tikai vēlme padižoties.
 • 0
 • 2
Knuts
K
Latvija valda totala nabadziba, netaisnigums, 80% Latvijas iedzivotaju dzivo zem nabadzibas iztikas minimuma 504 eiro/menesi, un Latvija pastav verdzibas iekarta ar minimalo algu 380 eiro/ menesi, kas ir zemaka par oficiali noteiktu iztikas minimumu, sada kropliba un valdibas nekauniba var eksistet tikai Latvija. Tai pat laiak ministri sanem nepelniti lielas algas 3 500 eiro/menesi, debilie deputati 4 000 eiro/ menesi par to ka veic genocidu pret latviesu tautu un iznicina Latvijas valsti.
Toma
T
Es tikko pamanījusi, ka kāds izvieto produktus vai iesaka veikalus, kafejnīcas, pārstāju sekot konkrētam cilvēkam, celebrity box reklamētāji vispār ir radioaktīvā zona!
trusis nejaukais
t
jaa jaa 150eur par bildi :) makshkjernieku staasti..
Dadzis
D
Tā vien šķiet, ka šāda rakstura raksti ir pasūtījuma raksti nolūkā novērst uzmanību no patiesi milzu nodokļu nemaksātājiem un valsts naudas izzadzējiem !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mazsalaca tiesāsies, lai saglabātu patstāvību(12)

Mazsalacas novada dome ir starp tām pašvaldībām, kas vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā paredzēto Mazsalacas pilsētas, Mazsalacas, Ramatas, Sēļ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas