Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Pētnieki Stūra mājas sienās atrod ložu caurumus un lodes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Deja vu?
D
Vai tad šo neatklāja jau pirms kādiem 25 gadiem?
...
.
Jēkabs Lācis. Mēģināsim uzminēt tautību?...
Kontradikts
K
Pētniekiem vajadzētu arī papētīt daudzu muižu piļu un ēku pagrabus, kaut vai , piemēram, Nēķina muižā, bet esam uzsēdušies uz čekas maisu adatas, un līdz ar to īstajiem stukaču vervētājiem tiek nodrošināta mierpilna dzīve. Pie visa vainīga gluži kā strādnieku un zemnieku padomjzemē ir "radošā inteleģence".
Midans ? Vai provkācija ?
M
2009. gadā šajā dienā aptuveni 10 000 cilvēku pulcējās uz protesta akciju Doma laukumā, lai nevardarbīgā veidā pieprasītu Saeimas atlaišanu. Pēc protesta akcijas Vecrīgā sākās grautiņi - tika izsisti logi vairākām ēkām, tostarp stipri cieta Saeimas nams, tika aplaupīts veikals, kurā tirgoja AS "Latvijas balzams" produkciju, kā arī cieta muzikālais restorāns "Fīlings". Grautiņos piedalījās vairāki simti jauniešu, no kuriem daudzi bija alkohola reibumā. Šie cilvēki vairākas stundas demolēja Vecrīgu. Grautiņu laikā tika aizturētas 126 personas, un sadursmēs pie Saeimas ēkas mediķi palīdzību sniedza vairāk nekā 30 cilvēkiem, savukārt slimnīcās ar dažādām traumām tika ievietoti 28 cietušie, bet četri cilvēki no hospitalizācijas atteicās. Tāpat mediķi sniedza palīdzību aizturētajiem sadursmju dalībniekiem, kuri jau bija nogādāti policijas iecirkņos. Nekārtībās cieta arī paši policisti.
John
J
Nez ar ko nodarbojas tagadējā Latvijas DP, iet runa kādas metodes pielieto. Jo prasta,pamatīga piekaušana, sazāļošana,spīdzināšana ,elektrības pielietošana Demokrātijā jau skaitās norma.
Reza
R
John,ar ko tu esi sazāļots,tāds jocīgs izskaties?
  • 2
  • 0
Schuzman
S
arī Liepājas zilajā brīnumā tika nošauti un spīdzināti cilvēki, kad ienāca vācu karaspēks , tad atrada uz grīdas nošautus ar pienaglotām mēlēm pie grīdas
pārsteigums !
p
Es brīnītos ja tur nekas tamlīdzīgs nebūtu.
Ak,
A
Tas jau nav jaunatklājums ,ka nolādētie ,asinskārie komunisti,čeksti mocīja un nonāvēja nevainīgus cilvēkus. Tajā namā nāves elpa būs jūtama gadu gadiem.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai uzticies Latvijas banku sistēmai?

Kopā nobalsojuši: 1213

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas