Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Prokuratūra sākusi kriminālprocesu par, iespējams, nelikumīgas LDz struktūrvienības izveidošanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sviests
S
Jebkura tekstā minēta tamlīdzīga institūcija valsts kapitālsabiedrībā var tikt izveidota tikai ar attiecīgās ministrijas piekrišanu vai iniciatīvu, tādējādi sanāk, ka ministrs iestājies pret paša vadīto ministriju jebšu tās priekšgājējiem, bet kāds tam vispār sakars ar Ldz valdi?!
P.L.
P
Beigās varētu izrādīties, ka tā izveidota kādas sporta spēļu komandas sponsorēšanai.
apastulis
a
Un kā ar IT iepirkumeim, kur viena kompānija uzrakstot šauru speceni ir saņēmusi pasūtījumus vairāku miljonu apmērā? Vai šobrīd dzelzceļs nav kā narkomāns uz adatas, jo pēc šīs šaurās uztaisītās specenes ir tikai viens IT sistēmas piegādātājs, kuram nodrošināta peļņa vairāku gadu garumā vēl uz priekšu? Cik ilgi turpināsies trulā valsts izlaupīšana? Vai šis IT kantoris nav tas pats ko nesen rādīja TV kā ķenerus, kuri "godigi ietirgojuši" savus risinājumus n-tajām ministrijām? IT kantoris, kurš tirgo par miljoniem, bet pašiem nav pat mājas lapas inetrnetā? Vai tā nav totāla korupcija valsts pārvaldē, ko neviens tā īsti negrib redzēt?
?
?
Kā var valsts iestādē vai uzņēmumā izveidot nelikumīgu institūciju? Kā to saprast? Vai bija citai nozarei raksturīgas funkcijas, teiksim, saistītas ar kuģošanu, mežizstrādi vai lauksaimniecību? Tad jau uz jebkuru valsts institūciju jāraugās ar aizdomām. Tajā pašā KNAB , prokuratūrā , VID vai vēl kaut kur arī var būt nelikumīgas institūcijas. Ja sanāk KĀDA darīšana, kā lai tic ka tie ir īsti, nevis nelikumīgi?
Pareizaissecinājums
P
Patiesi, uz jebkuru valsts institūciju jāraugās ar aizdomām. Un ar lielu piesardzību.
  • 4
  • 1
Miks
M
Un tā katrā ministrijā jau gadus 25, tikai nav kas ķerās klāt...
Auditors
A
mīlīt , nevar jau pieķerties , ja valsts sen kā nozagta un to pārvalda mafija? Augstajos valsts amatos saliek savējos un lūdzu , kur esam? Uzradās tāds JKP , par kuru jau katru dienu mēdekļos var izlasīt kaut ko negatīvu , ar iemeslu , lai tikai nākošreiz kad pienāks vēlēšanas , šis veidojums netiktu ne tuvumā valsts izlaupītāju darījumiem. Kā domājat , smēķu pabrīkis ar tik lielu vērienu varēja darboties Jelgavas apkaimē bez kādas augstas valsts amatpersonas ziņas? 20 tonnas ar tabaku kā var pār robežu vienā mierā kā svaigu gaisu ievest? Vai aizmirsis esi , kā gaļas kontrabandisti iekrita brīdī kad drošībnieks margēvičs saņēma maisu ar latiem , tūlīt ziņoja gaļas kontrabandas kuratoram leiškalnam saemā , kurš pielecis kājās no uztraukuma iebļāvās kungs margēvičs iekritis .... jau otrā rītā lietiš;kie pierādījumi izčibēja kā pīļu mēsli rīta rassā , kurus apsargāja zemessargi , un kas tad galu galā nošāva uzņēmēju Peimani? Vai vēl kautkas nav skaidrs?
  • 2
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pasmelties pieredzi, atgriezties un to izmantot(2)

Darbdienā ap pusdienas laiku Ventspils tirgus placī rosība pamazām rimst. Īpaši aktīva tirdzniecība te norit piektdienās un sestdienās, bet noteiktos datumos norisinās gadatirgi un dažādi pasā...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas