Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Protestētāju kolonna uz autoceļiem Jelgavas pusē izveidojusi pamatīgu sastrēgumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
opis
o
MALACI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ināra
I
Pretīgi bija skatīties cik augtsprātīgi uzvedās deputāts Mārtiņš Bondars. Viņš burtiski ņirgājas par tautu. Uzvedība bija pretīguma kalngals. Kā tāds cilvēks vispār var lemt par Latvijas nākotni un tautu, ja var uzvesties ļoti rupji, necienīgi , ņirgājoši un augstprātīgi. Uzvedās gandrīz vai kā pubertātes vecuma puišelis. Par ko viņš Saeimā saņem 4500 euro algu? Kā gan beidzās Krājbankas 1 miljona lieta, kur viņa vārdiņš par nelikumībām arī tika pieminēts? Vai nebūtu laiks tautai šo viņa kauna traipu arī pacelt saulītē ! Vai pie traktoru akcijas nebūtu jāpievieno arī prasījums par Mārtiņa Bondara atkāpšanos no Saeimas deputāta pienākumiem ! Paliks tad vairāk laika, lai "zīmētos"pa dzelteno presi un citiem preses izdevumiem, kas šai ģimenei ir gandrīz vai , kā "atkarība".
Aizdevuma piedāvājums
A
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus, mēs izsniedzam aizdevumu ar procentu likmi 3%. Ieinteresētajiem pretendentiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected]
Rāviņam agonija,
R
un tad jau uz spēles tiek VISS uzlikts!
Bum bum
B
VVZ piekrītu - valdība ir izvirtuši zagļi un mahinatori kam ir resurss rīko nejēdzības
Bum bum
B
Galvā sistie valdībā piegriezušies ar savām mahinācijām tikai degvielu tērē un piesārņo gaisu ar saviem mēsliem!
VVZ
V
Kā nogrēkojušies ir tie braucēji, kuri cieš no šīm aktivitātēm? Tas tikai rada naidu pret pagastvečiem un viņu rokaspuišiem, kuri ar 350 tūkstošus vērtiem traktoriem (jā, tik maksā jauns John Deere!) bloķē ceļus un čakarē savs līdzcilvēkus. Savējie jāsit, lai citi baidītos???
Mērķis
M
Ar kādu mērķi ik 5 gadus tiek taisīta jauna teritoriāla reforma? Lai piesaistītu Eiropas naudu? Kam tas labums atleks?
>:-)
&
"Pagastveči, repressētie", no siles atstumtie, nu ies mežabrāļos, kopā ar savu līdzskrējēu un radu baru ? Sabotāža un pretvalstiska aģitācija ??? "Atbalstītāju " bars, traktoristi, uz nebēdu bezakcīzes degvielu dedzinās, kājnieku pusvergu bars ar nepacietību gaidīs "pateicības naudu", vakarā pielakties ?! Iedzīvotāju viedoklis ? :D Ir tikai divi viedokļi, Mans un nepareizais ! HAU! Es esmu runājis. Pagastvecis .
ZOLE
Z
"Jelgavnieks" neapies riņķī !
Demokrātija
D
Noskatījos diskusiju pie J. Dombura. 1. Jāsecina, ka reformas veidošanas gaita nav bijusi draudzīga demokrātijas principiem.
Ļoļiks
Ļ
Tieši tā,visas reformas ar domu ostas notirgota ASV.Gazes termināls pieder ASV, Pastalas iepērk gadi,ražo elektrību kas izmaksā vismaz 20 x dārgāk kā pa taisno no Baltkrievijas ,no AES .utt. No tā visa atlec esošai silei %.Tālāk nākamā klaušas,nevajadzīgā RailBaltica .tāpat kompensācijas,un pārējais Silei.
  • 4
  • 5
Demokrātija
D
2. Interesi izraisa Saeimas ATR komisijas vadītāja A. T. Pelša raidījumā demonstrētā tabula ar nekustamā nodokļa līknes straujo pieaugumu pēdējo trīs gadu laikā.
  • 6
  • 4
Seska Smaka
S
Laucinieki griež vēnas par zzs?
jānis
j
Zemnieks-ģenerālsekretārs, sūdabrālis.
loģiski domājot
l
Vairumā pašvaldību sasēduši zaļzemnieki. Tie arī organizē nemierus. Parastajam cilvēkam nekas sliktāks pēc reformas nebūs. Valsts kopumā stipri ietaupīs un liekēžu uzturēšanas naudu varēs ieguldīt reālā infrastruktūrā.
druumais
d
Protams, protams - nekas sliktāks nebūs. Viss iedzīvotājam vajadzīgais būs sakoncentrēts apriņķu centros, tikai kā cilvēkiem būs uz turieni tikt, jo attālumi pieaugs, bet transporta pakalpojumi ir tik dārgi, ka nav bieži izmantojami. Bērniem pat uz skolu būs jāizbrauc pusnaktī, lai nokļūtu galā cik necik laicīgi... Un atpakaļ mājās? Jeb atkal sāksim būvēt internātus? Kaut kā sāk ost pēc viduslaikiem.
  • 6
  • 11
ezis
e
Liekie ierēdņi plēšas saglabāt savas siltās budžeta vietas. Un nesaprotošā ļaužu daļa iesaistās viņu pasākumos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas