Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Raidījums: Pie esošās Covid-19 izplatības dinamikas veselības sistēma pēc mēneša būs paralizēta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kristīna
K
Meklējiet glikēmiskā indeksa tabulas un ēdiet visu kam glikēmiskais indekss zemāks par 30 . Šis vīruss tendēts uz cukura diabētiķiem,(Viaspasaules cukura diabēta organizācija pat ir),tiklīdz jūs organismā ar cukuru un balto miltu izstādājumiem paaugstiniet cukuru ,tā rodās simptomi - ožas ,garšas zudums ,un vīruss ķeras klāt pie sava darba ,jo ir uzbarots.http://frs24.ru/st/glikemicheskij-indeks-produktov-tablica/
Edvins Eglitis
Vajadzet iesmeret so ierici potencialiem Covid upuruiem ar sirds/asins vadu slimibu, respiratorijas nespeju, cukur diabetu , aptaukusie ar "metabolic syndrome", smeketajiem (smekesana ir nopietns riska faktors par ko VM vel nav atklajusi sabiedribai) , aknu , nieru un imunologisko disfunkciju. Veseligi cilveki bez Covid riska faktoriem reti mirst no covid, kaut gan varas iestades velas iebarot sabiedribai to Covid spriedzi, trauksme histeriju, lai but mazaka opozicija saviem antidemokratiskiem Covid kontroles programai
 • 2
 • 0
Smirnoff
S
Kas tur darbojās: 300 - 400 jauni saslimušie diennaktī.
J e n s Z
J
Man jau pirms pusgada bija skaidrs (martā komentēju), ka Viņķele jānomet no ministres amata par nekompetenci un kaitniecību, ja mērķis ir ierobežot pandēmijas izplatību un sekas Latvijā. Tā kā Viņķele vēl aizvien sēž uz savas taburetes kā pieklīsterēta, tad ļoti nesmuki izgaismojas pretruna starp valdības vārdiem par nopietniem draudiem sabiedrības veselībai un nenopietnajiem, nekompetentajiem puskoka lēcēju pasākumiem cīņā pret šiem draudiem (vairāki nederīgu masku iepirkumi, nevajadzīgs atbalsts aviācijai, tūrisma veicināšana, slimnīcu 'optimizēšanas' t/i/. vājināšanas un samazināšanas slēgšanas darbi vēl šā gada vasarā starp diviem covis viļņiem, urr.) Riebīgi, ka Viņķeļi [a ES un OECD kuluāriem sevi izreklamējuši kā veiksmes stāstu pandēmijas apkarošanā, un ka Eiropas parlaments brēc pēc atvērtām robežām par spīti pandēmijai.
Kristīna
K
viņai jārūpējas lai košerpārtikas ēdāji šeit justos labi ,bet mēs indētos ar cianīdu - kalioferrocianīds sāls sastāvā ,čipsos un c.sāļos produktos. Kālioferrocinīds(e535e536) izvada no organisma dzelzi /jo ir antidots pie saindēšanās ar dzelzs preparātiem,tapēc panikas lēkmes cilvēkiem ar kovid sistītas ar dzelzs deficītu ,to izsecinājusi vāu mediķi un tapēc vacuja no kovid nemirst . Mums notiek rituala ,latenta asins noliešana ar sāls palīdzību (jūs būsiet zemes sāls :iz jūdu bībeles tekstiem)
 • 2
 • 0
Atgādinu
A
26.okt. komentārs: Viņķeles aplamās 'novēršanas' politikas rezultātā pēc mēneša vai diviem LV būs vairāki tūkstoši pacientu ar smagām covid izraisītām komplikācijām, bet Viņķele tikai paredz pacientu šķirošanu - kas vecs, kam hroniskas blakusslimības - visus uz palliatīvo nomērdēšanu.
 • 9
 • 1
edisons
e
Es uzskatu ka tā ir kārtējā mūsu valsts vienas tautas daļas apmānīšana un apzagšana. Un ļoti pat nekaunīga un brutāla un izskatās, ka atkal paliks nesodīta! Kur paliek nauda? Kā ar masku biznesu? Laikam ļoti labi veicās!!!!???? Uz citu rēķina piebāzt kabatas! Ļoti skaisti šādos pandēmijas apstākļos, kuri ir pielīdzināmi kara apstākļiem, uz cilvēku bezcerības un izmisuma rēķina. Vai tie pašlabuma tīkotāji saprot ko nozīmē nodot, vai apzagt savus tautiešus kara apstākļos? Kāds sods tādiem piemērojams?
Kristīna
K
Mediķiem kuri strāda ar kovid Viņķele neizmaksā samaksu par darbu (piemaksu) ,taču kultūras ministrija izšķērdīgi izlieto ,viena mācītāja galda restaurācijai Bauskā - 2400 eiro !,kaut gan baznīca no Valsts ir nodalījusies un jauns šīs galds maksājis piecreiz mazāk ! Jelgavā tikko atkal salūta spraksķos izmesta nodokļu maksātaju nuda un tūlīt Jaungada salūtos Rīga atkal šaus salūtu un mūsu naudu ,bet es kā vietējais etniskais iedzīvotajs -protobalts,esmu pret šādu pieeju līdzekļu izšķērdēšanai un attiecīgās personas jāsauc pie kriminālatbidības ! Ja ir krīze ,tad salūtu vietā vajag kurinat ugunskurus,pie kuriem sildīties un dzert karstu tēju ,mūsu senču tradīcijās ,nevis izšaut salūtos naudu ,kura jāizmaksā Latgales mediķiem! Nost ar ēbreju Levitu - nav mūsu nācijas pārstāvis un Viņķeli ,viņas vietā jābūt ķirurgam un arodbiedrības vadītājam ar racionālo saprātu - Valdim Kerim! Kultūras ministrija ir tukša tarba - nevajadzīga patiesajām nācijas vajadzībām un jālikvidē .
 • 2
 • 0
CNN
C
Skaidrs, ka šī krīze ir mākslīgi radīta un mūsu godātā valdība tajā ir iesaistīta. Tas viss ir vajadzīgs lai ātrāk varētu īstenot Great Reset. Kad to īstenos, atgriezīsies komunisms ar tehnokrātisku pieskaņu.
Patiesība
P
Mākslīgi biedee, lai atrak uzspiestu zombijiem vakcinas
Kristīna
K
makslīgi tāpēc ,ka profilakse neiesaka neko izņemot maskas ,bet jālieto greifrūts(mizas) - tikai greifrūts izvada visas indes no organisma ( vīruss tulk.-inde). Vācija ražo pretvīrusa visefektīgāko naturalo līdzekli no greifrūtu sēklām -Citrosept .To lieto visi ārsti un nešpricē sev antibiotikas kuras iznīcina mūsus imūnsistēmu.
 • 2
 • 1
Edvins Eglitis
Vinkeles Veselibas ministrijai bija 9 menesi un neirobezoti lidzekli lai gatavoties uz so bridi. Vai Vinkeles nekompetences, nespejas vai bezdarbibas del krize Veselibas ministrija sanak par krizi visai valstij, visiem valsts iedzivotajiem? Varbut Vinkele var turpinat izrekinaties ar musu berniem un Latvijas jaunatni kuriem praktiski nulle risks no Covid blakus paradibam. Vai tas ir demokratiski? Karins un Vinkele atsakas piegriest ipass uzmanibu un veltit valsts resorcus lai pasargat un rupetos par tiem ar hroniksam un nearstejamam slimibam bet apzinati izvelas sacakaret dzivi ne tikai katram Latvijas skolenam un jaunietim.
 • 6
 • 6
Latvju puika
L
Levits un Kariņs ar saviem miljoniem aizmuks uz savām mītnes zemēm un tur saņems labu aprūpi, a mēs ... plebeji un lumpeni...
Kristīna
K
katram ir iespēja internetā meklēt informāciju ,uzkrāt ,dalīties ,interneta medicīnas profesoriem ir savi kanāli (Анча Баранова ) ASV Mason universitātes frofesore piem.,katram ir iespēja noskatīties pārslimojušo video un izdarīt secinājumus sava labā. Mūsu ienaidnieks ir palmu eļļa,nepiemērota ziemeļu puslodes klimatisko apstakļu iedzīvotaju limfātiskajai sistēmai ,jo nosprosto limfmezglus( arī cūkas speķis) ,tiklīdz limfvadi nosprostoti ,tā imūnsistēma nestrādā.Palmu eļļa visos konditorejas iztrādājumos,cepumi,bulciņas ,pat šķīstoš.kafijā 2+1 .Laikam Āfrikā ēd mūsu sviestu ,kamēr mūs indē ar palmu eļļu.
 • 1
 • 0
????
?
Kurš no jums pediņiem ir vīre, kurš sievis?
 • 3
 • 6
Latvju puika
L
a jūs... krievu plebeji un lumpeni... tiksiet izvesti uz varenplašo un saņemsiet SpuķņikV poti. Bez raizēm , 95% procenti izdzīvos.
 • 1
 • 14
Kovidologs
K
Vai te kādam šķiet , ka gripas sezona beigsies ātrāk par martu ?
no raksta
n
"Saslimstības dati rāda, ka paļaušanās uz sabiedrības atbildību nestrādā." - No shit! Paļaušanās uz valdības atbildību arī nestrādā, ko nu?
To nu !
T
Pēc 3 gadiem nekļūdies Saeimas vēlēšanās !
 • 10
 • 0
oto
o
Patriekt tādu raidījumu! Lai brauc sēnes lasīt. Ko tad tā mūsu medicīna šai valstī domāta 1000 cilvēkiem????
Krējums Saldais
K
Veselības sistēma tiks paralizēta nevis pie pašreizējās izplatības dinamikas, bet gan pateicoties Viņķeles un veselības ministrijas nekā nedarīšanai. Gudri purpināt duroskopā nekādas mākslas nevajag. Visi maksā nodokļus un Vinķelei jāorganizē veselības aprūpe jebkuros apstākļos un gadījumos, pie visiem scenārijiem. Ja nav brīvi slimnīcu gultu, lai ņem un iekārto. Viesnīcas stāv tukšas - lai ņem un iekārto, tās gultas. Latvijā ir vairākas medicīnas augstskolas - pēdējo kursu studenti - uz priekšu. Kara gadījumā arī te tā gudri spriedelēs - man lodes operēt nav mācīts, tāpēc neoperēšu? Trūkst cilvēku? Nekur neesmu redzējis, ka tiktu meklēti papildus mediķi pensionāri. Samaksājiet 2 stavkas un redzēs cik atsauksies. Un vispār, ieviestais ārkārtas stāvoklis ir pilnīga un absolūta parodija - kultūras dzīve sit augstu vilni, Kristapi tiek dalīti pa labi un pa kreisi, kamaniņas Siguldā rūc simtiem. Ko jūs gribat?
večiņa
v
Tādus kā Gobzems kurš publiku mudina nevalkāt sejas maskas, vajaga iesēdināt cietumā. Tos kuri publiskās vietās atrodās bez maskām, vajaga smagi sodīt.
ome
o
var padomāt, ka maskas var pasargāt ikdienas rutīnā. drīzāk pretēji, iebāz vēl mutē vīrusu turpušurpu ar baciļainiem pirkstiem staipot...
 • 0
 • 0
gf
g
un mirstība no sirds un asinsvadu slimībām būs kā liīdz šim ; ~ 1200 cilvēku mēnesī? ...vai vairāk?
nu ko tu?
n
Tagad citu slimību vairs nav,tikai tas greizais kronis.
 • 2
 • 2
večiņa
v
Asinsvadu slimības parasti rodas ēdot pārmērīgi daudz treknus ēdienus. Vajaga ēst mazāk taukainu gaļu !
 • 10
 • 9
Un
U
Kad slēgs robežas un tiesās vinķeli un kariņu par bezatbildīgu bezdarbību kuras rezultātā mirst CILVĒKI?
Bet
B
večīņa,vai tev pietiek naudas treknai gaļai,daudziem nepietiek ne treknai ne vājai.
 • 4
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas