Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reforma izglītībā – nepārtraukti. Trūkst domāšanas reformas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Učene bučene
U
Jā, ar patizliem smīniņiem sēdēt uz galdiem jau nu gan laikam nebija tas pareizākais variants, kā nofotografēties. Bērnam burtnīca un rociņas jāliek tur, kur tikko kāda pakaļa bijusi un varbūt cērmju oliņas pabirušas, fui!
Īpatnis
Ī
Šis pārītis varēja nodemonstrēt ārkātīgu gudrību un nebāzties presē ar saviem tupiem un glupiem spriedelējumiem. Fakts, ka tie sēž uz galdiem pasaka visu skaidri un gaiši ..... par šo ļautiņu patiesiem nodomiem.
Irlielāmērāticams>10-34
I
Nevag būt ne Ulmanim, nedz arī Meierovicam lai saprastu, ka vismaz pamatskolas izglītībai jābūt pieejamai cilvēku dzīves vietu tiešā tuvumā.
Pravietisnejaukais
P
" Re-forma" nozīmē "izveidot kaut ko tādā stāvoklī, kā bija iepriekš. Tas, kas nepārtraukti notiek izglītības sistēmā ir jādēvē par "de-formu". Apbrīnojami ir tas, ka izglītības druvu kopēji šo nav pamanījuši. Terminoloģijai dažkārt ir ļoti liela nozīme. Piemēram, pieraduši lietot jēdzienu "reforma" kā sinonīmu jēdzienam "izveidot kaut ko jaunu", cilvēki viegli pieņem melus par to , ka Mārtiņš Luters ir voluntāri izveidojis jaunu (viltotu) kristīgo baznīcu. Kas absolūti neatbilst patiesībai.
Kuilis
K
Tagad viss būs labāk-tagad par latviešu tautu gādā "nācijas tēvs", kurš latviešu stulbumam un neattīstībai piešķirs jaunu virzienu, lai šī neizdevusies tauta ātrāk nonāktu pelnītā vietā elles pēdējā aplī kā zagļu un stulbeņu tauta bez izglītības, zinātnes , ražošanas un tikai ar zagšanu, viens otru apzogot. "Nācijas tēvs" šodien latviešu gaišajiem tukšpauriem teiks vairākas lipīgi saldas runas, lai latvieši varētu izbaudīt tukšu ļerkšķēšanu, kas viņiem patīk visvairāk zem Saules. "Nācijas tēvs" zina, kas ir vajadzīgs mežonīgajai latviešu "nācijai".
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Laipni lūgti "Smeceres Krogā", kur viens no firmas ēdieniem - cepti kuiļa pauti!
  • 6
  • 1
Tā domātu Kārlis Ulmanis
T
Labākā rīcība būtu saglabāt iespējami daudz skolu, jo bez izglītības mūsu nācija kļūs par asenizatoriem, kūts mēzējiem, Īrijas sēņu lasītājiem. Vajag ieviest veco standartu- 11 klašu izglītību, tas ietaupīs ne vien miljonus, bet miljardus. Būs algas skolotājiem, pusdienas skolēniem , un vēl pāri paliks.
  • 15
  • 3
Ritvars tam ar niku Kuilis
R
Kuili, tu tik tiešām esi kuilis! Aizver savu netīro muti. Mūsu prezidentam tu neesi cienīgs pat kurpes notīrīt. Un iedzer savas nervu zāles, citādi būs galvā vēl lielākas samazgas.
  • 12
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Okupācijas muzejs pārtop(20)

Šobrīd VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) vadībā turpinās darbi Strēlnieku laukumā 1, Rīgā. Vienlaikus ar atjaunoto Latvijas Okupācijas muzeju (LOM) un tā Nākotnes namu top memoriāls padomju okupācij...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas