Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Remonts neatrisinās mūzikas vajadzības

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Remonts neatrisinās
R
mūzikas problēmas: nepadarīs Pogu un Šnē par izciliem diriģentiem, nepacels LNSO tādā kvalitātē, lai publika censtos apmeklēt katru koncertu. Remonts tādas problēmas nekad nerisina:)))
asre
a
Bet tas orķestris sūdīgi spēlē.... Paši sevi slavina ar uzpirktu žurnālistu palīdzību. Diriģenti megavāji, mūziķi kā jau parasti par sevi domā, ka viņi ir megazvaigznes, bet publiku knapi var sadzīt iekšā ar varu un mānīšanu.Vajag likvidēt un atstāt operu, atstāt vai nu Simfonietu vai Kremeratu (abiem valsts maksā, bet jēga maza). Liepājā vismaz normāls diriģents. lai braukā pa laukiem , tam ir vismaz kāda jēga, cilvēki jāaudzina.
Kā var uzplaukt
K
valsts, kura gandrīz neko neražo? Godmans faktiski iznīcināja rūpniecību. Visi Latvijas neceļi un nevienotības nomāca lauksaimniecību, brīnums, kā vēl kaut kas pastāv. Cilvēki masveidā emigrē. Kur ņemt līdzekļus megazāļu celtn iecībai, lai apmierinātu demakovu, hermaņu, lūkinu kaprīzes??
ko nu
k
Pieņemsim. Valsts vēl vairāk uzspļaus medicīnas aprūpei, izglītībai, lems tā, lai policisti paši sev gādā naudu (korumpējas?). Savāķs naudu un uzceps vēl vienu megaprojektu. Bet tā zāle stāvēs tukša! Kas to piepildīs ar publiku? Šnē? Atvainojiet... Arī Poga ne. Un megaceltnes izdevumi būs daudz lielāki par ieņēmumiem.
Skaidra valoda
S
Attiecībā uz AB dambja projektu nav korekti runāt par pamatu stiprināšanu, kad patiesībā tas paredz mākslīgas salas būvniecību, kas, mazākais, ir ekscentriski. Tai pat laikā esošās vērtības iet bojā, VNĪ praktizē vēsturiskās ēkas nodzīvot līdz pēdējam un iestādes pārcelt uz jaunajiem projektiem. Ar tādu pieeju vēsturiskais centrs pamazām tiek iztukšots un degradēts.
rūgtā patiesība
r
Jums liekas, ka tie nabadziņi, kas spaida podziņas Saeimā, vai it kā kaut ko lemj pie MK sēžu galda, kaut ko nosaka. Var jau būt, ka reizēm viņiem ir tāda ilūzija, bet ... tā ir tikai ilūzija. Lēmumi jau netiek pieņemti ne Jēkaba ielā, ne Brīvības 36, tie tiek pieņemti viesnīcās, pirtīs, kafejnīcās, Dzirnavu ielā utt.
  • 5
  • 3
rūgtā patiesība
r
Lēmums jau tiks pieņemts, nevis vadoties pēc veselā saprāta un valsts budžeta patiesajām iespējām, bet tā, kā liks būvnieku kartelis, kas ir politisko partiju un ministru īpašnieki. Kā saimnieki liks, tā darīs! Tas nekas, ka tam tiks ziedotas tik daudzas citas vitāli svarīgas vajadzības, kuru neizpildīšanas dēļ cilvēki turpinās pamest Latviju... Nav svarīgi, vai tur vispār notiks kaut 1 koncerts mēnesī un vai to pašu kas klausīsies. Būvniekiem vajag vēl un vēl, un vēl, viņiem taču bērniem jāmācās labās Rietumu skolās, pašiem jāārstējas labās Šveices klīnikās, jāpērk villas un jahtas pie zilas jūras...
  • 5
  • 3
Kada stavokli ir
K
valsts? Slimnicas nepienem hroniskos pacientus (hronisks ir tads, kuras slimiba ir jau "veselas" piecas dienas),var izmest ara ar infarktu, traumpunkta nepienemt ar lauztu kaju, bet mes tik buvejam megaceltnes - Nac. biblioteka, jaunais JRT, vairakas koncertzales, bus Daugavas ledus halle utt. Lukina labi iemacijusies no A. Zhagara, ,a vajag tik grabt naudu no valsts un teret. Pat ASV un Vacija shadas zales celj par sponsoru lidzekljiem. Kapec nepiesaistat? Ja negrib sponsori naudu dot, pajautajiet sev - kapec?
Kuilis
K
"Nācijas tēvam" ir absolūtā dzirde. To vajag sargāt. "Nācijas" uzdevums ir sargāt "nācijas tēva" muzikālās baudas.
hahah
h
Nezinu tādu jomus, kurā "nācijas tēvs" būtu patiešām gudrs. Bet no mūzikas gan šis neko nesaprot:))))
  • 5
  • 2
mg
m
Un Rīgā arī zāļu netrūkst. Ir taču atjaunotais VEF kultūras nams. Ir zāle, ko Millers atjaunoja un Spārītis savāca un aizslēdza. Stāv tukša! Ir Ziedoņzāle Nac.Bibl., kura arī tak tika celta kā akustiska zāle, kur notikšot koncerti? Ir pārslogota? Manuprāt, tur vispār nekas nenotiek, kaut kādi pasākumi bērniem tikai. Vispirms ir jāapzina un jāizmanto tas, kas ir. Un, ja tad kaut kā trūkst, tad jādomā par kaut kā jauna celšanu. Nevis uz apkārtējās postažas fona reizi 30 gados uzceļ kaut kādu sabiedrībai nepaceļami dārgu un lielākajai daļai sabiedrības nevajadzīgu kultūrmonstru, kuru pat pēc tam nevar pienācīgi uzturēt tīru.
Dārgā Jana!
D
Jana, viss šis tracis man atgādina cilvēku, kurš ceļ traci par to, ka viņam nedod naudu superstilīgas ziemas cepures nopirkšanai, ja viņam nav ne ziemas mēteļa, ne ziemas apavu. l;īdzīgi ir ar šo valsti. Valsts nev ar nodrošināt saviem cilvēkiem kaut cik normālu medicīnisko aprūpi, tiek nīdēts bizness, uzņēmeji reģistrējas Igaunijā pārlieku nodokļu dēļ, līodz ar to valsts šos nodokļus zaudē vispār, ražošana gandrīz iznīkusi, tranzīts apsīcis "nac. politikas" dēl (ka tik prom no Krievijas, bankas likvidē. Bet jūs gribat vēl vienu megaprojektu?
  • 4
  • 0
Jana
J
Lūdzu, nosauciet kaut vienu koncertzāli Rīgā, kas ir akustiski piemērota simfoniskajai mūzikai! Saucat te visādas ēkas un zāles, tad jau noteikti zināsiet arī kādu nosaukt, kas der Mālera, Riharda Štrausa, Vāgnera, Mesiāna un citai šāda tipa simfoniskajai mūzikai. Ja atradīsiet kādu, kur tiešām šādai mūzikai un tās klausītājiem ir piemēroti apstākļi un akustika, noteikti varēsim necelt jaunu zāli. Bet, ja nezināt tādu, tad varbūt paklusējiet un nerunājiet muļķības, ka Rīgā ir piemērota zāle simfoniskajai mūzikai.
  • 8
  • 7
mg
m
Uz Latvijas iedzīvotāju skaitu, kas nav pat ceturtā daļa no vienas Londonas iedzīvotājiem, koncertzāļu ne tikai pietiek, bet ir par daudz. Nav jau tās publikas, kas klausās, un kas gribētu, tiem nav naudas apmeklēt koncertus tik bieži, cik gribētu. Ir, piemēram, arī tagad atjaunota koncertzāle Jūrmalā, tad ir Liepājā, Ventspilī, Cēsīs. Nu, ok, Rīgā nav, bet vai visam jābūt Rīgā, vai no Rīgas nevar uz Jūrmalu uz koncertu aizbraukt?
mg
m
Mums taču ir grandioza Mežaparka estrāde par arī cik tur simtiem miljoniem!!! Lai iet un spēlē tur, kas pabeigs. Ak, nespēlē orķestri tādās estrādēs? Nu, ejiet, prasiet dacei m. Briselē, kāda bija līdzšinējā kultūras politika daudzu gadu garumā, kāpēc tāda - tikai uz pašdarbību vērsta - un kāpēc tik milzīgas investīcijas pašdarbnieku infrastruktūrā, kamēr brūk kopā ģilde.
bubble gum
b
Tāds iespaids ka LV ražo milzīgu skaitu mūziķus ,tikai jēgas no tā ekonomikai NAV!!!!!!!!
real
r
Valstij ir jāsaprot savas finansiālās iespējas un tās ir dramatiskas.Tērēt naudu megaprojektos ir neprāts.
Krējums Saldais
K
Visas pretenzijas būtu adresējamas Godmaņpapam un Co, jo tieši viņi uzskatīja, ka Latvijai pietiek ar tranzītu, tūrismu un bankām. Un vēl Dombrovskim ar Latvijas veiksmes stāstu. Tagad ir tā kā ir. Un cien. Mūziķi - ticiet, invalīdiem un pensionāriem ir nesalīdzināmi grūtāk kā Jums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas