Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
NA deputāts Jānis Dombrava bija viens no tiem, kas pirms balsojuma izmantoja iespēju no tribīnes argumentēt savu nostāju pret ANO migrācijas deklarāciju

Saeima lemj, ka Latvijai vienīgajai Baltijā nevajag pievienoties ANO migrācijas deklarācijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kangarus jāpazīst
K
Malači, nevajag mums šādus viltīgus, maskētu mērķu deklarācijas aptiprināt...bet vajag publicēt to visu vārdus, kas bija zemiski PAR šo nac.valstīm kaitniecisko ANO deklarāciju?
Elektorāts
E
Komiski! Latvijā apmēram 700 000 migrantu, bet izliekas, ka NAV NEVIENA! Un muļķus tēlo uz velna paraušanu. == == Kas cits atliek nodevējiem, kas dod pastāvīgā iedz. statusu un naturalizē masveidā psrs oku pantus, bez likumīgā referenduma! Kas ļauj palikt latviešu zemē tiem uzbrukušos varmākas un to pēctečus, kas ir pilnīgi sveši valodas, men talitātes un garīgo vērtību ziņā un to visu bez pamattautas - pilsoņu piekrišanas!!!Tā bija un ir smaga, BARGI SODĀMA NODEVĪBA!
Ernis Purnis
E
moderno tehnoloģiju, arī ķīmijas un psihotropo preperātu saniegumus. Ar totāliem meliem, dezinformāciju, to visu īstenojot ar atrastajiem pakalpiņiem, garīgi deformētiem, bezprincipu, amorālu, bieži pretdabisku dziņu vadītu radījumu palīdzību, kuri nesajēdz arī sev paredzēto galu, kad kļūs vairs nevajadzīgi cilvēknīdējiem. Tāpēc ir tik svarīga šī rezolūcija, kā godīgu un garīgi veselu cilvēku protests pret absurdiem, slimīgiem stulbu, cilvēknīdējiem pakalpīgu ANO ierēdņu izplatītiem, būtībā kaitnieciskiem plāniem!
Ernis Purnis
E
Normāliem, veseliem, tautiski nacionāliem cilvēkiem visā pasaulē ir vismaz divi pamatnaidnieki no divkājaino cilts - kremļa cionistu nezvēri un rietumos iekapsulējušies cionistu cilvēknīdēji, kuru mērķi ir vienādi atbaidoši un dziļi perversi - pakļaut, nīcināt, selekcionēt, pazemot un izmantot visus citu tautu un rasu cilvēkus. Šķiet, pirmkārt eiropiešus, kuru senais civilizācijas mantojums - intelekts kopā ar garīgi dvēselisko satvaru smagi bremzē šo necilvēku mērķu īstenošanu - pasaules pakļaušanu slimīgi perversu, mantkārīgu, varaskāru un baudkāru izdzimteņu neierobežotai varai! Kas tomēr balstās uz māla kājām - uz mantas, naudas, varaskāres pamatiem, kas sabrūk, tos garīgi izvērtējot un topot nepieņemami! Un plašas tautu masas, gadsimtu tradīcijās un cilvēciskuma morālē audzinātas, tiem viegli un ātri nepakļaujas. Tāpēc cionistu mērķi tiek īstenoti pakāpienveidīgi, ar masveidīgu psiholoģisku smadzeņu apstrādi, vienlaicīgi izmantojot materiālos labumus, moderno tehnoloģiju,
fakts uz mūļa
f
Perverso balsti-ojārs ēriks kalniņš (Jaunā Vienotība), protams marusja golubeva (A/P) un dagmāra beitnere-la gaļa (JKP), kas kopā ar cālīti un pilnīgi neveselo putni diriģēja "tautas sapulcē" viņu marioneti bordānjanku un arī rezolūcijas jautājumā aktīvi murkšķēja zilirozā "nāves kulta" un cilvēknīdēju-globālistu interesēs, nekaunīgi un zemiski nosodot LV vajadzīgo rezolūciju!
V-11
V
ANO dokumenta tūkojumu latviešu valodā ,lūdzu! Kad kādreiz bija gāzti podi, mama jautāja kapeic..,atbilde skanēja; visi darija.... Tad nu mama teica ja visi lēks pa logu ,vai tu arī......? Tā lūk ar to ''vienīgie'' laikam jau ar vesalo saprātu apveltītie ....Redzam ,ka ES -Brisele ir slima un tiek darīts viss iespējamais lai sagrautu ES sākotnējo ideju. Šoreiz krievs tur pat tuvumā nestāv !
Elijah
E
Nekādi nav saprotams, par ko šis apmātais pūlis gavilē. Latvija ar migrantiem pilna līdz kaklam, jo puse no tautas ir krievi, un nav otras tādas ES valsts, kur puse no iedzīvotāju skaita būtu cittautieši. Un tagad, kad ANO izstrādāts dokuments, kas latviešus no šīm ordām pasargātu (gan Latvijā, gan Anglijā un citur), paši sev cilpu mauc kaklā.
Jā, bet krievu troļli
J
ņirdz bez mēra. Palasi tikai visus tos dullos un stulbos komentārus, kuru te biezs, un kuri visi ar pareizrakstības kļūdām, tātad - no krieviem. Bet redzi - jāņi, latvieši, no USAS, vēlētāji, tautieši, apčurātdirsuinski un t.t..
 • 12
 • 1
žurnālista kungs
ž
vai kundze. Saeima nelēma, ka Latvijai vienīgajai Baltijā nav jāpievienojas. Bez "vienīgajai". :)
onka
o
Es uzskatu, ka raksta autoriem būtu jāparakstās zem savām publikācijām, jo savādāk katrs diletants var sarakstīt kaut ko un publicēt.
???
?
Pret, pret, pret...Kas tas ir ? Pseidonacionālisms vai nespēja saprast, kas notiek pasaulē, un loģikas trūkums? Bet varbūt jocīga sekošana tiem, kas pie katras izdevības cenšas saduļķot ūdeni, lai zvejotu apstulbušās zivteles. Šoreiz ar pašu lettiņu palīdzību.
navi NAcikiem
n
Varu deret, ka neviens no cilvekiem saja komentaru sadala nav pat izlasijis paktu :DD
NoASV
N
No worries, all 250M migrants can go to Germany now.
@>NoASV
@
what disappointment?
 • 0
 • 4
>NoASV
&
So far hope placed in Trump has resulted in disappointment. The U.S. will cause a war, and migrants to Germany will come from China and Russia
 • 1
 • 5
fdas
f
Tendenciozais virsraksts = primitīvisms žurnālistikā.
Pravietisnejaukais
P
Ja latvieši paši normāli vairotos, daži duči imigrantu neko nevarētu kaitēt. Tagad jebkurš imigrants latviešiem dimdina zemapziņā iemontēto kapsētas zvanu... tāpēc arī cepamies.
onka
o
Problēma ir tanī, ka viņi nestrādā un ir jāuztur no strādājošo nodokļiem. Attiecīgi, tu savu naudu atdod svešiem cilvēkiem, kas lielākoties neciena ne tevi, ne tavu kultūru un izdara noziegumus. Kāds no tā ieguvums?
 • 17
 • 4
ta nu gan
t
>Pravietisnejaukais. Pievērsu, pievērsu. Es Tev pat mīnusu neieliku, jo latvieši tiešām varētu aktīvāk vairoties. Bet arī plusu neieliku, jo Tavs optimisms ir bīstams. Daži duči vai duču simti te tik un tā ik gadu ieklīdīs gluži dabiskā ceļā. Bet uz šo paktu droši vien kaut kur Āfrikā jau gaida migrantu plūsmu organizatori un organizēs viņi ne jau dažus dučus bet migrantu cunami.
 • 21
 • 7
Pravietisnejaukais > ta nu gan
P
Miers ar Tevi! Man rādās, ka Tu satraukumā nepievērsi uzmanību manam pirmajam teikumam. Franči... franči dabūja savās mājās savu koloniju iemītniekus, mums no Tobago diez vai gaidāms bēgļu cunami.
 • 2
 • 13
ta nu gan
t
Tā naivi iedomājās arī franči, kad atrāva vaļā slūžas ģimeņu apvienošanai. Jebkurai no migrantu pārņemtajām valstīm reiz bija pirmie ieceļotāji, kuri "neko nevarētu kaitēt". Un raksta virsraksts arī kaut kāds no melu vai vismaz propagandas tvertnes izvilkts. Varēja tik pat labi rakstīt, ka Latvija tā pat kā Polija, Ungārija, Izraēla, Austrālija, Bulgārija... (saraksts nav pabeigts) nepievienojas.
 • 34
 • 10
sfsf
s
A/Par sarokojošies ar Saskaņu, skatās Krievijas virzienā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas