Laika ziņas
Šodien
Apmācies
NA deputāts Jānis Dombrava bija viens no tiem, kas pirms balsojuma izmantoja iespēju no tribīnes argumentēt savu nostāju pret ANO migrācijas deklarāciju

Saeima lemj, ka Latvijai vienīgajai Baltijā nevajag pievienoties ANO migrācijas deklarācijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
V-11
V
ANO dokumenta tūkojumu latviešu valodā ,lūdzu! Kad kādreiz bija gāzti podi, mama jautāja kapeic..,atbilde skanēja; visi darija.... Tad nu mama teica ja visi lēks pa logu ,vai tu arī......? Tā lūk ar to ''vienīgie'' laikam jau ar vesalo saprātu apveltītie ....Redzam ,ka ES -Brisele ir slima un tiek darīts viss iespējamais lai sagrautu ES sākotnējo ideju. Šoreiz krievs tur pat tuvumā nestāv !
Elijah
E
Nekādi nav saprotams, par ko šis apmātais pūlis gavilē. Latvija ar migrantiem pilna līdz kaklam, jo puse no tautas ir krievi, un nav otras tādas ES valsts, kur puse no iedzīvotāju skaita būtu cittautieši. Un tagad, kad ANO izstrādāts dokuments, kas latviešus no šīm ordām pasargātu (gan Latvijā, gan Anglijā un citur), paši sev cilpu mauc kaklā.
Jā, bet krievu troļli
J
ņirdz bez mēra. Palasi tikai visus tos dullos un stulbos komentārus, kuru te biezs, un kuri visi ar pareizrakstības kļūdām, tātad - no krieviem. Bet redzi - jāņi, latvieši, no USAS, vēlētāji, tautieši, apčurātdirsuinski un t.t..
 • 10
 • 1
žurnālista kungs
ž
vai kundze. Saeima nelēma, ka Latvijai vienīgajai Baltijā nav jāpievienojas. Bez "vienīgajai". :)
onka
o
Es uzskatu, ka raksta autoriem būtu jāparakstās zem savām publikācijām, jo savādāk katrs diletants var sarakstīt kaut ko un publicēt.
???
?
Pret, pret, pret...Kas tas ir ? Pseidonacionālisms vai nespēja saprast, kas notiek pasaulē, un loģikas trūkums? Bet varbūt jocīga sekošana tiem, kas pie katras izdevības cenšas saduļķot ūdeni, lai zvejotu apstulbušās zivteles. Šoreiz ar pašu lettiņu palīdzību.
navi NAcikiem
n
Varu deret, ka neviens no cilvekiem saja komentaru sadala nav pat izlasijis paktu :DD
NoASV
N
No worries, all 250M migrants can go to Germany now.
@>NoASV
@
what disappointment?
 • 0
 • 4
>NoASV
&
So far hope placed in Trump has resulted in disappointment. The U.S. will cause a war, and migrants to Germany will come from China and Russia
 • 1
 • 5
fdas
f
Tendenciozais virsraksts = primitīvisms žurnālistikā.
Pravietisnejaukais
P
Ja latvieši paši normāli vairotos, daži duči imigrantu neko nevarētu kaitēt. Tagad jebkurš imigrants latviešiem dimdina zemapziņā iemontēto kapsētas zvanu... tāpēc arī cepamies.
onka
o
Problēma ir tanī, ka viņi nestrādā un ir jāuztur no strādājošo nodokļiem. Attiecīgi, tu savu naudu atdod svešiem cilvēkiem, kas lielākoties neciena ne tevi, ne tavu kultūru un izdara noziegumus. Kāds no tā ieguvums?
 • 12
 • 4
ta nu gan
t
>Pravietisnejaukais. Pievērsu, pievērsu. Es Tev pat mīnusu neieliku, jo latvieši tiešām varētu aktīvāk vairoties. Bet arī plusu neieliku, jo Tavs optimisms ir bīstams. Daži duči vai duču simti te tik un tā ik gadu ieklīdīs gluži dabiskā ceļā. Bet uz šo paktu droši vien kaut kur Āfrikā jau gaida migrantu plūsmu organizatori un organizēs viņi ne jau dažus dučus bet migrantu cunami.
 • 19
 • 7
Pravietisnejaukais > ta nu gan
P
Miers ar Tevi! Man rādās, ka Tu satraukumā nepievērsi uzmanību manam pirmajam teikumam. Franči... franči dabūja savās mājās savu koloniju iemītniekus, mums no Tobago diez vai gaidāms bēgļu cunami.
 • 2
 • 13
ta nu gan
t
Tā naivi iedomājās arī franči, kad atrāva vaļā slūžas ģimeņu apvienošanai. Jebkurai no migrantu pārņemtajām valstīm reiz bija pirmie ieceļotāji, kuri "neko nevarētu kaitēt". Un raksta virsraksts arī kaut kāds no melu vai vismaz propagandas tvertnes izvilkts. Varēja tik pat labi rakstīt, ka Latvija tā pat kā Polija, Ungārija, Izraēla, Austrālija, Bulgārija... (saraksts nav pabeigts) nepievienojas.
 • 29
 • 10
sfsf
s
A/Par sarokojošies ar Saskaņu, skatās Krievijas virzienā.
NoASV
N
congrats!
Apčidrinskis
A
Ļoti labi!
ARGO
A
Pirmoreiz kopš neatkarības atjaunošanas man nav kauns par Saeimas balsojumu.
skats no malas
s
Pēc šī balsojuma izskatās, ka Saeima ir tīri cerīga. Skaidri saskatāmas divas koalīcijas: vienā ir NA+JKP+KPV, bet otrā ir Saskaņa+AP+JV. Visi nodevēji vienā maisiņā. Tautai tas ir jāatgādina pirms katrām vēlēšanām.
Agija
A
Dienas žurnālisti, Jūs nesekojiet līdzi informācijai - Lietuva arī nepievienosies ANO imigrantu invāzijas paktam.
Agija>Ziggisijs
A
Lepojies? Par ko? Esmu tikpat neganta, cik citi.
 • 11
 • 0
Tā nav gan
T
Nav taisnība: https://www.baltictimes.com/parliament_doesn_t_object_to_lithuania_joining_un_migration_pact/
 • 11
 • 2
neparaksta
n
AUSTRIJA POLIJA UNGARIJA CHEHIJA ZVIEDRIJA HOLANDE GRIEKIJA HORVAATIJA DAANIJA ITAALIJA NORVEGIJA SLOVEENIJA ULGAARIJA IZRAELA AUSTRAALIJA USA KIINA JAPANA KOREJA KANADA ŠVEICE IGAUNIJA
 • 21
 • 11
Ziggy
Z
Agija! Es ar tevi lepojos!?
 • 9
 • 14

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai Ziemassvētku dāvanas jau esi sagādājis?

Kopā nobalsojuši: 340

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Izgāžas mēģinājums ar miljonu eiro uzpirkt policistu(7)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nodevis prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret personu, kura Valsts policijas amatpersonai piedāvāja ...

KNAB aiztur Eigimu(13)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) otrdien veic procesuālās darbības Daugavpils domē saistībā ar aizdomām par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu, aģentūra LETA uzzināja KNAB. Latvijas T...