Laika ziņas
Šodien
Migla

Saindēšanās Siguldas bērnudārzos: PVD turpina pārbaudes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
>:-)
&
Melna melna roka, melnu melnu roku mazgā, ABAS melnas .
Brik-Skok
B
Jautrais gonokoks būs pie vainas.
Latvijas vīrietis
L
6 gadus meklēju kādu "partneri" no Latvijas, pat no Krievijas un pat no ukrainas un Baltkrievijas... Satiku beig ās, kad satikāmies, stipri atšķirīgu kultūru, nesaprašanu un vienkārši zagšanu no mājām, kamēr tu guli... Nāca apziņa, ka pēc 40 gadiem te nav ko meklēt sieviešu ziņā, ja pašam nav vel bērnu, un pats gribi visu to, ko esi nokavējis mācoties būt bagāts... Tādu te Latvijā vienkārši nav! Jo visas izmanto pusdebīlas aplikācijas, kur sievietes vienkārši nomloķē vecākus vīriešus, vai lai tie būtu miljardieri... - Es neesmu tāds, bet, kām man izteicās mana brālēna sievasmāte: ideāli saglabājies... - Viņa jautāja, kāpēc esmu sievu izvēlējies no Filipīnām? - Jo Latvijā 6 gadu laikā neko priekš mīļas ģimenes neatradu! - Tieši tāpēc, ka mūsu valdība ir tik ļoti veiksmīga pārdodot Latviju ārzemniekiem un pēc iespējas sūtot prom Latviešus prom no savas dzimtenes... Tā nu iznācis, ka tas bija vienīgais iespējamais variants.,..
Latvijas vīrietis
L
Latvija ir tuvu Krievijai savā medicīnas aprūpē tagad, ja runā par aprūpi ārzemniekiem. Visā topā Latvija ir viena no zemākajām, jop atvēlē medicīnas aprūpei mazāk nekā Kuba! Sarakstā kopā ar Brazīliju un Krieviju! Tas tikai liecina par augsto korupcijas līmeni, kad nauda tiek "apgūta" ārpus medicīnas un valsts izdala smieklīgu daudzumu no IKP priekš medicīnas. Jo tikai "cēlu" mērķu vadīti: neatstāt nevienu Latvieti šeit pēc vienas paaudzes... Pat arī vairs ar Latviešu - Filipīniešu saknēm...
 • 1
 • 3
Latvijas vīrietis
L
Viena mazpilsēta gadā: tas ir tas ātrums, ar kuru Latvieši pamet savu dzimteni! - Neviens mēdijs nav aizomājies, (vai nevēlas aizdomāties) par iemesliem, kāpēc Latvieši pamet savu dzimteni! Masveidā! Tas ir sava veida genocīds, kas tiek veikts gadiem ilgi. Par to zin politiķi, par to zin valdība, un to uzskata par normālu, ka izceļo puse Latvijas iedzīvotāju lai meklētu laimi citās zemēs!
 • 1
 • 3
Latvijas vīrietis
L
Tagad, ja runā par veselības aprūpi, bērniem utt, - tas viss., protams ir zemākajā ES līmenī, kāds vien iespējams... Jo mana sieva ir lūk, "nepilsonis"... - Dara visu iespējamo, lai veiksmīgs latvietis ar ļoti labu profesiju un labām valodu zināšanām atstātu šo bēdu ieleju, jo idioti, kas to valdījuši un valda, nesaprot, ka cilvēkus var pieturēt arī ar vienkāršām, cilvēciskām metodēm! Piemēram, manai sievai ir liegta medicīnas aprūpe, ja vien tā nav komerciāla un 10x lielāka par parasto... Tas ir cilvēktiesību pārkāpums, bet to zin tikai tie, kas pasūtīja pusi mūsu valsts iedzīvotāju dzīvot citūr, lai tikai kabatas būtu pilnas... Tik nožēlojami visu to saprast... Balsot Latvijā ir pēdējais ko darīt! Esmu "pilsonis", no pašām saknēm, bet saprotu, ka nav par ko balsot! Tikai valodas un vasts nodeveji apkārt palikuši. Žēl... Man tiešām nebija vairs iespēju atrast kaut cik seksīgu sievieti, ņemot vērā Latvias sarukšanas skaitu, kopš iestājās ES: viena mazpilsēta gadā! ...
 • 1
 • 4
Vai
V
reps?
 • 0
 • 1
Masveidasaindēšanās
M
Vairākos bērnu dārzos bija vairāk nekā pieci bērni.
Ne visus sērga ķer.
N
Ne visiem bacilis PALAIMĒJAS. Saki, paldies Dievam, ka vēl dzīvs esi!
 • 0
 • 0
Jānis Turks
J
Mūsu valstī ir muļķīga tradīcija, ka sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem par pārkāpumiem tikai uzliek nelielus sodus vai vienkārši izsaka aizrādījumus un brīdinājumus, pēc kuru novēršanas tie atkal turpina darboties. Visos pārkāpumu gadījumos šādi uzņēmumi (ķebabnīcas, kafejnīcas, restorāni) būtu jāslēdz.
Itamars Toledano
Komiski, ka vaina tiek arbūzos meklēta. Ja arbūzs tiek nomazgāts un ar tīru nazi griezts, jebkāda infekcija ir IZSLĒGTA. Daudz lielāks risks ir vīnogas, zemenes vai avenes, jo šeit būs grūtāk no BACIĻA tikt vaļā. Cita lieta, ja ēdienu negatavo uz vietas bērnu dārzā (kur arī ātri varētu VAINĪGO atrast), bet to gatavo kaut kāds RESTORĀNS, kam pilnīgi vienalga: vai kāds pļūtīs vai nē; tāpatās - visi gali ūdenī. JO reizēm produktu stāvoklis ir tik nožēlojams, ka vairs ne svaigs gaiss, ne termiskā apstrāde palīdzēt nespēj, un, ja jums atved GATAVU ēdienu, neviens nezin - no kā, un kā tas gatavots.
.
.
Mūsu valstī ir vēl viena tradīcija: visu slēpt, noklusēt vai vismaz miegaini snaust. Bērns, kurš pieslēgts pie mākslīgās nieres un kuram ir vissmagākais stāvoklis, slimnīcā esot ievests pagājušajā piektdienā. Tas ir pirms nedēļas. Inficējās viņš visticamāk pirms savām dienām 8-10. Būtu jau arī šito noklusējuši vai kāds Pēcis Kļava savā marazmā visās nelaimēs vainojis vecākus, ka vispār bērnus dzemdē, ja ne soctīkli un smagā bērna vecāku izmisuma ieraksti tajos. Reāli.... šai valstij nav vajadzīgi 2% aizsardzībai, tankiem, armijai un kam tur. Viņu, kā mēs šobrīd labi redzam, ja kāds ļoti gribētu, varētu izslēgt ar banālu e-coli baktēriju. Ja kāds grib un papūlas. Atminējos Liepnieka stāstu "Murmurācijas".
 • 6
 • 4
.
.
Vai tik nav tā, ka jāpārbauda būtu ne tikai ēdinātājs, bet arī tas, kāpēc bērnudārzu medmāsas neziņoja PVD, ja vairāki bērni saslima ar gastroeneteroloģiskām problēmām. Pareizi! Tāpēc, ka tā mums ir skolu un bērnudārzu ikdiena, kas ta nu katram vemjošam sīcim ies uzmanību pievērst. Jāpārbauda ģā prakses, ja šie bērni bija pie viņiem vesti: kāpēc netika uzstādīta pareiza diagnoze. Vai bērnu vispār tika apskatīti vai "atvēra zīmi mammai" pa telefonu, kas arī ir ierasta prakse. Vai kristiskā stāvoklī esošajiem bērniem, kad viņi nonāca BKUS, diagnoze tika uzstādīta pietiekami operatīvi vai arī viņi sēdējā stundām uzņemšanā, kur neviens viņiem nepievērsa uzmanību, kā jau tas tur ierasts.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas