Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Satversmes tiesā varētu apstrīdēt normu, kas ļauj 16 gadus veciem jauniešiem medīt ar šaujamieroci

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zelta Čiekurs
Z
Nupat ziņa no Kurzzemes puses. Tur viens jau pensijas gados mežzinis, profs savā arodā, pirms vairākiem gadiem pat saņēmis arī nozares balvu Zelta Čiekuru, nu, zināms arī, ka savulaik tā nopietnāk ņēmis uz krūts, par ko arī izmests no darba, kas nekādā mērā nav traucējis šim nodarboties ar medīšanu, nupat sarīkojis dzimšanas dienas ballīti kāda lauku viesu namā. Tur ballītes viesu izklaidei jubilārs sarīkojis dzīvo sportingu. Atvestas kastes ar fazāniem, kas laisti gaisā gluži kā māla šķīvīši sportingā, un viesi ar plintēm tos šāvuši ka nenopriecāties. Ne jau visiem tā uzreiz arī trāpīts..Dažam sadzērušamies purnam tas licies līksms pasākums, pie kam izdevība ar flinti padraiskoties , bet dažam ne tik rūdītam esot sametusies slikta dūša..
onka
o
Cilvēki jūs esat smieklīgi. Moralizē par "slepkavošanu" un uzkož desmaizi.
Jūŗas Kŗupis
J
Likums ir nepilnīgs, jo neparedz 16-gadniekam reizē ar indulgenci slepkavot izsniegt gumijas lelli seksa treniņiem.
Pravietisnejaukais
P
Jautājums, īstais jautājums atkal paliek nepamanīts... vai atļaut slepkavot no 16. gadu vecuma?
VVZ
V
Latvijā plāno pieprasīt ieroča nēsāšanas atļaujas pat gāzes ieročiem (patreiz ir tikai reģistrācija), kas paredzēti pašaizsardzībai, tādejādi atvieglojot kriminālo aprindu darbības. Savukārt medībās ar plinti varēs vazāties nepilngadīgi smurguļi. Kur te ir konsekvences????
Margarēta
M
Principā esmu pret medību atļauju nepilngadīgiem lietot ieročus (ne medību, ne kādus citus), BET ST aktivitātes liek uzdot jautājumu: vai Latvija ir demokrātiska, parlamentāra republika? Vai kaut kāda juristu tehnokrātija? Vai mums vispār ir jēga vēlēt Saeimu, ja jebkuru likumu vai lēmumu vieglu roku atceļ ST? Vai ST pilnvaras nav pārāk plašas?
Kārlis
K
Pāsrāk plašas ir nevis ST pilnavaras, bet gan uzpirktu Saeimas komisijas locekļu pilnavaras izlemt jautājumus, par kuriem partiju ielikteņiem ar zemu izglītības līmeni, bez nozares ekspertu slēdzieniem, bez darba grupām, bez jebkādām diskusijām sabiedrībā, ir piešķirtas tiesības vieglu roku stūķēt Saeimā uz balsošanu jebkuru partiju sponsoru iegribu. Viena štrunta Saeimas komisija nevar vienkārši krāpt Saeimu brutālā veidā, it kā jautājums būtu izdiskutēts komisijā. Uzurpēt pilnvaras spriest par visu sabiedrību ietekmējošiem un SABIEDRĪBAS DROŠĪBU skarošiem jautājumiem. Par šādiem pārkāpumiem Saeimas komisijai ir jāsaņem sods.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas