Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Sešgadnieki uz skolu neies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Biruta Rusina
B
Ir jabut pilnigam idiotam, lai Latvija, lidzi skrienot ruietumvalstim un to alkatigajiem kretiniem, bernus dzitu skola no 6. gadu vecumam, j akas ir jau bijusi sadi kroplie eksperimenti, kuri ir izgazusie sun sevi nav attaisnojusi. Latvija berniem ir jasak skola no &. gadu vecuma,+, -, jo tas ir vecums, kad berni jutas kaut cik drohst, spejigi orienteties svesa vide. Tas, ka Latvija berni bernudarzos un skolas ir jaizglito Latvijas valsts valoda- latviesu valoda 100% apjoma tam ir jabut ka obligaat prasibai un nosacijumam visa Latvijas valsts teritorija, jo sis kropla divvalodibu sistema ir drauds latvijas valsts suverinitatei un tas pastavesanai. Izglitibas reforma ir javeic ka ta ir paredzeta, bet bernu pamacibas sklas un izglitibas uzsaksana skolas ir janosaka no 7. gadu vecuma.
erna
e
Ļoti labi, jo skolā nevar vienlaicīgi nodrošināt 35 un 40 minūšu nodarbības, bet mazie ilgāku laiku nespēj strādāt... Lai paliek dārziņā un tur mācās savā ritmā...
Tā, lūk!
T
Man tas sen bija skaidrs, ka, kamēr Saeimā vairākums būs ZZS un Saskaņai, nekādas būtiskas reformas mūsu valstī nenotiks. Visam jābūt pēc iespējas līdzīgākam, kā bija padomju laikos...
kāds te sakars
k
ar padomju vai vēl kādiem laikiem? Doma, ka bērni sāktu skolu 7 gados un beigtu 18, reizē ar pilngadību, ir loģiska neatkarīgi no valdošās partijas, koalīcijas vai valsts piederības vai nepiederības pie tās vai citas alianses vai bloka. Starp citu, padomju laikos cilvēki gāja pa ietvēm. Vai tas nozīmē, ka šodien principa pēc jāsāk iet paielas braucamo daķļu, lai tikaim ieviestu kaut ko no padomju laikiem atšķirīgu? 11 gados bērni neiemācīsies visu par visu? Tads arī nav skolas uzdevums - skola dod ievadu cilvēces zināšanās, bet pēc 18 gaiem cilvēks tāpat turpinās apgūt gan darbā derīgas iemaņas, gan citu informāciju. Arī neviens akadēmiķis nezina visu par visu, bet ir speciālists tikai savā nozarē.
  • 9
  • 3
NEBALSOTĀJS
N
BALSOSIM par LATVIJU kur valda LATVIEŠU kultūra. NEBALSOSIM par suņu partiju.
VALSTS NODEVĒJAM
V
Esi nolēmis pārbaudīt, cik tālu Latvijā var iet ar nacionālā naida kurināšanu, nenonākot līdz kriminālatbildībai?
  • 1
  • 2
Mjā
M
Un turpinās rullēt psrs laiku sistēma!
Trollis JT
T
Tautas Frontes 1. kongresa lēmumus - dzīvē!
  • 2
  • 0
sistēmanalītiķis
s
PSRS laikos cilvēki staigāja pa ietvēm un dzīvoja mājās. Vai tas nozīmē, ka tagad principa pēc jāsāk iet pa ielas vidu un dzīvot parkā zem kokiem, lai tikai būtu atšķirība no PSRS laikiem?
  • 7
  • 2
melnais humors
m
Ļoti labi, ka mankurtam Šadurskim neizdevas īstenot viņa kanibālisko projektu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas