Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Skaidrāk iezīmēs populāro elekrisko skrejriteņu lomu ceļu satiksmē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Garāmbraucot
G
Latvijā ir izmainīts velosipēdu lietošanas noteikums , kurš tagad Atļauj velosipēda lietotājiem pārvietojoties uz velosipēda pa gajēju ietvi , sķērsot gājēju pāreju nenokāpjot no braucamā rīka ! Tas nav pareizi izlemts ! Ja velosipēdists brauc pa velojoslu , vai kopējo brauktuvi , tad autobraucēji šo ceļu satiksmes dalībnieku redz tieši , vai labās puses atpakaļskata spogulītī , bet , ja velosipēdists pārvietojas pa ietvi , tad situācija kļūst sarežģītāka . Pagriežoties pa labi autovadītāji palaiž gajējus , kuri sķērso gājēju pāreju un pat tad , ja gājējs skrietu , tas ir savlaicīgi pamanāms . Velosipēdu lietotājiem nav tuvo gaismu lukturi un salīdzinot ar gājējiem tie pārvietojas ļoti ātri . Tāpēc viņi ir grūtāk pamanāmi !!! Ja velobraucēji ir pilvērtīgi ceļu satiksmes dalībnieki (!!!) , kuriem arī ir jābūt vadītāja apliecībai un jāievēro visi CSSD noteikumi , tad pieņemtais likums , ka viņi var šķērsot gajēju pārēju pārbraucot ar velosipēdu - rada divdomīgu situāciju .
Turpinot garāmbraucot
T
Sanāk tā , ka autobraucēji pagriežoties krustojumā pa labi - sķērso ceļu satiksmes joslu , kurā brauc transporta līdzeklis - velosipēds ! Ja velosipēdists šķērsojot gajēju pāreju nokāptu no sava braucamā rīka , tad viņš būtu gājējs , kurš iet pāri gajēju pārejai , bet braucot uz velosipēda pāri gajēju pārejai , viņš ir transporta līdzekļa vadītājs . Autovadītāji sanāk , ka pārkāpj noteikumus , jo sķērso joslu , kurā brauc velo - transports , vai arī tomēr velosipēdistiem šķērsojot gājēju pāreju būtu jānokāpj no sava velosipēda nost ?! Ja velosipēdists brauc pa ietvi , kas viņš ir attiecībā pret kājāmgājējiem ? Kājām gājējs , vai transporta līdzekļa vadītājs ?! Un , kā tad ar tuvām gaismām ?! :)
  • 2
  • 0
Scorseze
S
Valsts vadības stulbums ir bezgalīgs:) ar tādiem pašiem panākumiem vajadzētu apspriest elektromobiļu "lomu" satiksmē:):):) vai tiešām ir tik grūti aptvert, ka tas ir vienkārši pārvietošanās līdzeklis, kurš piedalās satiksmē, tāpat kā velosipēds, motorolleris, motocikls, tātad arī reģistrējams, un tam tāpat jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Taču Latvijā jau nevar pieņemt loģiskus lēmumus, vajag "apspriest", "izveidot komisisju" (vislabāk saeimā vai ministru kabinetā) un gadiem lemt par rīcību:):):) Mūsu valsts vadība ātri ir spējīga tikai ielīst pakaļā jeņķiem vai ES:):):):):)
sorry
s
Tie verķi nav skrejriteņi, jo neviens ar tiem netaisās skrejkājot. Ar dzinēju tie ir mini-mopēdi vai saliekamie motorolleri un tāpēc mēr kaķiem, kas atbild par transportu padumLatvijā, sen bija laiks prasīt no to lietotājiem tiesību nolikšanu.
Garāmskrienot , uz vietas stāvot
G
Komentārs ir par sporta trenažieri - skrejceliņu . Izlasīju valsts pārvaldes institūciju jaunos lēmumus par preču atmuitošanu . Pirms vairākiem gadiem iegadāts elektriskais skrejceliņš un tagad būtu jānomaina skrejceliņa slīdlente . Apstaigājot vairākus trenažieru servisus un veikalus , nācās apzināt situāciju , ka samērā dārgos skrejceliņus Latvijā piedāvā visos sporta preču veikalos , bet salabot tos nekur nevar , jo nav rezerves daļu un konkrēti slīdlente . Pasūtot šo lenti no Citurienes , tā ar pārsūtījumu izmaksās ap 80 Eiro un tātad Latvijas Valsts muita uzliks vēl savu nodevu klāt . Tātad vismaz vēl trīsdesmit Eiro ! Sanāk tā , ka skrejceliņa īpašniekam papildus sloga maksa . Tu nevari Latvijā salabot nopirkto preci un pasūti daļas no ārzemēm , bet tev par to vēl uzliek papildus maksu !!! Skumji , bet tā sanāk .

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas