Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Slimnīcā miris vēl viens ar Covid-19 inficējies pacients

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kotudirdasvienvārsakot
K
Nomira no kā???
ES vidēji dienā mirst 17,8 tūkstoši
E
Eiropas Savienībā vidēji dienā mirst 17,8 tūkstoši cilvēku. Tātad - kopš krīzes sākuma pēdējos divos mēnešos ir nomiruši aptuveni miljons iedzīvotāju. Relatīvi nelielai daļai no viņiem bez pārējām kaitēm, līdzīgi kā citos gados ar gripu, šogad ir konstatēts vīruss C-19. Tā histēriskā rosība, kas apzināti vai neapzināti ir uzsākta pēdējos mēnešos, ir paralizējusi ekonomiku. Bērni vairs pat normāli nemācās. Cilvēkus tvarsta policija un liek nenormālus sodus par it kā notikušiem izplūdušu un absolūti neskaidru normu pārkāpumiem. Lai tā ārprāta stāvokļa izraisītā neapmierinātība nepāraugtu vispārējā dumpī, cilvēkiem pēc ģimenēm ar bērniem nelabvēlīgiem algoritmiem tiek dāļāta aizlienēta nauda, kas kādam būs jāatdod. Un tad vēl stāsta, lai paļaujamies uz tādiem vadītājiem...
daudz esi devis?
d
ES jau mirst 2000+ dienā no coronavīrusa. Vairāk kā 10% nav relatīvi neliela daļa. Nezinu kāds ir tavas dzīves mērķis, bet lielākai daļai cilvēku ir vēlme nodzīvot savu dzīvi līdz normālam vecumam.
 • 6
 • 4
prokurors Vioriks
p
Čau
Edvins Eglitis
Nakam respiratorijas virusu sezona kad Covid atgriezisies VM, valstij loti ieteicams ieguldit savus resorsos pasargat tos 1% kam ir riska faktori uz smagaku slimibas gaitu, un atstat parejos 99% (parejo valsti) iedzivotajus miera. Virus neradija krizi, valdiba radija krizi ar savu ricibu. 100% skaidrs "zales " pret so slimibu ir 2 miljonu reiz sliktaks par Covid-19 saaugstesanas simptomiem
 • 3
 • 1
Pēdējais laiks
P
Vai Jelgavas apbedīšanas biroja darbinieki ir sākuši sevi apbedīt?
Apbēdītājs
A
Tas jau bija mūsu klients !
 • 4
 • 1
No
N
parastās gripas mirst daudz vairāk.
Tikai
T
saistīts ar Covid-19. Un cilvēka mūža ilgums samazinās, sevišķi vīriešiem. Mans tēvs mira 65 ngadu vecumā bez kāda Covid. Un hroniskās ssslimšanas arī ir dažādas. Ir piem., hroniskas iesnas, bet ir arī smagas asinspiediena un sirds problēmas.Ta ka nav nekāda pamata visu norakstīt uz Covid, kā to demagoģiski cenšas darīt.
meh
m
Ja saistīts ar covid, tad tas ir kritērijs nāves iemeslam. Cilvēka mūža ilgums, ja atskaita visus kas nav miruši vecumā ir diezgan liels un vīriešiem ne ar ko neatšķiras no sievietēm - tas ko esi sajaucis ir vidējais vecums, kas ir pilnīgi atšķirīgs skaitlis.
 • 4
 • 0
Anija
A
Nu, piedodiet, bet 75 vēl nav tie gadi, kad mirst cilvēks no vecuma. Ar savām hroniskajām un ar medikamentiem kontrolētajām kaitēm būtu dzīvojis vēl ilgi un laimīgi. Tātad tas gadījums ir vienīgi un tikai COVID-19 rezultāts.
senču ols
s
skaidrs , jo vairāk beigto jo labāk , vai ne?... Mana māte nomira ārstēdamās slimnīca ar trombu tieši 75 gadu vecumā , nebija iespējams glābt , tolaik nekāda Covida nebija. Tātad tagad katru mirušo jūsuprāt pierakstam šim vīrusam lai labāk izklausās?
 • 3
 • 5
anniņai
a
Tēlot tik dumu epidēmijas laikā nav pieklājīgi.
 • 6
 • 5
einars
e
Nav tāda nāves cēloņa - vecums.
 • 7
 • 4
Jūs pat nezināt, ar
J
ko viņš slimoja, bet gvelžat par "tikai Covid". Kauna nemaz nav?
 • 6
 • 6
Žoržiks
Ž
Un 75 gadīgi cilvēki vēl daudzi strādā, vajadzības gadījumā lietojot nepieciešamos medikamentus, un neguļ slimnīcās. Pie tam bijusi saskarsme ģimenē ar konkrētu slimnieku + saslimšana ar COVID 19 pašam, kas izraisīja vēl papildus hronisko vainu saasinājumus. Tātad vistiešāk COVID 19 izraisīts nāves gadījums.
 • 9
 • 11
mjā
m
Ir valstis, kuras sniedz patiesu statistiku, un ir valstis, kuras sniedz viltus statistiku. Piemēram, Francija ilgu laiku izskatījās labi salīdzinājumā ar Itāliju un Spāniju. Izrādījās, ka viņi publiskoja tikai daļu no statistikas - tikai datus par mirušajiem slimnīcās, bet par mirušajiem no koronavīrusa aprūpes namos un savā dzīvesvietā dati ilgu laiku netika sniegti. Tāpēc statistika izskatījās šādi: +499, +509, tad pēkšņi +1355, +1120...
to sandris
t
Visiem testus veikt nedrīkst, jo tad atklāsies viss Viņķeles sastrādātais vai pareizāk neizdarītais.
nu bet
n
Neesat redzējuši slimnīcās 70+ multihroniķus, kas 80% veselības budžeta paņem. Pagaidām Latvijai ļoti paveicies, ja tā ies turpmāk, izspruksim tikai ar izbailēm un solīdu nodokļu pielikumu.
 • 9
 • 3
sandris
s
Žurnālisti varētu noskaidrot, vai nav vēl viens mirušais - 49gadīgā sieviete Ogres slimnīcā. Viņai viens tests bija pozitīvs, otrs negatīvs. Ministre sacēla brēku, ka tas pozitīvais tests neesot pareizs. Loģiski domājot, ja tests ir pozitīvs, tad ir pozitīvs, lai kāda arī nebūtu izmeklēšanas metode.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(24)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas