Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tiesa konstatējusi, ka Zolitūdes traģēdijas lietā prokurori nepienācīgi pildījuši pienākumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
homo a computer sedan
h
Ne jau šie trīs muļķīši ir tie vainīgie. Jāatbild vadībai, kas iknedēļas sanāksmēs deva viņiem norādījumus, ko apsūdzēt un ko nē. Galvenie vainīgie, kas to visu komandēja, bija Opincāne un Kalniņš. Viņiem jāatbild, ne šiem trijiem muļķīšiem.
Uz prokuroru rēķina!
U
Cietušie un vainojamais drīkst nerespektēt šo spriedumu un to pārsūdzēt, savukārt valsts amastpersonām beidzot vajadzētu saprast, ka valsts pusei ir jārespektē arī 1.instances tioesu nolēmumi. Savukārt, ja Skradailis un co paliek pie sava uzskata un pierādījumiem, un sniedz apelācijas protestu, tad viņiem zaudējuma gadījumā viennozīmīgi vajadzētu samaksāt tiesāšanās izdevumus
Opcike bumbine
O
nesaprotu, ko īsti tiesāja - prokurorus vai vainīgos par Zolitūdes traģēdiju?
??
?
Kas tagad notiks ar policijas izmeklētājiem, kuri šo lietu izmeklēja? Dziedāja slavas dziesmas, ordeņi, medāļi, prēmijas, ... . Vai to visu tagad ņems nost?
Sodītkāri mazohisti
S
Latvijās prokuratūra, galvenokārt, sastāv no diezgan aprobežotiem, sodītkāriem mazohistioem, kas izsitušies ar lielu centību. jebkurā sarežģītākā lietā viņi netver laukumu. Viņiem ka tik kādu sodīt, ka tik noprotestēt kādu tiesas spriedumu kaut līdz trešajai instancei. Un, ja būtu vēl kāda instatnce, tad arī tajā.
Ļoti precīzs spriedums
Ļ
Katram ir jāatbild par savu darbu. Būvkonstruciju slodzes rēķina būvinženieris nevis veikala vadītājs, arhitekts vai vēl kāds cits. Bet advokātam, ja viņš grib turpināt "vārīties" uz Sergeta rēķina, ir jāstāsta viņam blēņas un jāpiedabū Sergets sniegt apelāciju. Es gan ieteiktu rūpīgi to pārdomāt, jo Latvijā ir bijuši gadījumi, kad otrā instance piepriež vairāk. Un šajā gadījumā nevar teikt, ka tas nebūtu pelnīti.
oo
o
Muļķu zeme!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas