Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tiesas lēmums: Normas par pāreju uz mācībām latviešu valodā atbilst konstitūcijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
REX>Boriss
R
Tas jau katram daudz-maz izglītotam cilvēkam skaidrs, ka imigranti un mazākumtautības nav tiesiski indentiski jēdzieni....To zina visā pasaulē izņemot LV Satversmes tiesu....
> komisārs Reksis
&
Protams! Ne mazākumtautības, ne imigranti nekādā gadījumā nav TIESIESKI IDENTISKI JĒDZIENI, jo pie kādiem gan apstākļim tautība var būt jēdziens?
 • 1
 • 0
Valters
V
Pievienojos Borisam: Manuprāt ar šis ST lēmums ir tiesiska kļūda, vai ar politiski motivēts, jo noved pie nekonsekvences, pie neloģisma, pie beztiesiskuma un faktiski-pie okupācijas noliegšanas-tātad pie Saeimas Deklarācijas noliegšanas...
LOĢISKUMS ir tajā apstāklī,
L
ka dzimtā valoda ir DZIMTENĒ jāmeklē. Nevis tādējādi, kad žīdiete Taķana Ždonaka savu dzimto KRIEVU valodu LATVIJĀ meklē. Te nav NEKĀDAS liģikas, jo Taķanas dzimtā valoda var tikai ŽĪDU būt, bet latviešiem DZIMTĀ nav žīdu valoda.
 • 1
 • 0
Boriss
B
Manuprat Satversmes tiesas lemums ir kludains un neruna par lietu pec butibas, ka par to ari neruna iesniedzeji sava iesnieguma. Tiesas lemums nesaubigi ir tiesisks ja iet runa par mazakuma tautibam, bet iebrauceji nav un nevar tiesiski butu mazakuma tautiba, bet ir imigranti.
Boris
B
lidz ar to ir pamats domat,ka Tiesas lemums ir ne tiesiski, bet politiski motivets, kas nav pieļaujams...
 • 1
 • 4
Ass
A
Interesanti ko darīs tie nākotnes pārsimt latviešu ja šiem aizliegs domāt dzimtajā valoda?
Boriss
B
Neredzu sakaru Jusu rakstita.
 • 2
 • 0
vestures atmina
v
So likumu, Par apmacibam Latvijas valsts valoda, kas ir tikai normali, lai likvidetu turpinat atrazot divkopienu valsti, nosaukt Karla Sadurska varda, kurs varonigi izstradaja un pasaizliedzigi so likumu aizstaveja, vai ari Vijas Artmanes varda, kura padomju okupacijas laika tik drosmigi aizstaveja latviesu valodas eksistenci, un, kura atjaunotaja Latvijas valti drosmigi iestajas par latviesu valsts valodas nostiprinasanu un valodes pielietosanu ikdiena, tad gan launuma/naida iemiesojums Vikene nevares zarka mierigi gulet. Labi, ka plebejs Zatlers paspeja Artmanei pirms naves pieskirs 3-zvaigznu ordeni, jo launuma un naida parnemta Vikene darija visu, lai Viju Artmani noniecinatu.
Jā!
J
Atceros, kā CT(centrālā televīzija) Vija Artmane komunistu balles saietā bezmaz uz ceļiem krita komunistu ģenerāļu priekšā, un pateicās, ka KRIEVI latviešus no IZNĪCĪBAS izglābuši. Es gan toreiz mēģināju noskaidrot, vai Sibīrijas deportācijas arrī ietilpa šīs GLĀBŠANAS PLĀNĀ, bet man teica, lai skaļi nerunājot, jo varot čeka sadzirdēt... Tā, lūk, Artamane glāba latviešu valodu!
 • 1
 • 0
Boriss
B
Un ka tad apmaciba TIKAI latviesu valoda neturpinas ražot divkopienu valsti, ja pati valsts vadiba to turpina?
 • 1
 • 3
padomdevejs
p
Mans ieteikums zidiem Zdano, Linderman, Goponenko, Kuzin, Mamikin, Rafaelskij, Glimov, Pliner....doties uz Zidiju un uzsakt Zidija jaunu cinu, par krievu valodas ka Zidija otras valsts validas statusu, bet Petrapavlovskim, un citiem Saskanas kretiniem ka Vjaceslavam Dombrovskism, ..doties uz Krieviju un tur Krievija cinities par ka otro valsts valodu -zidu valodu.
:)hahahaha
:
Žīdenei ždanoka un mamkinam aplauziens hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa..........
ērce
ē
Okupanti vēl nevar tos latviešus likt mierā.
HaHa
H
Latvieshi okkupeja RIGU!! Riga NEKAD nebija Latviejsu pilseta, Vacieshi uzbuveja lai tirgoties ar Krievem!
 • 0
 • 4
Kika
K
Tikai V. Zatlers, A. Berzins, V.Vike, R.Vejonis iestajas pret izgitibu Latvijas valsts valoda un sie kretini par pretvalstisku, pretlatvisku darbu sanem 3 000 eiro/menesi lielas pensijas +visa veida labumus, kuri ir varias ka 3 000 eiro/menesi. Loti ceru, ka Egils Levits, pec ievelesana Latvijas valsts prezidenta amata ka primo drabu veiks, atcels visas privlegijas Latvijas preziem, izmetissos kroplus, alkatigos kretinus no dargajiem Latvijas valsts dzivokliem, samazinas vinu pensijas par 80%, ja Levitam ir izpratne par tiesikumu, par taisnigu/socialu Latviju.
lēnām pār tiltu !
l
Tas, ko tu vēlies, nav prezidenta kompetencē.
 • 6
 • 0
Neslāvs
N
Saskaņas banda atkal apd...rsās! Noziedznieku brigāde
Andis
A
Ja pareizi saprotu šis lēmums ir galīgs. Tad jau nākošreiz , kad Ždanoka , Mamikins u.c. kaut kur taisa mītiņu par mācībām krievu valodā , jāliek cietumā.
Tenis
T
Labaka zina pedejos 30 gados!
Lacplesis
L
Visu cienu ST! Ja ST vaditu judas izdzimtenis Gunars Kutris (Ingunas Samites banditu partijas loceklis) tad lemums butu par labu kremla velmem, par to nav mazako saubu. Domaju, ka par si likuma ieviesanu Par macibam Latvijas valsts valoda pienakas Lasplesa ordenis Karlim Sdurskim, kurs bija vienigais Latvijas ministris, augsta valsts amatpersona, kurs uzstaja uz Latvijas izglitibas reformu, pareju uz Latvijas valsts valoda apmacibu visiem 100%. Nu ir istais laiks tiesat un sodit Kanadas alkatigo, zagligo, iespejams cekistu agenti, Vairu Vikeni (kura Meza kapos nazag 7- vetigu kapu vietu), kura, esot Latvijas valsts prezidende vairakkartigi noblokeja so izglitibas reformu- parejai uz izglitibu Latvijas valsts valoda, Vikene 3 reises noblokeja cekas maisu atversanu un sedeja cekas maisiem virsu ar savu netiro di.su, laikam cereja, ka cekas maisus pieraks vinai blakam pie saniem kapseta, tapec jau nozaga 7- vietigu kapu vietu Meza kapos.
GoodMan&ParexK&K
G
Drīz pienāks Latvijas tautas nenovēršamā pāreja no pasakainas pārgudrības uz pilnīgu masveida apstulbumu. Piedirsto pauru mērkaķi arī turpmāk balsojot par komūnistiskajiem cūkiniem, brēkājošiem naclopiem un neuzvarajamajiem svoločiem nodrošinās pārejas procesa jautrību. Rezultātā līdz bankrotam izrīta valsts ar krievbandītu netīro piķi un strauji iznīkstošu latvju nāciju.
Protams!
P
Arī Krievijā visas mācības notiek TIKAI krievu valodā, un pat tajās vietās Sibīrijā, kur vēl palikusi viena otra latviešu kopiena, panākt , lai skolās tiktu ieviesta otrā - latviešu valoda, ir veltas cerības, jo Krievijā valsts valoda ESOT tikai krievu. Ždanoka, piemēram, to nekādi nespēj saprast, jo gribot Latvijas skolās, lai mācibas tiktu žīdiski pasniegtas.
Tas taisnība!
T
Tatjana ir par dzimto valodu, un cik es zinu, viņai dzimtā valoda ir ebreju. Ko viņa mocās ar to krievu valodu, nesaprotu!
 • 1
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka es esmu tizlenis,tāpēc domāju,ka lielākā daļa latviešu ir tādi.
 • 1
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārāk daudz "varbūt" par mācību gadu(2)

Jau tagad jābūt rīcības modeļiem par attālinātu vai klātienes darbu jaunajā mācību gadā – intervijā Romānam Meļņikam akcentē Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas direktors Andris Priekulis.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas