Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tiesībsarga birojs: Psihoneiroloģiskajā slimnīcā "aizmirstā" bērna lieta, visticamāk, nonāks ECT

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
EIROPAS TIESA ŅEMS ROKĀ MIETU LAI PĀRMĀCITU LATVIJU ! BET PĀRMĀCĪT TĀ ...KĀRTĪGI DERĒTU BEIDZOT TOS BIRORĀTUS !!!
.
.
Kaut kā sapuvusī valsts sistēma ir jāreorganizē, jo valsts attieksme, nodarījums pret cilvēku šajā gadījumā nokļūst zem krimināllikuma jurisdikcijas. Fiziska persona par šādiem nodarījumiem tiktu sodīta ar liela termiņa cietumsodiem. Bet valsts ne. Normālā situācijā par šādiem nodarījumiem valsts var tikt pasludināta par noziedzīgu režīmu.
AP
A
Cik saprotu, tad bērnam ir tēvs, reģistrēts, bet miris, ja nebūtu bijis, tad nebūtu sižets. Stāsts ir par bezatbildību, kas notiek valsts pārvaldē. Ģiemenē par šadu vardarbību ir sods līdz pat mūža ieslodzījumam, kamēr ierēdņi par šadu pašu nodarījumu nesanem pat rājienu!
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Valsts pārvāldē KATRAM būtu jāsaņem sods3 kāršā mēnešalgas apmērā !!!
  • 1
  • 0
LL.
L
Sākumā tika pateikts par bērna māti kā vientuļu sievieti. Pēc tam rodas mistiskais apgādnieks. Diezgan paviršs žurnālista darbs. Ja jau stāsta, tad katrs sīkums ir svarīgs. Domāju, ka beigās daudz kas izrādīsies krietni savādāks. Ja kāds ir vainīgs, tad tā ir bāriņtiesa.
  • 2
  • 0
AG
A
Ne viss izklausās patiesi. Ja ap 2000.gadu arī bija kādi iesniegumi policijai, tad tagad nevar teikt, ka tie pazuduši. Pēc lietu nomenklatūras valsts iestādes neglabā iesniegumus ilgāk par 2 gadiem. Var jau stāstīt, ka nez kas iesniegts, taču to pat nevar pārbaudīt. Otrkārt, par kādiem gan vecākiem te runā, ja no sākuma informē, ka puikam tik vien kā māte. Ja viņa dzimšanas apliecībā tēvs nav ierakstīts, tad nekādu apgādnieku viņš nav zaudējis. Jo tāds viņa bioloģiskais tēvs vienkārši nav bijis. 'Pie visiem bērniem, kas ilgstoši ārstējas slimnīcā, nāk skolotāji. Ja nemāk burtiņus, tad varbūt vaina ir kāda cita. Tiesībsarga birojam patīk sensācijas. Taču vajadzētu uzdot vienkāršu jautājumu: cik daudz šis nu jau pieaugušais puika stāsta patiesību. Es arī varu notēlot, ka burtiņus nepazīstu. Ja aiz muguras stāv advokāts, varu pateikt, ka nav ne jausmas, kas tagad par gadalaiku.
Irlielāmērāticams
I
ka nav problēmu - mūsu nodokļu masātājiem būs prieks maksāt kārtējos sodus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(52)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas