Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

TM: Tiesības atlaist Covid-19 sertifikātu neieguvušu darbinieku atbilst Satversmei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Brīvprātīgi..:D
B
Atstāt cilvēku bez iztikas, tas nav genocīds? NEDRĪKST un NEVAR piespiest kādu potēties, ja viņš to nevēlas.. Piedodiet, bet jums nav bijušas rūpes par manu veselību un nebūs, nevaig līst un bāzt degunu manā veselībā.., ja es jūtos labi, imūnsistēma man ir spēcīga, esmu izsargājies līdz šim un labi varu sevi pasargāt arī turpmāk.. Kas uzņemsies atbildību, ja man būs komplikācijas pēc potes?? Darba devējs, Valsts? KAS??
anna2
a
Būtu nu likušies mierā: Satversmē itin nekas nav teikts par Covid un citiem jautājumiem, par kuriem tagad skandē kā par Satversmes prerogatīvu. Nevajag Satversmi apmuļļāt ar ikdienas tērgām.
Krējums Saldais
K
Satversmē ir teikts, ka cilvēku tiesības atkarīgas no ģenētiskajiem kritērijiem?
Arturs Prieditis
Valdošās kliķes nelieši nācijas tēvs, Kariņš, Bordāns attaisno obligāto vakcināciju, atsaucoties uz Satversmes 116. pantu: “116. Personas tiesības, kas noteiktas Satversmes deviņdesmit sestajā, deviņdesmit septītajā, deviņdesmit astotajā, simtajā, simt otrajā, simt trešajā, simt sestajā un simt astotajā pantā, var ierobežot likumā paredzētajos gadījumos, lai aizsargātu citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību. Uz šajā pantā minēto nosacījumu pamata var ierobežot arī reliģiskās pārliecības paušanu.” Taču varas blēži nelietīgi noklusē, ka 116.pantā netiek atcelts 95.pantā fiksētais: “95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.” Vakcionārisms ar tā obligāto/neobligāto farizejismu, demagoģiju, sociālo amorālismu un diskrimināciju vistiešākajā veidā attiecas uz 95.pantu.
Mezgls
M
Bordānieši jau neko citu pateikt nevarēja un foršs mums tiesiskums - tipa brīvprātīgā vakcinēšanās piespiedu kārtā!
Arturs Prieditis
Bordāns, nācijas tēvs regulāri nelietīgi viltīgi noklusē 95.pantu: "95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam." Tas ir galvenais pants kontekstā par obligāto vakcināciju, kas ir visīstākā diskriminācija. Tātad cilvēka goda un cieņas ignorēšana. Tas tiek pārkāpts. To agrāk noklusēja nācijas tēvs, to tagad (2021.g. 14.VII) noklusē Bordāns. To noklusēs. Par to nav ne mazāko šaubu. Runa taču ir par latviešiem - netaisnības, beztiesiskuma, aizmuguriskas tiesāšanas faniem - cilvēces izdzimteņiem, kuriem nekas nav svēts. Pat aptaisīja "brīvību", "neatkarību" šie amorālie bezprāta gnīdas. Faktiski nekas reāli netiek pārkāpts, ignorēts, jo latviešu miljons vārtās bez cilvēciskās pašapziņas un pašcieņas. Tādiem mežoņiem nav ne cilvēka goda, ne cieņas vajadzība.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Turpina sarunas par nākotni(4)

Rīgas domes caurlaižu skandāls, kas beidzās ar Jura Pūces (LA) atkāpšanos no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra krēsla un Rīgas domes frakcijas šķelšanos, iedragāja līdzšinē...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas