Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Uzvaras parku varētu pārveidot un tajā izvietot informatīvas plāksnes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
utt
u
Visiem, kuri raksta par šo tēmu- aizejiet un paši apskatieties savām acīm. Īstenībā nekāda parka tur vispār nav. Milzīgs pliks zemes pleķis,kurš vietām apaudzis ar retiem kociņiem. Noplucis un nolaists. Piemineklis vienā zemes gabala malā aizņem, labi ja, 1/4 daļu tukšās zemes platību. Viss pārejais ir pilnīgs nekas. Vispirms vajag izveidot Parku . Nu, kaut vai "Latvijas 100- gades parku" un tad var sākt likt plāksnītes.
Boris
B
Te atkal LV arlietas ministrija parada ka neaistav Latvijas intereses. Pieminekli var pacelt citur-tas nav obligati jalikvide...To ligums neliedz darit...
Raimonds
R
Jā,to vajag pārvietot uz salaspils nāves nometni,tad krievi varēs tur onanēt9.maijā.
 • 1
 • 0
Dostojevskis
D
Interesanti, ko sacītu Krievija, ja kādam šeit ienāktu prātā Maskavā uzstādīt pieminekli Borisam Pugo ?
Dostojevskis
D
Bet Tu, kā jau īstens pastal-prievītis, nesaproti, ko Krievijai ir patiesībā nodarījuši boļševiki un kādu likteni tai bija sagatavojuši augusta pučisti ar Borisu Pugo tai skaitā. Protams, protams, nav jāuzskata, ka paši krievi nicina pučistus, arī tur birdina asaras par gaišo pagātni, tāpat kā latvji dažviet.
 • 2
 • 0
redz Dostojevski
r
Tu-kā jau īstens imigrants nesaproti ko raksti: Pārdaugavas piemineklis ir piemineklis jaunai okupācijai...Kā B.Pugo varēja okupēt Krieviju, ja pats bija CCCP varā?????
 • 2
 • 2
antiņš
a
Varētu tai parkā uztaisīt parku, jo parka tai parkā toč nav
Panna
P
Okupantu pielūdzējus ārā no Latvijas!
Regis>Panna
R
bet nav jau cita risinājuma: Integrēt viņus neizdosies, un to agri vai vēlu nāksies saprast.
 • 1
 • 1
K
K
Vai šis ir tas laukums, kurā pakāra tos 7 vācu ģenerāļus, slepkavas?? Ja tā, tad viss pareizi, tas ir Uzvaras laukums ,
G>K
G
Tie generali-slepkavas nepaspeja noslepkavot tik daudz latviešu cik paspejat jus ar saviem tankiem un čekam...
 • 4
 • 1
Atis
A
Visu ,ko var izdarit musu valdiba-iznicinat,likvidet. Nekur nav dzirdams kur runatu, ka nodrosinat ar darbu iedzivotajus,ka atgiest majas izbraukusos.Skolas zibenigi sledz,pieminekljus jauc un slave sevi un palelina sev algas.
JKL>Atis
J
Un tas viss tikai tapēc, ka tu pats neej un nedari, lai kas tā būtu kā raksti.
 • 1
 • 0
Atis ir trollis
A
kura troļļošanas stils ir aizdomīgi tuvs Kremļa infokara komentāru demagogiem.
 • 16
 • 5
Domājiet
D
Cilvēki brēc valstsvīru nemākulības un alkatības dēļ tiek iznīcināta Latvija!Daļēji tā ir.Īstenībā daudzus Latvijas ietekmīgos cilvēkus ir savervējuši Krievijas specdienesti un viņi apzināti iznīcina Latviju.Iedosi kremlim mazo pirkstiņu un pēcāk Tevi sagrābs aiz rīkles.Ir tādi veikali kuros neviens neko nepērk bet apgrozījums milzīgs.Savējos kremlis atalgo ļoti labi dažādos veidos.Daudzstāvu graustos kuru būvēšana apstājās Padomju laikos kremļa cilvēki pērk dzīvokļus kuru nav un nebūs par milzu naudu Latvijas iedzīvotāja statusa iegūšanai,
izdomājam>Domājiet
i
Ka tas ko raksti var būt arī tenkas, bet lai kas tas ar nebūtu-skaidrs, ka pats ar savu neko nedarīšanu esi tur līdzvainīgs.
 • 0
 • 1
rekur
r
Par plāksnītēm. Vai jūs staigājiet pa Uzvaras parku? Kurš no komentētājiem tur staigā? Es, pēdejos 30 gados esmu tu bijis 1 reizi. Parks ir galīgi noplucis un neviens izņemot kaimiņmāju iedzīvotājus, kuri ved čurāt suņus,tur nestaigā. Tā ir ļoti nomaļa vieta un neviens tur nestaigā. Kas tās plāksnītes lasīs?
triumfs pret memoriālu
t
Tajā līgumā, uz kuru visu laiku atsaucas Ārlietu ministrija, runa ir tikai un vienīgi par memoriālajām, tātad, piemiņas būvēm. Un šis monstrs acīmredzami nekādā veidā nekvalificējas šādai definīcijai. Tas ir tipisks militāra triumfa piemineklis - līdzīgi kā Trumfa arka Parīzē. Apbrīnojami kā mūsu burta kalpi atsakās saskatīt šo kliedzošo pretrunu.
Okupācijas uzvara
O
Nav neviena konkrēta līguma, kas tiktu pārkāpts, šo sabiedrību šķeļošo pieminekli demontējot. Tas ir minēts tikai protokolos, tātad kā mutiskas (!) vienošanās objekts. Krievija jau sen pārkāpj rakstisku vienošanos, nekopjot latviešu apbedījumus savā valstī. Bet mēs kā kalpu tauta gļēvi pildām mutisku vienošanos ar savas valsts slepkavu mantiniekiem...
 • 19
 • 5
Elva
E
Kapec netiek nosaukts Arlietu ministrijas kretina vards, uzvards, kurs ir tik stulbs un debils, ka vins nesaprot to, ka algu no Latvijas tautas vins sanem, lai parstavetu un aizstavetu Latvijas valsts un Latvijas pilsonu intereses, bet ne Krievijas intereses ka to dara sis kretins. Ludzu publicet si AM kretina vardu, uzvardu, iespejams, ka vins kalpo citas valsts interesem.. Tas, ka 2016. gada tika noraidits Uzvaras parka atjaunosana, par to nav brinums, jo par to balsoja ZZS, Saskana...ludzu, nopublicet visus vardus, uzvardus, kuri nobalsoja pret Uzvaras parka atjaunosanu?
Kims
K
Okupacijas pi.ele ir janojauc nekavejoties! Ka vispar 30 gadu laika, kops it ka ir atjaunota Latvijas neatkariba, nav jojaukts sis Latvijas okupacijas slavinosais pi.pis? Ar kadam tiesibam Latvijas Arlietu ministrija nelauj nojaukt so okupacijas Ja jau divkosigajiem anusiem arlietu ministri nistrija ir problemas, dienas zagli grib zdabot latviesu tautas slepkavam, tad vajag Lavija sarikot referendumu, lai ari Latvijas pilsoni pas izlemj, uzturet par savu naudu so okupacijas pieminekli vai to nojaukt?
Neslāvs
N
Kas tas par okupantu neizdevušos fallu?
Laimis
L
Ka kaut kads debils idiots Ojars Kalnins, kuram ir atlicis nedaudz dzivot Latvija var likt skerslus okupacijas pieminekla nojauksanai? Okupacijas piemineklis, kurs slavina Latvijas okupaciju un slavina holokaustu un genocidu pret latviesu tautu kas tika veikts padomju okupacijas gados ir nekavejoties janojauc un Latvijas pilsoniem nav jatere neviens eiro, lai so okupacijas pieminekli uzturetu. Latvija ir jalikvide visi integracijas biroji, ofisi, jo tie ir papildinajums sim okupacijas piemineklim. Ir janojauc okupacijas piemineklis un Uzvaras parks ir jaieriko pec Karla Ulmana un ta laika arhitektu izstradata projekta ar sodienas vajadzibam un prasibu uzlabojumiem/ papildinajumiem. Visadi sudi kads ir O. Kalnins, tipiskis kolicibonarists, ir jaizmet meslaine un sis okupacijas piemineklis navar but Krievijas prasibu un iegribu objekts.
Irlielāmērāticams
I
ka tās " informatīvās plāksnes" ir jāizvieto cilvēku galvās. Priekš tam ir skola un priekš tam ir vēstures stundas. Pieminekli ir jāaizvāc. Ja pieklājīgi runātu ar Krieviju, es domāju, iztiktu bez liela skandāla. Jo šie nav kapi.
virgo
v
Tu nu gan esi optimists !
 • 2
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas