Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Vāc ziedojumus "politiski represētajiem" prokrieviskajiem aktīvistiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jana
J
Varu ziedot sūdainu mietu...
ansis
a
Ja vākt naudu, tad tikai biļetei uz Krieviju un bez tiesībām atgriezties jebkad dzīves laikā Latvijā.
tač
t
nav nolikti ''rākom'' kā būtu jābūt .
Jadviga Pomenko
Jā... LATVIEŠI ar savu viesmīlību un lojalitāti.. Būtu 1991. gadā likvidētas krievvalodīgo skolas, būtu viss saprotams visiem cittautiešiem vienādas tiesības (poļu skolas, krievu skolas, baltkrievu skolas, vācu skolas uc. - privātskolas) kas vēlas tiešām integrēties mācās valsts skolā, valsts valodā (kā tas ir citviet Eiropā, kur krievvalodīgie nebrēc pēc valsts apmaksātām krievvalodīgo skolām) šeit Latvijā krievvalodīgie vienmēr būs cittautieši, bet vai tie vēlas cienīt zemi, kuru izvēlējušies par savu mītni, jeb nē tas viņu pašu kultūras jautājums, protams, ja cilvēkiem bez tautības mēdz būt kultūra, jo krievvalodīgais nenozīmē krievs. Ja šeit ir nepārvarami slikti - lūgtum lūgti doties uz LAIMĪGO KRIEVZEMI - tur ir valsts skolas krievvalodīgajiem, bet latvieši tur mācās valsts skolās krievu valodā !!! Vēl reiz jums atgādināšu krievvalodīgie - jūs šeit netikāt ielūgti, tāpāt kā patreiz neielūdzam bēgļus - bet diemžēl uzpērkamie latviešu kangari pie visām varām atradušies.
XT>Jadviga
X
Un kāda jēga likvidēt tās krievu skolas, ja visā sadzīvē LV reāli pastāv krievu valoda? Ko dos skolu likvidēšana..kaut vai 1991.gada? Un kas būs, ja latviijci mācīsies latviešu skolās, piemēram, Bolderajā, kur tad klasē būs labi ja viens latvietis???? Un Bolderāja tāda LV nav vienīgā vieta....
 • 1
 • 2
Iveta
I
"Tamdēļ aicinām visus štāba atbalstītājus, kā arī citus cilvēkus ziedot līdzekļus juridiskās palīdzības finansēšanai cilvēkiem, kas nokļuva zem politisko represiju ruļļa," norādīts publikācijā. Vai viņi vispār zin, ko nozīmē POLITISKĀS REPRESIJAS?????
Atis Rukšāns
A
Ziedojumus varētu izlietot, lai šiem nebūtu lopu vagonā jābrauc uz "parašu" - vismaz plackartei varētu salasīt (ja iznāk vairāk, tad pielikt līdzbraucējos graŽdanoku, Ušakovu un Ameriku).
Jan06
J
Cerams ka vāc naudu biļetei līdz Krievijai
Hmm
H
Aicinu Latvijas iedzīvotājus vākt ziedujumus,vienvirziena biļetei uz mīļo vatņikzemi katram šī štāba dalībniekam un atbalstītājam. Lai jau brauc uz zemi laimīgo un tur neviens viņus nevajās ,varēs dzīvot laimē un pārticībā.
jeptv...
j
bezkaunīgākie ir jaukteņi krievžīdi .
>:-)
&
Interesanti , ko tiem , mīļotajā krievijā ,teiktu par protestiem pret valsts valodu ?
kazaks
k
Pēdējā laikā Krievijā ir prakse iesaistīt protestu apspiešanā kazakus, kas ar nagaikām piekauj protestētājus.
 • 3
 • 0
XT>Patiesībā
X
Tev tas ka jauns? Tu to agrāk nezināji? Tu te caurām dienām raksti savus naida pilnos komentus...pret latviijciem, ne pret tiem, kas viņus te tur un neveic repatriāciju....Padomā par to, pirms ko raksti.
XT>okupantam xt
X
Un kas tev lielais varoni, liedz publiski, kā privātpresonai izteikt savu viedokli? Un kas tev liedz stāties partijās, un no Saeimas tribīnes izteikt to savu slaveno viedokli? Tikai tavs slinkums un nekā nedarīšana tev to liedz.
 • 1
 • 0
okupantam xT
o
Un kas būtu jāvar privātpersonai, okupant? Privātpersona nevar daudz vairāk kā izteikt savu nostāju. Otrkārt, okupant, iespēju izteikties lieto arī tu pats un tu pirmais kliegsi histērijā, ja tev pieprasīs apklust. Par naidu, okupant - kurš pie mums ar naidu atnācis, naidu pretī saņems.
 • 0
 • 1
XT>Tevi neviens te netur
X
Neraksti muļķības: Tikai pilnīgs duraks var neredzēt ka paši viņi prom nebrauks. Un ko tālāk? Ko vari tālāk bez -čemodan vokzal? Neko. Tikai brūķēt muti netā. Problēmu risināt neesi spējīgs un ar varai neprasi to risināt...Tātad-tā ar viss paliks, kā ir tagad....
 • 3
 • 2
Tevi neviens te netur
T
Koferis-stacija-vilciens Rīga-Maskava,uz neatgriezšanos !
 • 9
 • 2
Onslow
O
savulaik Lindermanis aizmuka uz Krieviju,tur viņu iesēdināja cietumā,Latvija izprasīja viņu izdot...tagad lūdzu nodarbojieties,ja tā vēlējāties un nepaies ne daudz laika ,kad Krievija uzbruks Latvijai par ""krievu"" apspiešanu un turēšanu cietumā...
draudēšanas šovmenītim
d
Pirmkārt, valsts nodevējus tur cietumā visās valstīs. Otrkārt, Latvija ir daļa no NATO bloka, kura spēki - ASV kontingents - nesen izcīnīja uzvaru pār krievu nacistiem Sīrijā, iznīcinot līdz 700 krievu nacistiem un zaudējot 0 savējo. Tā ka Latvijai krievu nacisti neuzbruks, viņu iespēju maksimums ir tukši draudēt komentāros.
 • 0
 • 1
Patiesībā !
P
Okupantu pēcteči vāc ziedojumus lai varētu turpināt naida kurināšanu,un latviešu ienīsšanu viņu pašu Tēvu zemē !
okupantam XT
o
Konkrēti tu esi, to pierāda histēriskā reakcija uz terminu ''okupants''.
 • 1
 • 0
XT>Patiesībā!
X
Ne jau visi CCCP imigranti ir okupanti: Es gribētu aicināt saukt lietas pareizi un īstos vārdos, ne speciāli te mānīties un melot.
 • 2
 • 5
Godīgs pilsonis
G
Pāebaudīt, no kurienes nauda ziedotājiem, vai visus nodikļus nomaksājuši, vai tubākie radinieki nestrādā valsts iestādēs, radot koruptīvus destabilizējošus apstākļus, vai nauda nenāk no valsts pasūtījumiem.
Neslāvs
N
patiesībā vāc naudu: 1) šnabim, lai atkal dropētu, 2) vilciena biļetei uz rašu

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 577

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atcelta pareizticīgo gremdēšanās Daugavā(7)

Sestdien tiek atcelta pareizticīgo gremdēšanās Daugavas ūdenī saistībā ar mainīgajiem laika apstākļiem, liecina Latvijas Pareizticīgās Baznīcas preses dienesta izplatītais paziņojums.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas