Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +1 °C
Smidzinošs lietus
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra
"Saslimšanai ar masalām, masaliņām, difteriju attīstītās valstīs nav jābūt vispār. Runājot par infekcijas slimībām, nekas labāks par vakcīnām nav izdomāts," uzsver infektologs

Vakcinēties – pienākums pret sabiedrību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ups
u
visas vakcīnas satur neirotoksīnus - dzīvsudrabu, alumīniju un skvalēnu - POTĒJIETIES DROŠI!!!
big farma
b
Oho izskatās, ka Diena.lv ir antivaxeru perēklis!
cilveks
c
“valsts taču neapmaksātu vakcīnas,kuras pasargā no kaut kādām vieglām kaitem”..NOPIETNI?? Kopš kuriem laikiem vējbakas ir nāvējoša saslimšana??-Manā bērnībā nevienam tā nesķita, pāris pumpas ,tempratūra un viss..tāpat arī jautāju veccecākiem par masaliņām-viņi neatceras ka būtu baidījušies saslimt ar tām,jo nepazīstot nevienu,kas būtu no tām nomiris..tad kurā brīdī daļa šo slimību kļūst Nāvējošas/briesmīgas utt.?-tanī ,kad sāk ražot vakcīnas?-farmācijas uzņēmums jau nav nekāda labdarības iestāde,jo savādak jau cilvēki nebļaustītos par augstajām zāļu cenām,it īpaši tāpēc,ka farmācijas uzņēmumumu peļņa mērāma miljardos! Bet var jau pievērt acis, un zākāt tikai politiķus un Kiviču:)-un nedomāt,ka miljardu dolāru industrija(kam budžets ir daudz lielāks nekā Latvijai jebkad būs)..neko nekad nav ietekmējusi un neietekmēs un nestrādās tikai savās intresēs..
Zemnieks
Z
Obligāti var tikai maksāt nodokļus, bet pat tas nestrādā. Pēc Eiropas Konvencijas cilvēkam ir tiesības uz veselību un brīvību - neviens nedrīks uzspiest un iejaukties veselības aprūpē bez piekrišanas. Tas ir bizness - lielās korporācijas spiež uz to, lai vakcinētos visi - lai nāk naudiņa. Papildu tam, injicējot vīrusus/indi, pēc būtības, cilvēka imūnsistēma kļūst vājāka. Kas atkal ir papildu ienākums no pārdotajām dālēm visa cilvēka mūža garumā. Daba par visu ir padomājusi - ja negribi slimot, ēd ķiplokus, medu un citus veselībai svarīgus produktus. Industrializācija - cilvēkiem iebaro čipsus un kolu. Tā vietā lai aizdomātos par tautas veselību, iepotē vakcīnu lai nākotnē it kā mazāk slimotu no apēstās saindētās pārtikas. Neuzķeraties - lielās korporācijas veikli manipulē ar cilvēka dabisko baiļu sajūtu un virza savu ļaunuma vilni pār visai pasaulei. Niesim galējībās, ir jāizmanto labumi ko sniedz mūsdienu attīstība, bet nevajag iebraukt sviestā ar izdomātām saslimšanām. Esiet
Puķe atbilde Me
P
Pirmkārt, alerģija ir okultisma sekas, tāpat kā autisms. Tātad jums pašiem jātiek ar to galā, jo man nav jāindē savi bērni dēļ citu grēkiem. un man arī ir tiesības neciest dēļ citu cilvēku alerģijām. Nevediet savu puņķutapu sabiedrībā, lai nesaslimst! Otrkārt, kā stāsta ārsti, zāles neārstē, bet novērš simptomus, tātad jebkuras, sintētiski ražotas zāles ir kaitīgas veselībai.
 • 0
 • 0
Me
M
Bet man ir tiesības, ka man blakus NAV cilvēki, kas slimo ar masaliņām. Ja man, piemēram, ir bērns, kuram vispārējais veselības stāvoklis (alerģijas vai kāda hroniska slimība) neļauj saņemt vakcīnu, tad MAN ir tiesības, kam manu bērnu neaplipinās kāds puņkutapa, kura vecāki uzskata, ka vakcinēties - tā ir izvēle.
 • 9
 • 23
jancis
j
Nevakcinēties- viduslaiku domāšana.
imunitāte
i
Es zinu ģimenes ārstus, kuri savus bērnus nepotē.. Pagāja gadi, kamēr cilvēki tomēr saprata ka, piemeram, hormonālās tabletes izrādās ir sliktas, tāpat jāpaiet ir gadiem, lai saprastu ka vairums vakcinācijas potes nodara neatgriezenisku kaitējumu mūsu īmūnajai sistēmai...diemžēl cena kas ir jāmaksā ir cilvēku veselība un neviens par to atbildību nekad neuzņemsies..
Edvins Eglitis
Var viegli redzet sis raksts ir politisks pasutijums. Professoram un nevienam nav pieradijumi, kliniski dati vai pieredze liecinat plasaka vakcinesana Italijaa but izglabusi tos sesus. Ir pieradijumi kas liecina ka neegeru migranti ir vismaz daleji atbildigi par mazo epidemiju Italija. Ir simtiem pat tukstos bakterijas un virusi kuri var inficet cilvekus un radit slimibu.. Bet mums ir vakcines tikai pret dazam slimibam... Ka var nevakcinets berns but risks citam bernam kurs vakcinets par pilno programu???? Izklausas man pec builllsiit. Pienakums sabiedribai....mass vakcinacija nepasargas to nabag onkolijas pacientu no teim tuksoss mikrobiem kas piemit cilvekus. Vieglaks un taisnigaks attrisinajums ir iedot onkoligijas pacientiem respiratorijas maskas ar ko vini var iet sabiedriba. Sis maskas ari tiek razotas aadas krasaa. Bet tas jums par daudz vienkarsi. Jus labprat izmantot katru Latvijas bernu ka voodoo leliiti, ari pret vinu vai vecaku piekrisanas.
 • 25
 • 7
trusis nejaukais
t
neenu ir lietas pret kuraam vajag poteeties obligaati bet viss tas kompots kas tiek sashpriceets beernam muusdienaas tieshaam ir par daudz.
 • 23
 • 6
edvinssilavs
e
Noziegums pret cilvēci ir pirms zāļu un vakcīnu pārdot sākšanas nenotestēt gadiem tās uz laboratoriju dzīvnieciņiem un skapēt iekšā cilvēkiem. Zāļu biznesa mantraušiem neinteresē , kas ar cilvēkiem notiks pēc vairākiem gadiem šo nepārbaudīto zāļu ietekmē !!! Tā ir īpaši liela noziedzība, kura būtu nekavējoties jāpārtrauc!
Varu
V
Me: Jaa , varu nosaukt vakcinu, kura nonakusi aprite bez pietiekami ilgas testeshanas: bedigi slavenais Gardasil. Taa ir jaunaka vakcina , pret daziem cilveka papiloma virusa patogeniem, kurs ir viens no dzemdes versha izraisitajiem. Gardasils tika testets labi ja paris gadus, visas testesanas obligatie protokoli nebija pabeigti, kad gigants Merc, vinju veikli nokrediteja. Tas pats farmacijas gigants, kurs radija bedigi slaveno Vioxx, kursh pasija tukstosiem dzivibu. Gardasil ieieshana aprite bija visai katastrofala. Loti daudz blaknju uz parejo vakcinu fona, dazas loti smagas. Tagad atrodas stingri noverojamo medikamentu saraksta. Taa testesana vakcinam pa istam sakas tad, kad pietiekams procents populacijas sho vakcinu ir sanemis un ir iespeja to novertet ilgtermina. Pec gadiem 30 mes redzesim kaada buus taa paaudze, kurai tagad dragas ieksha to smago artileriju.
 • 3
 • 0
Me
M
Un cik ir tādu vakcīnu, ka nonāk pārdošanā bez gadiem ilgas notestēšanas? Ir kādas konkrētas, ko vari nosaukt?
 • 5
 • 6
solon
s
Vakcīnu pārdevēju mašinērija strādā aizvien aizvien intensīvāk. Pat, rau, panākuši izmaiņas likumos ... kā tad ar pētījumiem, ka vakcinētiem zīdaiņiem pieaug pēkšņās nāves sindroms? Neticu atsevišķu dakteru vakcīnu lobēšanas rakstiem.
Me
M
Bet tieši jau tāpēc, ka vakcīnas nav 100% iedarbīgas arī ir tik svarīgi, ka vakcinējas visi. Ja vakcīnu efektivitāte būtu 100%, tad man būtu pilnīgi nospļauties, ko dara citi - es esmu vakcinēts un tas dod 100% garantu, ka es nesaslimšu. Bet, tā kā vakcīnu efektivitāte NAV 100%, tad man ir svarīgi, ka vakcinējas visi un tādas slimības no kurām, teorētiski var arī nomirt, vispār nepastāv, jo tām nav kur izplatīties.
 • 5
 • 9
Folija cepure
F
Atbilde bija domāta citam, ignorējiet komentāru.
 • 2
 • 0
Folija cepure
F
Jāņem vērā, ka vakcīnas ir efektīvas, bet ne 100%. Piemēram, ja es būtu nesen vakcinēts, es tāpat varētu saslimt, ja man tajā momentā būtu novājināta imūnsistēma. Bet tāpat saslimšanas gadījumā mani simptomi būtu daudz vieglāki, jo mana imūnsistēma vairāk vai mazāk atpazītu slimību. Tāpat svarīgi atcerēties, ka dažas vakcīnas ar laiku zaudē savu efektivitāti un ka daudzi pieaugušie aizmirst atkārtoti vakcinēties. Daudzi domā, ka viņi ir pilnībā vakcinēti, bet reāli viņiem nav pilnīga imunitāte pret attiecīgo slimību, jo nav bijusi atkārtota vakcīna.
 • 2
 • 11
Zumzum
Z
Kur tad ir tie pētījumi? Kaut kā nekas tāds nav dzirdēts
 • 8
 • 1
arturs
a
Tad jau sanāk ka tās vakcīnas nestrādā, ja viens nevakcinējies cilvēks uzreiz visus apdraud.
Folija cepure
F
Jāņem vērā, ka vakcīnas ir efektīvas, bet ne 100%. Piemēram, ja es būtu nesen vakcinēts, es tāpat varētu saslimt, ja man tajā momentā būtu novājināta imūnsistēma. Bet tāpat saslimšanas gadījumā mani simptomi būtu daudz vieglāki, jo mana imūnsistēma vairāk vai mazāk atpazītu slimību. Tāpat svarīgi atcerēties, ka dažas vakcīnas ar laiku zaudē savu efektivitāti un ka daudzi pieaugušie aizmirst atkārtoti vakcinēties. Daudzi domā, ka viņi ir pilnībā vakcinēti, bet reāli viņiem nav pilnīga imunitāte pret attiecīgo slimību, jo nav bijusi atkārtota vakcīna.
 • 5
 • 9
чистая правда
ч
ВЫ ЧЕГО ТАКИЕ СТРАШНЫЕ, У ВАС НАВЕРНО ГЕНЫ ПЛОХИЕ
no comment
n
обкурился что ли, при дурок
 • 0
 • 3
чистая правда
ч
ТУХЛЫЕ ГЕНЕТИЧЕСКИЕ ОТБРОСЫ, ЖЕНЩИНЫ СТРАШНЫЕ, ГЛУМОВАТОЕ МУЖСКОЕ НАСЕЛЕНИЕ...ПО СРАВНЕНИЮ С СЛАВЯНСКИМИ НАРОДАМИ ПРОСТО УЖАС...ЧТО У ВАС НА ВИТРИНЕ ТО ИВ МАГАЗИНЕ...ТУХЛЫЕ ВЫМИРАЮЩИЕ ОТБРОСЫ

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas