Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gregs Millers
G
Brīnos par Gerharda un Puntuļa atbalstu universitāšu grausanai un JKP iecerētajai nelietībai. Likās normāli džeki....Abi ir no NA. Varbūt JKP kaut ko apsolījis NA? NA jau nu pēdējiem būtu jāatbalsta LU-Latvijas garīguma citadeles-izvarošana un sagraušana. Jo LU Bordāna skatījumā jābūt kā SIA, kur JKP riktēs lietas sev par labu uz valsts rēķina. Un līmenis tad būs atbilstošs Bordāna sapratnei, kas ir laba izglītība. Spreižot pēc Bordāna uzvedības, šis līmenis ir stipri pieticīgs.
Gregs Millers
G
Skatos, pēc Bordāna pavēles JKP troļļi ar t.s. Artūru Priedīti priekšgalā sarosījušies. Dikti jau gribas piesūkties universitāšu līdzekļiem! Neļausim JKP iecere'yajai nelietībai notikt! Lai dzīvo intelekts, nevis tupa alkatība!
mg
m
Jāpiebilst: kā paskaties MK sēdes tiešraidē, tā Kariņš bīda savu "es nesaprotu, es tagad gribu saprast to un šito ...." Nu tak sagatavojies sēdei, izlasi dokumentis, konsultējies ar savu padomnieku baru, zvani ministriem, tak uz sēdi ir jāiet ar savu viedokli, nevis "ak, neko nezinu, neko nesaprotu, tagad skaidrojiet man to un tagad šito". Nekad nedomāju, ka to teikšu, bet Kučinskis kā premjerministrs bija daudz, daudz kompetentāks.
Margarēta to Kika
M
Paskatījos šodienas sēdi. Principā var uzskatīt, ka valdība jau ir kritusi. JKP berzējas ar visiem, īpaši A/PARu, Bordāns lecas, Kariņš izskatās jau padevies. Stulbi tā paklupt tik smagi un tik grūtā koalīcijā veidotai valdībai paklupt aiz kaut kādu s%ūda, pardon mai frenč, Muižnieku, kurš pat nav īsts rektors, vien izkārtne, aiz kura muguras šeptējas visādas brokas, da duveites.
 • 0
 • 3
Kika
K
Diemźēl izskatăs, ka Kariņš, lai saglabatu valdibu un lidz ar to izdabatu Šuplinskai, ir gatavs ziedot rektoru
 • 2
 • 2
mg
m
Kariņš demonstrē totālu mugurkaula trūkumu! Par ko mēs tiem ministriem algas maksājam? Par to, ka sanāk katru otrdienu uz stundiņu, un neko nesvar izlemt? Jau otro sēdi plāta rokas, nevar pateikt ne jā, ne nē, vēl jāmeditē un jādomā. Tiešām tie cilvēki nav spējīgi pieņemt kaut kādu lēmumu? Baidās no atbildības! Būtībā jau šis ir banāls lēmums, kura sekas uz sabiedrību, ekonomiku un valsts stāvokli ir pielīdzināmas 0. Kā tad šis nespējnieku kontingents pieņemtu tiešām steidzamus, svarīgus lēmumus, no kā atkarīga valsts nākotne, ja būtu kāda pēkšņa smaga krīze?
vēl
v
pretīgāk un noželojamāk, redzēt, kā NA bīda savus lielākos kretīnus Parādnieku un ielikteni Muižnieku un nemaz nenosoda savu parķijas biedreni Broku!
nožēlojami!
n
Pretīgi skatīties kā Šuplinska vajā Universitātes rektoru. Kopš neatkaribas atjaunošanas IZM nav bijis tik nekaunīgs ministrs (-e). Ko par to saka izglītības ārodb-ba, tūlīt ši komisāre sāks izrēķināties ar skolotājiem? NA ir bez mugurkaula kā tādi imīkstie iztapoņi
A. S.
A
Procesuālajos pārkāpumos tapuši lēmumi ir uzskatāmi par neleģitīmiem (skat. Administratīvā procesa likumu). Nevar uzskatīt, ka "konkrētos gadījumos" procesuālais pārkāpums "nav bijis pietiekošs, lai apšaubītu rezultātus/ietekmi uz rezultātiem". Citādi tiesību normām par procesuālo pārkāpumu zūd jēga.
jurists
j
Apskaties Satversmes tiesas spriedumus par būtiskiem un nebūtiskiem procesa pārkāpumiem un neraksti muļķības!
 • 3
 • 3
Kika
K
Ko Jaună komumiskā partija sasolojusi Paradniekam? KaunsNA!
URRRĀĀĀ
U
latvisko cūkinu valdība mērkaķodamās vienkārši bīda prokrievisko svoloču lēmumu.
prokurors Vioriks
p
Vo teļa pauri! Var tak iesniegumiņu uzrakstīt. Cilvēciņš ir, pantiņu piemeklēsim
na patiesā seja
n
te nu varam redzēt, kā "patrioti" , kas piezīdušies silei - vispirms ar savu feisu broku, nu ar kļaviņa un druvietes demagoģiju un nelietību ar zobiem un nagiem cīnās, lai netiktu zaudēta viņu bīdītās marionetes muižnieka uzvara
Nuka
N
Ar ko tā Druviete tur izpelnījās tiesības čiepstēt? Nomainīt ne tikai rektoru, prorektorus, bet arī dekanus! Un vietā tikai bezkompromisa tiesiskumam uzticīgus biedrus.
 • 7
 • 7
Okšķeris
O
Vēlēšanu aculiecinieks komentāros raksta: "Jā, tādu cirku jāpameklē. Kļaviņš (biologs) vienkārši bezmaz pagrūda malā balsi skaitīšanas komisijas vadītāju, kurš tikko bija paziņojis, ka vairākumu balsu nav ieguvis neviens un rektors nav ievēlēts un paziņoja, ka ir ievēlēts viņa čoms Muižnieks. Trakāk kā kaut kādā kolchozā, kur slaucējas vēl arodbiedrības priekšnieci..."
Valdis von Jorzovs
V
Piedodiet, bet Kļaviņš nav biologs. Ja uzskati viņu pat biologu, tad A.Slakteris ir galvenais pretrndents PB vadītāja amatam.
 • 2
 • 0
Arturs Nagliņš
A
Nelietības materiālā puse: "Starp valsts augstskolu rektoriem lielākos ienākumus guvušais Ribickis pērn saņēmis 204 928 eiro, kas ir par 26 788 eiro mazāk nekā iepriekšējā gadā. No visiem saviem gada ienākumiem vairāk nekā 80% jeb 167 731 eiro Ribickis saņēmis, strādājot RTU [..] Otrie lielākie ienākumi pērn bijuši bija Rīgas Stradiņa universitātes rektoram Aigaram Pētersonam. Viņš pagājušajā gadā nopelnījis 159 530 eiro, kas ir par 24 156 eiro vairāk nekā gadu iepriekš. No visiem viņa ienākumiem tieši par RSU rektora pienākumu pildīšanu viņš algā nopelnījis 129 404 eiro. Pētersona uzkrājumi pērn pieauguši par teju 2000 eiro [..] Savukārt trešie lielākie ienākumi pērn bijuši Latvijas Universitātes (LU) rektoram Indriķim Muižniekam. Viņa ienākumi pērn bija 112 333 eiro, kas ir teju par 35 000 eiro mazāk nekā 2017.gadā. Rektora alga LU 2018.gadā bijusi 89 940 eiro, vairāk nekā 20 000 eiro viņš saņēmis pensijā, bet vēl 2263 eiro gūti no citiem avotiem.
Arturs Priedītis
A
Tiekamies ar nelietības konsolidāciju, modernizāciju. Jebkurš eskalācijas process sasniedz kaut ko jaunu. Latvijā visatļautības eskalācijas process ir licis pievērst uzmanību tautas jaunai negatīvai pazīmei. Jaunās negatīvās pazīmes vārds ir “nelietība”. Visatļautības eskalācija ir sekmējusi latviešu tautas negatīvo pazīmju papildināšanos. Respektīvi, nepatīkamu nevērtības modernizāciju. Sakarā ar mahinācijām LU nelietība iegūst masveidīgu vērienu Latvijas varas kantoros. Nelieši kā konsolidēts spēks uzspieš savu amoralitāti visai sabiedrībai. Valdības neizlēmība ir stingras morālās stājas trūkums, kas deģenerējoši atsaucas uz latviešu populāciju. Cilvēki redz, ka nelietībai nav nekāds pretspēks un nelietība tiek oficiāli atbalstīta.
Laimes lācis
L
Kur tad palikuši sarkanās kartiņas dalītāji?
Bordelis
B
Šuplinska jums jau parādīja dzelteno kartīti. Ja vēl nav skaidrs, nāks Strīķe un parādīs " kusjkinu maķ"!
 • 4
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas